Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-07-15, 22:27

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  «  1, 2
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-22, 08:17 

Prisijungė: 2005
del "Fallen" tai teko girdet jog ji paleido firma be muzikantu zinios ar kazkas pan.tie kuriniai ishvis neturejo but afishuojami..
o va ju naujasisi darbas ishties veza!man asmenishkai jauciasi ir "Elysium" dvasia,kazkiek ir "The Nephilim".kazkokiu gabalu ishskirti negaleciau,visi gerai sueina.
rekomenduoju!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-22, 13:39 
Vartotojo avataras

shatras rašė:
del "Fallen" tai teko girdet jog ji paleido firma be muzikantu zinios ar kazkas pan.tie kuriniai ishvis neturejo but afishuojami..

taip, "Fallen" nebuvo suderintas nei su McCoy, nei su likusiais grupes nariais... smulkiau apie tai as anksciau gothic.lt publikuotame straipsnyje buvau parases.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-23, 06:06 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
galima ir taip iškreipti mano mintis ir suabsoliutinti vienų ir kitų grupių įvertinimus. kaip tau patogiau. aš tik išdėsčiau istorinius faktus. jei papildysi argumentais mano mintis, kitų žinių kiekis tik padidės.

Diskutuoti apie tai reiktų gal naujos temos.
Dėl "Bauhaus", tai pilnai sutinku, kad galima juos priskirti ir prie postpunk ir prie glamrock, ir įtakoti jie D.Bowie, T-Rex, velvetu, bet nelaikyti jų gothic rock grupe irgi kažkaip tai neina. Jeigu žiūrėt istorija tai visur prie jų bus paminėta gothic rock. Manau nebūtina išleist 10 albumų, kad įgautum statusą orginalios grupės, užtenka ir keleto kultinių gabalų. Gal ir FotN ir sisiters kažkiek pasinaudojo Bauhaus gotikinėmis nuotaikomis, kas dabar čia žinos. O post punko galima rast ir pas fieldsus, ir pas sisters, glamrock jau buvo miręs :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-23, 09:28 
Vartotojo avataras

sutinku, gal aš be reikalo uždėjau frazę "iš pagarbos". Išties Bauhaus yra ir punkai ir gotai. Čia galima būtų diskutuot apie jų kūrybinę pradžią ir šiokį tokį atstumą nuo gothic rock, bet visumoje jie yra pakankamai puikūs gothic rock atstovai. O bet tačiau, jų neliko tame subkultūros pike 1985–95 metais. Dėl to sunku juos įvardyti kaip grynuosius šio stiliaus atstovus.
(kelių gabalų neužtenka, ypač šioje alternatyvioje kultūros pusėje)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-23, 11:56 
Vartotojo avataras

Na, jei fields'uose ir jaučiasi kažkokia post-pankova Bauhausų įtaka, tai, geriausiu atveju, tiktai pirmajame "Burning the Fields EP". Toliau nuo "Dawnrazor" (kuriame dar buvo šiokia tokia ir psichobilly priemaiša) prasideda grynai unikalus Fields of the Nephilim skambesys.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 08:06 

spėjau perklausyti tik maždaug pusę naujo albumo, tačiau jau dabar manau, kad tai bus vienas geriausių mano šių metų albumų. tiesą sakant nemaniau, kad taip sunkiai gimdytas Elizium įpėdinis sugebės pagainioti skruzdėlytes po mano nugarą.
aš irgi jame jaučiu kažką eliziumiško – galbūt atmosferą, kurią pajėgus sukurti tik McCoy. tačiau jo polinkis į metalinę muziką, demonstruotas Zoon ir Fallen, yra akivaizdus. bet Fields Of The Nephilim arba Nefilim yra viena iš tų retų grupių (kitas puikus pavyzdys: My Dying Bride), kurios metalinėmis gitaromis sugeba sukurti itin tamsią ir vos ne meditavimui tinkančią atmosferą.
naujasis FOTN albumas sužavėjo ir tuo, kad skirtingai nei Fields'ų klonas NFD (kuris labai mielai klausosi), turi ir visiškai originalių bruožų.
dar vienas džiuginantis dalykas, kurio albume nėra ir kurio šiek tiek bijojau – neduokdie atsirasiantys ankstyvųjų Fields'ų pankovi bruožai. „pranislo"... :-)

tarp kitko, Beska, keista kodėl tau užkliuvo įrašo kokybė. suvedimas aišku skonio reikalas, bet viskas įrašyta gana kokybiškai – net ir būgnai. ale man čia yra vienas tų retų atvejų, kuomet į kažkelintą planą nukišti būgnai visiškai nesugadina visumos. ir kas keisčiausia man pačiam, netgi taip išsiilgto nephilimiško boso, kurio ne tiek ir daug (dar neperklausiau viso albumo), visiškai netrūksta. na, o dėmesio vokalui nepagailėta... pagarsinta nuo dūšios. kad būtų aišku, kas čia valdžia :-) nepagailėta ir sintezų.

dedu klausyt likusią dalį.

beje, gal kas žinote kokia sudėtimi buvo įrašytas šis albumas? ir kokios santabarbaros yra tarp grupės narių?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 08:33 

che che. pats išsiaiškinau, kas įrašinėjo... Ghost Musicians.

"Single persons are unimportant in this context, as long as charisma and passion can be felt and human performance has been captured authentically."

suprask – Fields Of The Nephilim – tai Carl McCoy :-)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 10:28 
Vartotojo avataras

FOTN "Ravelations" yra mano paskutinis Bomboj pirktas originalus CD. Psychonaut Lib... :) pritariu nuomonei, kad si skambesi isgryninusi grupe yra viena nedaugelio pretenduojanti i gothic rock zanro istakas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-16, 14:33 
Vartotojo avataras

http://www.fieldsofthenephilim.de/addfi ... 005_09.htm

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  «  1, 2