Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-15, 07:17

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 15:26 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Tas "verify" atseit patikrina, ar kortelė tikrai galioja ir ar tu jos savininkas ir pan. Tikrinant svarbu, kad billing address (asmens adresas, kuriuo registruota kortelė) sutaptų su nurodytu VB sutartyje, nes kažkada aš prie billing address nurodžiau savo P.O. Box, tai išmetė klaidą. Visas dėžutes ir kitokius adresus, kuriuo norima gauti užsakytus dalykus reikia nurodyti kaip home address. Aišku, billing ir home address gali sutapti.

Taip, moki už prekę ir pašto išlaidas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-24, 09:04 

daznai buna nesusipratimu su valid laiku. tai yra, kartais neaisku kuris yra metai, kuris menuo..:) tai neapsigauk ivesdamas.

ir visada pravartu pervesti i kortele 10-20 litu virsaus, kad ten ramiau butu. nu ir zinoma niekada joje nelaikyti daug litu, kad kokie nelabieji nenupustu..:) zinoma, rizika labai maza, bet maza kas. ash asmeniskai pasidares vb interneta, tai sau prie kompaus pervedu kur kiek reikia i vsio.

ir, beje, konvertavimai daromi buhalteriniu banko kursu (LT>EU, USD), tai tu ishloshi dar pinigu:) nedaug, bet nuo normalaus pirkimo, ant alaus lieka:)

Z.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-24, 09:44 
Vartotojo avataras

zydrius rašė:
ir visada pravartu pervesti i kortele 10-20 litu virsaus, kad ten ramiau butu. nu ir zinoma niekada joje nelaikyti daug litu, kad kokie nelabieji nenupustu..:) zinoma, rizika labai maza, bet maza kas. ash asmeniskai pasidares vb interneta, tai sau prie kompaus pervedu kur kiek reikia i vsio.Z.

Kaip supratau tu turi pasidaręs dvi atskiras sąskaitas VB? O sakyk, ar VB leidžia kažkokį sąskaitos pervišį (kritimą į minusą) ir kiek už tai lupa?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-24, 12:30 
Vartotojo avataras

VB internetas išskaido sąskaitas, jei tu turi jų VB ne vieną, tad matai visas savo sąskaitas ir gali pervedinėti pinigus iš vienos į kitą. Aš, pvz. papildau Virtuon'ą iš Visa Electron'o. Atsimenu, vieną kartą kažkokius procentus nuskaičiavo ir viena sąskaita nuėjo į minusą kokius porą litų. Tai rodo, kad kažkoks leidžiamas minusas yra. Procentų už tai neima, tik reikia atstatyti balansą, t.y pervesti bent tuos porą litų, kad nebūtų minuso. Tu geriau apie viską paklausk banke, kai tau išduos tą Virtuon kortą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-24, 15:09 
Vartotojo avataras

Angel Of Hearth And Home rašė:
VB internetas išskaido sąskaitas, jei tu turi jų VB ne vieną, tad matai visas savo sąskaitas ir gali pervedinėti pinigus iš vienos į kitą. Aš, pvz. papildau Virtuon'ą iš Visa Electron'o. Atsimenu, vieną kartą kažkokius procentus nuskaičiavo ir viena sąskaita nuėjo į minusą kokius porą litų. Tai rodo, kad kažkoks leidžiamas minusas yra. Procentų už tai neima, tik reikia atstatyti balansą, t.y pervesti bent tuos porą litų, kad nebūtų minuso. Tu geriau apie viską paklausk banke, kai tau išduos tą Virtuon kortą.

Būtinai paklausiu... Šiaip jau klausiau, bet ant tokios vištos užtaikęs buvau, kad ji nieko daugiau (nei aš jau žinojau) man nepasakė.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 09:04 
Vartotojo avataras

Na štai, padariau pirmąjį pirkimą per Paypal. Užsakymas priimtas, laukiu siuntos iš Brazilijos :) Ne viskas taip sudėtinga, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 09:07 
Vartotojo avataras

Vienas nemalonus dalykas visgi įvyko... SEB banke buvau informuotas, kad pervedimai tarp savo sąskaitų yra nemokami, tačiau padarius tokį pervedimą staiga paaiškėjo, kad pervedimai kainuoja 0,80 Lt. Nesuprantu, kam reikia meluoti? Užknisa tie neracionalūs banko mokesčiai :E

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-03, 17:06 
Vartotojo avataras

Nuo rugsėjo 15d. bus nemokami.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-04, 08:03 
Vartotojo avataras

Angel Of Hearth And Home rašė:
Nuo rugsėjo 15d. bus nemokami.

Smagu girdėt.

Mano Paypal sąskaitos verifikacija truko 2 dienas, sumokėti 1,5 Euro sugrįžo kažkur per savaitę.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-14, 21:46 
Vartotojo avataras

Gal kas žino kada jau galėsime ne tik siųsti pinigus per PAYPAL bet ir juos gauti?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-15, 10:30 
Vartotojo avataras

o tai ka Ritzi, jau turi ka pasiulyt, jei pinigelio gauti uzsimanei :) siaip manau gauti galesi, kuomet evrika isivesim... kazkodel man taip atrodo.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-15, 13:27 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
o tai ka Ritzi, jau turi ka pasiulyt, jei pinigelio gauti uzsimanei :) siaip manau gauti galesi, kuomet evrika isivesim... kazkodel man taip atrodo.

Nuo euro įvedimo čia visiškai nepriklauso... Konvertavimas bankiniu kursu ir tiek, kaip ir dabar kai reikia siųsti pinigus, pas mane sąskaitoje litai ir man dzin kokia valiuta mokėti, keitimo kursas be jokių komisinių ir gaunasi netgi pigiau nei pačiam pirkti valiutą ir tada ja atsiskaitynėt .)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-06, 13:32 
Vartotojo avataras

Nesupratau, vienai įrašų firmai sumokėjau už CD per PAYPAL, po kiek laiko pamačiau, kad jie taiko nuolaidas kalėdines, parašiau jiems, ar negalėtų man jos pritaikyti, nors jau ir buvau sumokėjęs, po kelių dienų gaunų laišką, kad dalis pinigų bus grąžinta per PAYPAL, galvoju nepavyks, nes LT piliečiai gali tik siųsti pinigus, ale šian pasitikrinu sąskaita žiū - atėję babkės. Tai gal jau galima gauti pinigus ir mums?? Kas žinote?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-06, 13:45 
Vartotojo avataras

tai kaip suprantu, jei permoki uz kazka, o savininkas apie tai pranesa, pinigai grazinami... cia ne tas pats, kas pinigus uz kazka gauti...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-06, 14:32 
Vartotojo avataras

yra ant vilniaus tokia xebrunia, kuriai nusiunti nuoroda ka nori pirkti, jie per kazkokias lewas uzsenieciu kreditkes nuperka tau cd ir paskambina ir atveza. pats nemazai laibach originalu taip susirinkau. kainos 30-40 Lt uz CD. uztrunka apie 2 savaites, kartais greiciau. reklamuojasi jie omnitelio skelbimuose. negrazu vogti, bet is musu ir vagia...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-06, 15:29 
Vartotojo avataras

Zwerakas rašė:
yra ant vilniaus tokia xebrunia, kuriai nusiunti nuoroda ka nori pirkti, jie per kazkokias lewas uzsenieciu kreditkes nuperka tau cd ir paskambina ir atveza. pats nemazai laibach originalu taip susirinkau. kainos 30-40 Lt uz CD. uztrunka apie 2 savaites, kartais greiciau. reklamuojasi jie omnitelio skelbimuose. negrazu vogti, bet is musu ir vagia...

Vogia dėl to, kad kortelės falšyvos ar kas? Nelabai supratau koks čia principas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: