Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-21, 21:58

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-28, 18:14 

Prisijungė: 2005
snobas:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-28, 19:37 
Vartotojo avataras

O gal dirigentas ar šiaip vunderkindas su tobula klausa?.. Bo priešingu atveju tiesiog dalbajobas :D

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-28, 20:21 
Vartotojo avataras

o man saulius įrašas patiko :] tokiu rimtu veidu protingu apsimetė, kad net patikėjau kokioms 5 minutėms. dar nieks šiame forume taip tvirtai nebuvo apsireiškęs. sakykite ką norite, bet bičas vardu Saulius yra labai gabus.
:]]]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 05:09 
Vartotojo avataras

[quote="Skrandis"]o man saulius įrašas patiko :] tokiu rimtu veidu protingu apsimetė, kad net patikėjau kokioms 5 minutėms. dar nieks šiame forume taip tvirtai nebuvo apsireiškęs... Dėl tvirtumo... Beje,turiu atsiprašyti visų-perlenkiau lazdą. Nemaniau,kad iš viso būsiu išgirstas. Tai va dėl tvirtumo:-neveik nieko kito 22 metus,tik kurk,ne kopijuok,ir bet kas pasijus tvirtai. Aš apie aparatūrą,ne apie muziką. Tiesiog pykinti ima apsilankius kokiam "Tūpam Centre" ir paskaičius užrašą "High End Aparatūra",kai žinai tikrai,kas ten siųloma... Kita vertus,jei Žmogui gerai klausyti ka jis klauo-man (bent turėtų būti) dar geriau. Mat prekybininkai visi be išimties siūlo bet ką,bet tik, kad parduoti,ir jiems nė motais,ka ten išgirsi. O per 23 metus po CD formato atsiradimo,mūsu klausa visai atbuko,tad ir nebejaučiam skirtumo tarp Muzikos ir popso-bele tik barška. O kai toks(ir anoks) Saulius pabando kažkam atverti akis,tada-kaip gi čia dabar MANO BALALAIKĄ išdryso pakritikuoti! Ir sedi visi vietij toliau sau kausydami "Muzikos" neva. Vietoj to,kad nors truputi pajudėti i priekį, atkurti tas tikrasias Muzikos tradicijas, o ne pasinerti i CD formatą nieko aplink nematant. Nenorėjau nieko ižeidinėti,bet kai matai kur link ritasi pasaulis,tai tik geranoriškai norisi ji traukti,kad ir už ausų iš tos Cd-DVD-MP3 balos. O patikėti ar ne,kad ir toms 5-ioms minutėms čia jau Jūsų,Ponai valia. Bet jei kažkas patikėjo nors tiek,tai JAU PADARĖ PAŽANGĄ. Kuo Lietuviai prastesni,jei ignoruoja tai,kas tikra? Kam tada yra išleidŽiami Muzikos albumai LP (patefono plokštelė) formatu kainuojantys po 200 JAV dolerių?! Ar tik tam,kad galėtumėt kritikuoti tokius,kaip aš?! Beje to paties CD,jei jis ytrašomas teisinga mikrofonine technika,teisingos akustikos patalpoje SAVIKAINA yra vidutiniškai 45 USD. Super audio CD 60 USD. O kur eBAY-uose kas matė Cd kainą 150...200 LT? Vat ir kemša žmogelis sau i galvą visokį "džiaza iš didžiosios raidės"... Pakritikuok tokį-tu kvailas! Ne iš blogos valios,o tik...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 07:48 
Vartotojo avataras

Sauliau, gali parašyt savo muzikinį išsilavinimą arba dar ką nors, kas atklijuotų tau snobo arba kvailio etiketę, kurią čia žaibu užsidirbai?.. Neturtingesniem gal gali sumest ant "padorios" aparatūros ar bent ant ausų amputacijos, kad neterštų galvos su lieva muzika? Ar bent parūpint pudros, kad galėtų prisidengt raudonį beklausydami?
Kliedesių dėl pirkimo internete nekomentuosiu.
P.S. o šiaip šiai temai yra sukurtas atskiras topikas "per ką klausotės muzikos"

Saulius rašė:
Jei klausaisi LP,t.y. patefono plokštelių,turedamas nors 50 tūkst. vertės mini variantą, tada prašau man atleisti-tu Muziką klausai. O kitaip... Ir šitam forume manau 99 proc. tokių. Todėl toks mano pirmas ir paskutinis "postas" šiame forume. Čia nėra su kuo diskutuoti,sorry... [/url][/list]

internete apstu "high end" forumų- gali eit ir pasireikšt.

P.P.S. ir nereik lot, kad Lietuvoj nėra normalių parduotuvių- užeik "Lyron", jei nebuvai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 09:28 
Vartotojo avataras

kai mane kokis tipas tiesiogiai ar netiesiogiai išvadina kvailiu dėl to, jog klausaus muzikos/Muzikos iš CD, tai man visad pasidaro smalsu, kokio intelekto (na ir išsilavinimo) tas žmogus, kuris "yra visa galva aukštesnis" už mane. ar tik jis ne Gedminas?
bet tada pagalvoji, jog žmogus tiesiog siekia tobulybės. visame kame. jis ir maistą valgo patį sveikiausią, ir vandenį geria ne iš krano ar mineralinių butelių, jis ir galva plaunasi ne eiliniais šampūnais. juk kaip gali buti tobulas vienoje dalyje, kai darai kompromisus kitoje? kaip gali turėti auksines ausis ir girdėti eidamas gatve begalinius triukšmus. juk negali savo ausims kenkti, juk gali tik gamtoje sau leisti prabangą nusiimti ausines ir išgirsti tobulus garsus. tada ir Muzikos gali klausytis..
bet turi puikiai išmanyti kas parašyta kompozitoriaus, pažinoti jį ar bent žinoti kokiomis priemonėmis jis įrašė, būti raštingu ir niekad nedaryti klaidų. nes parašius klaidingai klausimą, gali klaidingai suprast atsakymą...
Saulius rašė:
...kai žinai tikrai,kas ten siųloma... Kita vertus,jei Žmogui gerai klausyti ka jis klauo... -....mūsu klausa visai atbuko,...MANO BALALAIKĄ išdryso pakritikuoti...truputi pajudėti i priekį, atkurti tas tikrasias Muzikos tradicijas...ižeidinėti,bet kai matai kur link ritasi pasaulis...

tobulėjimui nėra ribų. bet kai matai, kur ritasi pasaulis, tai tik geranoriškai norisi žmogui padėti susivokti, patraukti ne už ausų iš tos CD-DVD-MP3 balos, o per liežuvį...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 10:10 
Vartotojo avataras

Cituoti:
jis ir galva plaunasi ne eiliniais šampūnais

va cia tikrai apie mane :) hi endiniu sampunu plaunuos is tikruju :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 10:18 
Vartotojo avataras

he washed his hair with Wash and go.. and it went

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 13:33 
Vartotojo avataras

Echeche, senais laikais pažinojau tokį Liudą- metalistą iš šeškų- nu žmogus plaukus plaudavo su skalbimo milteliais. Ir ką? plaukai buvo ilgiausi ir sveikiausi iš visos kompanijos :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 13:48 
Vartotojo avataras

tęsiant Sauliaus natą - galima būtų išvis pradėt diskutuot - ar Tikrąją muziką galima įrašinėti? aš pvz. argumentuotai galėčiau pradėt teigti, kad Muzikos Menas tikras tik tuomet kai nuskamba gyvai ir tik vieną kartą tam tikru momentu, tam tikroje vietoje. Absoliutus exkliuzyvas, kuriam neprilygsta netgi limituoto tiražo bajeriai :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 13:50 
Vartotojo avataras

beje, niekad nežinai ar ten kur reikia uždedi akcentą besiklausydamas, gal Muzikantas norėjo pasakyti visai ne tai ką išgirdai. gal Muzikos klausantis reikia įsiklausyti į tylą?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 13:52 
Vartotojo avataras

na turint omeny, kad daugelis muzikantu savo albumus raso ne tokia jau ir tobula aparatura, tai visas tas super hi end'as is vis juokingai atrodo. klausytojas girdi daugiau nei muzikantas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 16:46 
Vartotojo avataras

Va korifėjus J.L.Hookeris tiktų prie tikrų muzikantų- išleido per 80 albumų (bijau sumeluot) nėkart nerepetavęs. Viskas ekspromtu- visi susirinko-sugrajino-įrašė :) Ir ką? Klausau ir džiaugiuosi :)
P.S. O neturėčiau, bo aparatūra kaip ir prie lievų :(

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 22:04 
Vartotojo avataras

bet turi puikiai išmanyti kas parašyta kompozitoriaus, pažinoti jį ar bent žinoti kokiomis priemonėmis jis įrašė, būti raštingu ir niekad nedaryti klaidų. nes parašius klaidingai klausimą, gali klaidingai suprast atsakymą... Ką paraše, ką rašydamas išgyveno kompozitorius ir perduoda Muzikos įrašas, tik bėda, kad Cd nieko neperduoda. Emocijų ten nėra. Va tau ir negalėjimas net klausimo užduoti teisingai, nes nieko negirdėjai. Dėl intelekto koeficiento ir išsilavinimo, tai savajį tamsta jau parodei. Lyroj aš lankausi nuo pat jos atsiradimo. O HIGH END aparatūros iš viso, kaip kategorijos aš nepripažystu. Vien pavadinimas prieštarauja pats sau. High-aukštas, End-pabaiga. Reikštu už šią aparatūrą geriau jau būti nebegali. Tik vis atsiranda geriau ir geriau. O iš to gerumo taip nusivažiuoja i priešingą pusę,kad gaunasi LOW-END! Lenkti lazdos del kūrinio atlikimo tam tikromis sąlygomis, tam tikroje vietoje... irgi nereikėtų. Nesistenkit, neįžeisit. Pats žinau,kaip pikta, kai pataiko į silpną vietą, bet ar verta dėl to putotis? Va jums ir intelektas, dar kartą. O dėl šampūno... neturiu ko plauti-plaukai baigia nubyrėti... Vandenį geriu paprastą, valgau kas papuola, ir Muzikoj neieškau tobulybės, tik patį mažiausią minimumą tepasiekęs, bet JAU klausyti galima. Reikalas tas, kad įrašyti Muziką yra gal 5 kartus paprasčiau, nei ją atkurti. Dėl to kalti daug faktorių: piratai, kurie tą įrašą subjauroja, "firmos" pagaminančios aparatūrą atseit High-endą, užteršta skaitmeninėmis šiukšlėmis (tie patys kompai) elektros srovė, išmušanti cd grotuvo taktinį generatorių iš normalaus režimo ir patys vartotojai-žalio supratimo neturintys nei kaip pajungti aparatūra, nei kaip,kada ir ką klausyti-bet tik yra "BUM"-"CIK" ir VALIO! Muzikinio išsilavinimo neturiu jokio. Kažkada grojau smuiku, tik "Perestukinas" buvau, tai neilgai. Gal išsilavinimas tik tas, kad teko kažkiek dalyvauti įrašu studijoj... bet čia ne į temą. Tiesiog gyvenu ir stengiuosi mokytis. O kas geriau už gyvenimo mokyklą?!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 23:52 
Vartotojo avataras

amen

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 00:15 
Vartotojo avataras

už gyvenimo mokyklą kartais gali būt geriau kultūros pamokėlės. Kas dėl skaudžių vietų- man tai nė šilta, nei šalta- klausau per ką turiu ir ką noriu. Būsiu bagotesnis- nusipirksiu dar ką geriau. O iš tamstos apart teorijos, atmieštos 90% snobizmu nieko naujo nesužinojau. persiprašau, visa tai esu daug kartų skaitęs. Kai kas tokiem ultriniams "klausytojams" surengia testus- sustato testavimui aparatūrą, kuri radikaliai skiriasi savo lygiu, kaina ir t.t. - ir ką? netgi superiniai ekspertai dažniausiai prisiškika kelnes, sumaišę savo pačių kortas ir išsakytas recenzijas, ką jau kalbėt apie savamokslius. Laikas skirt sąvokas, kur baigiasi kokybės suvokimas ir prasideda žaidimas niuansais.
P.S. Jei čia yra žmonių su absoliučia klausa- persiprašau, jiems neskirta.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: