Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-24, 11:20

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-25, 11:26 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Toxico-->
Nebent esi kolekcininkas... As niekad nevertinau tu visu specialių įpakavimų ir tt.. Muzika ir yra skirta klausymui, įsijausti pilnai užtenka vien muzikos, tik jos ir tejieškau įsigydamas CD. Nespoksau juk visą tą laiką į dežute ar spalvota apipavidalinimą (mano atveju).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-25, 11:33 
Vartotojo avataras

liudas rašė:
Toxico-->
Nebent esi kolekcininkas... As niekad nevertinau tu visu specialių įpakavimų ir tt.. Muzika ir yra skirta klausymui, įsijausti pilnai užtenka vien muzikos, tik jos ir tejieškau įsigydamas CD. Nespoksau juk visą tą laiką į dežute ar spalvota apipavidalinimą (mano atveju).

Įsivaizduok, visi CD būtų kaip CDR arba Taupos įpakavimai... Nemanau, kad akį patrauktų. Viršelis, įpakavimas irgi yra menas, kartais vien dėl jo susigundai vienu ar kitu albumu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-25, 15:09 
Vartotojo avataras

liudas rašė:
Toxico-->

Na nusprendziau ir as isitraukti i sita diskusija... Visu pirma su virsuje pateiktu teiginiu absoliuciai nesutinku. Mano nuomone muzika sudaro geriausiu atveju 60% visos ALBUMO savokos. Originalus CD, ypac jei jis graziai isleistas, yra meno kurinys kuri malonu ne tik klausyti, bet ir palaikyti rankose. Pats kolekcionuoju muzika labai aktyviai, kaip tik todel tenka nemazai download'inti, ir tie yrasai, deja, toli grazu neatstoja originalu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 12:05 
Vartotojo avataras

Na kad ir taupos ipakavime, koks skirtumas, kaip minejau, muzikos klausoma o ne ziurima, man muzika sudaro 95 proc viso albumo ir niekaip manes neperkalbesit :)) Grazus virselis gerai, bet nebutina. Tokia mano nuomone :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 12:11 
Vartotojo avataras

keistas tu, Liudai. vyrai juk myli akimis ir skrandžiu :]]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 12:16 
Vartotojo avataras

na, su liudo nuomone ir as sutikti niekaip negaliu. albumas, kaip visuma, yra tam tikras emocinis kruvis. be vizualinio apipavidalinimo jis tarsi praranda savo forma, prieskonius, tona... nezinau kaip tiksliau issireiksti. man tikrai yra skirtumas, kai klausai albuma isimta is puikios grafikos digipacko, negu markiruoto CDR numauto nuo strypo. albumo ipakavimas ir apipavidalinimas labiau atskleidzia kurini ir jo emocini kruvi.

taip pat akivaizdu, kad disko apipavidalinimas kuria tam tikra emocija zmogui, kuris dar negirdejo pacios muzikos. pvz. praejusia savaite turejom Dangaus stand'a Kijeve, kur apie Lt muzika niekas beveik nieko nezino. tai apipavidalinimas ir ipakavimas tikrai padeda zmonems susirasti kas juos domina arba galetu dominti.

bet zinoma, kiekvienam savaip :) gal todel popso relyzu "meninis" apipavidalinimas visada standartinis ir minimalus.

Paskutinį kartą redagavo ugn 2005-11-22, 03:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 14:57 
Vartotojo avataras

Sutinku, parodose visokiose ar stenduose tai svarbu, kai reik atkreipt dėmesį, tų kurie nieko nėra girdėja, čia visai kitas reikalas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 15:14 
Vartotojo avataras

o tai kodėl tavo nuomone muzikantai tiek dėmesio skiria tam nereikalingui viršelių dizainui, įpakavimui? kodėl kviečiasi ne tik maketuotojus, bet ir menininkus ir dizainerius? arba patys imasi kurti ir reikšti savo mintis, kaip koks marilyn manson, ar jean michel jarre?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 15:37 
Vartotojo avataras

Na tai šaunuoliai, kad taip daro, nesakau, kad visiškai nereikalingas, tiesiog MAN neturi tiek daug reikšmės kaip kam nors kitam, vadinasi jie daro tai dėl kitų, kam tas reiškia daugiau. Na ir dėl savęs žinoma.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-27, 18:36 
Vartotojo avataras

as tai noriu Foje M1 CD tureti... nemaciau jo prekyboje daug metu.... gal kas parduot turit?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-27, 18:41 
Vartotojo avataras

LiquidSpace rašė:
as tai noriu Foje M1 CD tureti... nemaciau jo prekyboje daug metu.... gal kas parduot turit?

nepataikei šiek tiek. su paieškomis reikia eiti į [skelbimus]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-27, 18:44 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
LiquidSpace rašė:

nepataikei šiek tiek. su paieškomis reikia eiti į [skelbimus]

kodel nepataikiau? cia juk raritetas.... ir visai idomus... o klaustukas gale manau forumo neapvers...

sorius anyway, man nereikia sio disko, kai reiks parasysiu kitur....

ok?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-03, 09:03 
Vartotojo avataras

Cituoti:
O tie, kur niekad neisleisti? Berods, tame sarase ju irgi du yra. Drama ir dar kazkoks. A tai jie ten parodyti tik zmonems erzinti, ar vistik pakracius pinigine ir juos galima isigyti?

visu pirma pranesu, kad grizau prie normalaus darbo ritmo :)

siaip jei info matei mano pseudo puslapyje, tai ten tikrai ne pilniausia mano diskografija, tik dalis jos... nelabai norejau, kad zmogus kuris ta puslapi tvarko detu visiskai vienetinius leidinius, taciau jei jau imete, tai tegu kabo :) isigyti manau negalima, nes pats tu irasu nebeturiu... tai ivarus proginiai leidiniai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-03, 10:39 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
visu pirma pranesu, kad grizau prie normalaus darbo ritmo :)

Labai malonu tai girdėti ! :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-22, 03:04 
Vartotojo avataras

beje, retenybių gerbėjus kviečiu pastebėti, jog Dangaus kataloge jau yr naujas D.N.S. dalykas "Dunes" (rankų darbo, ltd. 50 kopijų).

tuoj turėtų būti ir dar kelios kopijas nūnai sold-out'into ITI debiuto "UiL" (irgi buvo berods 50 kopijų).

va.
http://www.dangus.net/mailorder/catalogue.htm

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-22, 10:28 

Perpigiai ugn, perpigiai d.n.s. retenybe turi ir kaina tureti...dabar ishpirks netruku, reikia/nereikia, ir metisis retas dalykas belekur...negerai kai muzika metosi /kazka cia cituoju/...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: