Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-06-19, 20:22

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Albumų pirkimas internetu per Paypal ir kt. sistemas
StandartinėParašytas: 2005-08-11, 16:46 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Maruz rašė:
Lietuvoje pradėjo veikti paypal sistema, taigi, jei nenori siųsti grynų pinigų paštu, gali naudotis paypal'u (jei tik turi sąskaitą su Eurais...)

Gerb. Maruz, gal gali plačiau paaiškinti kaip naudotis Paypal? Manau tam reikalui nepakenktų atskira tema, nes pastebėjau, kad labai daug kur galima atsiskaityti per šitą Paypal sistemą, net ir CMI :)

Paskutinį kartą redagavo Ritzis 2005-08-30, 09:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-12, 07:50 

Ritzis rašė:
Maruz rašė:
Lietuvoje pradėjo veikti paypal sistema, taigi, jei nenori siųsti grynų pinigų paštu, gali naudotis paypal'u (jei tik turi sąskaitą su Eurais...)

Gerb. Maruz, gal gali plačiau paaiškinti kaip naudotis Paypal? Manau tam reikalui nepakenktų atskira tema, nes pastebėjau, kad labai daug kur galima atsiskaityti per šitą Paypal sistemą, net ir CMI :)

Na, tiesa sakant, aš PayPal kol kas nesinaudojau, tik teko domėtis šia atsiskaitimo sistema-plačiau gali pasiskaityti www.paypal.com Kiek aš suprantu viskas vyksta šitaip-užsiregistruoji www.paypal.com puslapyje nurodai savo el. pašto adresą ir banko sąskaitą (arba kreditinę kortelę), nuo kurios tau bus nuskaičiuojami pinigai už pirkinius. Lietuvoje šį sistema kol kas veikia tik į vieną pusę-pinigus galima pervesti, bet negalima gauti. Po to, norėdamas pervesti pinigus kam nors tiesiog užpildai kažkokią formą, nurodydamas gavėjo el. pašto adresą (gavėjas taip pat turi būti registruotas PayPal vartotojas) ir pinigai akimirksniu nukeliauja į gavėjo sąskaitą. Yra kažkokie komisiniai, bet jie tikrai mažesni, nei mokant banko pavedimu (už valiutinį pavedimą banke suplotum apie 90-100Lt). Tiesa, dar yra keli niuansai, kurių neišsiaškinau-pvz. ar galima registruotis, jei tavo sąskaitoje yra ne Eurai, o Litai.
Šiaip, ši tema jau buvo šiek tiek nagrinėta Autarkeia forume.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-12, 08:06 
Vartotojo avataras

paypal rodos jau nebereik, yra galimybe sneketis su geb bankais , ypac hansa ir vilniaus ir bus viskas ok, imanoma nuskaitineti uz prekes ir is sms, kai sugebi, ilgai programint nereikia.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-12, 08:06 
Vartotojo avataras

Maruz rašė:
Na, tiesa sakant, aš PayPal kol kas nesinaudojau, tik teko domėtis šia atsiskaitimo sistema-plačiau gali pasiskaityti www.paypal.com Kiek aš suprantu viskas vyksta šitaip-užsiregistruoji www.paypal.com puslapyje nurodai savo el. pašto adresą ir banko sąskaitą (arba kreditinę kortelę), nuo kurios tau bus nuskaičiuojami pinigai už pirkinius. Lietuvoje šį sistema kol kas veikia tik į vieną pusę-pinigus galima pervesti, bet negalima gauti. Po to, norėdamas pervesti pinigus kam nors tiesiog užpildai kažkokią formą, nurodydamas gavėjo el. pašto adresą (gavėjas taip pat turi būti registruotas PayPal vartotojas) ir pinigai akimirksniu nukeliauja į gavėjo sąskaitą. Yra kažkokie komisiniai, bet jie tikrai mažesni, nei mokant banko pavedimu (už valiutinį pavedimą banke suplotum apie 90-100Lt). Tiesa, dar yra keli niuansai, kurių neišsiaškinau-pvz. ar galima registruotis, jei tavo sąskaitoje yra ne Eurai, o Litai.
Šiaip, ši tema jau buvo šiek tiek nagrinėta Autarkeia forume.

Nesvarbu kur tema buvo nagrinėjama, manau nepakenks ir čia, kad ir pasikartojant... Šiaip jau dalykas vertas dėmesio, tačiau dar pakankamai mažai aiškus... labai norėtusi, kad atsilieptų žmogėnai realiai naudojantis Paypal... ypač domina tie komisiniai ir jų nuskaičiavimo principai.

Kažkaip netikėtai pradėjau laukti Euro įvedimo :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-12, 08:11 
Vartotojo avataras

Del paypal tai nerealiai ishsiduriau pries kokius tris menesius.
Nuejau i E-bay ir panorau isbandyt Visa virtuon pirma karta,
registruojuos visur, o man paypalas neduoda Lietuvos tada
paskaitau kad ribotas saliu skaicius. Puoliau skustis, kad mol
Lietuva ES nare o toliau diskriminuojama kitu saliu atzvilgiu ir pan.
Taigi niekas nereagavo i mano bangas ir teko susisiekt tiesiogiai
su vokieciais ir dusintis kokius pora menesiuku kol suradau pigu buda
siusti pinigus. Ogi tai yra pasto perlaida (apie 20Lt)! Deja i Vokietija velgi isimtis -
teko per Western Union siust o tai yra brangiau (apie 40 Lt).
Naujiena kad paypal pas mus atejo yra dziugi, einu patikrinti ar vel neisdurs...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-12, 08:18 
Vartotojo avataras

Gal gerbiami forumo administratoriai/moderatoriai galėtų iš šios temos išskirti temą "Paypal ir kiti tarptautiniai apmokėjimai".

Ačiū.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-12, 08:31 
Vartotojo avataras

Ritzis rašė:
Gal gerbiami forumo administratoriai/moderatoriai galėtų iš šios temos išskirti temą "Paypal ir kiti tarptautiniai apmokėjimai".

Ačiū.

O kam? sukurk tokia tema arba paliekam ja sicia- vis ivairiau. Na bet administratoriams sprest.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 10:02 
Vartotojo avataras

PayPalu sekmingai naudojuosiu, daug neto pardziu juo naudojasi,
net Rusijoj pastebejau kad buna. Ilgai ieskojau vieno rusishko rinkinio
"Ot Palangi do Gurzufa" ir stai - www.bolero.ru prekiauja ir priima PayPal,
malonu.
Salys, kurios oficialiai gali naudotis sia sistema yra cia:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... es-outside

tiesa, Lietuva yra tarp tu, saliu, kurios gali tik siusti pinigus, bet man to uztenka.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 10:11 
Vartotojo avataras

Cituoti:
tiesa, Lietuva yra tarp tu, saliu, kurios gali tik siusti pinigus, bet man to uztenka.

o neabydna biski, kai Lietuva toj pacioj kategorijoj kaip afrika ar balkanai :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 10:30 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
o neabydna biski, kai Lietuva toj pacioj kategorijoj kaip afrika ar balkanai :)

neabydna, nes is vis buvom priimti tik pries keleta menesiu.
O tau?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 09:06 
Vartotojo avataras

Taip, į Paypalą Lietuva "įstojo" neseniai. Kokios ten bebūtų nuomonės, perkant ypač Ebay tai yra fantastiškas dalykas. Aš naudojuosi VB Visa Virtuon, nes kol kas kreditinė kortelė mums lietuviams tai vienintelis būdas Paypal'e persiųsti pinigus. Prieš tai reikia užsiregistruoti www.paypal.com ir suvesti savo duomenis, t.y. adresą ir kortelės duomenis. Pirkėjams Ebay jokių komisinių ar procentų netaiko, tai galioja tik pardavėjams, užtat VB tradiciškai savo dalį pasiima. Šiaip viskas funkcionuoja idealiai ir nereikia daryti jokių brangių pavedimų ar siųsti pinigus voke.

Manau, greitai tie Paypal apribojimai Lietuvai turėtų būti nuimti, jei kas nors neiškrės kokių kortelių piniginių aferų, kas visiškai įmanoma.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 11:38 
Vartotojo avataras

Angel Of Hearth And Home rašė:
Aš naudojuosi VB Visa Virtuon, nes kol kas kreditinė kortelė mums lietuviams tai vienintelis būdas Paypal'e persiųsti pinigus. Prieš tai reikia užsiregistruoti www.paypal.com ir suvesti savo duomenis, t.y. adresą ir kortelės duomenis. Pirkėjams Ebay jokių komisinių ar procentų netaiko, tai galioja tik pardavėjams, užtat VB tradiciškai savo dalį pasiima. Šiaip viskas funkcionuoja idealiai ir nereikia daryti jokių brangių pavedimų ar siųsti pinigus voke.

Smagu girdėt, aš šią savaitę irgi turėčiau gauti VISA Virtuon. Gal galima būtų plačiau sužinoti apie tuos VB "niuansus" - kiek jie sau pasiima? Ar galimas perviršis, kokie procentai?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 12:45 
Vartotojo avataras

Sorry, atrodo, kad čia susipainiojau, VB ima procentus už kitas operacijas, pvz. pinigų gavimas iš užsienio ir kt. Iš Visa Virtuon nieko papildomai nenuskaito. Kitas pliusas yra tas, kad Virtuon sąskaita yra tik litais ir atsiskaitant internete, reikiama suma konvertuojama automatiškai į bet kurią valiutą pagal oficialų VB keitimo kursą. Žodžiu nereikia turėti papildomai sąskaitos eurais ar doleriais ir kiekvieną kartą kankintis su valiutos konvertavimais.

Dar reikia nepamiršti, kad suvedant kortelės duomenis Paypal'e įvedamas (namų) adresas, kuris nurodytas Visa Virtuon kortelės sutartyje + 3 papildomų skaičių kodas, kuris irgi pridedamas prie sutarties. Jeigu užsakytas prekes nori gauti kitu adresu (mano atvejis), tai reikia įvesti papildomą adresą kaip home address.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 12:56 
Vartotojo avataras

Sorry, atrodo, kad čia susipainiojau, VB ima procentus už kitas operacijas, pvz. pinigų gavimas iš užsienio ir kt. Iš Visa Virtuon nieko papildomai nenuskaito.

A, tai labai gerai, jau buvau truputėlį išsigandęs. O kiek nuskaičiuoja Paypal už siunčiamus pinigus? Kokią maksimalią sumą galima vienu metu siųsti?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 13:50 
Vartotojo avataras

Kaip rašiau, pirkėjams nieko nenuskaičiuoja, tik už kortelės patikrinimą pradžioj rezervuoja rodos apie 2 EUR, bet paskui kažkaip jie grįžta. Man atrodo, jei tu atlieki kortelės patikrinimą (verify), siunčiamos sumos neribojamos, jei ne, tai yra kažkoks limitas (iki 100 USD ar daugiau), neatsimenu tiksliai kiek.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 13:59 
Vartotojo avataras

Kaip rašiau, pirkėjams nieko nenuskaičiuoja, tik už kortelės patikrinimą pradžioj rezervuoja rodos apie 2 EUR, bet paskui kažkaip jie grįžta. Man atrodo, jei tu atlieki kortelės patikrinimą (verify), siunčiamos sumos neribojamos, jei ne, tai yra kažkoks limitas (iki 100 USD ar daugiau), neatsimenu tiksliai kiek.

O kam reikalingas kortelės patikrinimas ir kaip jis vyksta?

Tai jeigu aš teisingai supratau, pirkdamas ką nors iš užsienio svetainės sumoku būtent tą prekės kainą + pašto išlaidas ir jokių papildomu nuskaičiavimų nei iš VB, nei iš Paypal napatiriu?

Sorry, kad užverčiau klausimais, bet manau ne man vienam tai bus naudinga.

P.S. Ačiū už atsakymus.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti: