Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-21, 21:44

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 00:15 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
už gyvenimo mokyklą kartais gali būt geriau kultūros pamokėlės. Kas dėl skaudžių vietų- man tai nė šilta, nei šalta- klausau per ką turiu ir ką noriu. Būsiu bagotesnis- nusipirksiu dar ką geriau. O iš tamstos apart teorijos, atmieštos 90% snobizmu nieko naujo nesužinojau. persiprašau, visa tai esu daug kartų skaitęs. Kai kas tokiem ultriniams "klausytojams" surengia testus- sustato testavimui aparatūrą, kuri radikaliai skiriasi savo lygiu, kaina ir t.t. - ir ką? netgi superiniai ekspertai dažniausiai prisiškika kelnes, sumaišę savo pačių kortas ir išsakytas recenzijas, ką jau kalbėt apie savamokslius. Laikas skirt sąvokas, kur baigiasi kokybės suvokimas ir prasideda žaidimas niuansais.
P.S. Jei čia yra žmonių su absoliučia klausa- persiprašau, jiems neskirta.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 04:28 
Vartotojo avataras

Su viskuo, Andraika aš sutinku. Niuansai, klaidžiojimai, perlenktos kainos, išpūsti muilo burbulai... Tik jei tiek skaitęs+pažengęs i priekį, tai kaip gali kažką pirkt internete? Užbėgdamas už akių pasakysiu, kad kaip galima pirkti tai, kas prievarta peršama. NIEKADA + NIEKO neperku komedijose, maXi komedijose, Akropoliuose, Tūpuose centruose ir visoj kitoj Bilibirdoj! Vien iš idėjos, nes ten tiek mulkina... savaitės neužtektų aprašyti. O dėl klausos, čia patylėsiu, tiesiog ne su tais diskusija.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 07:37 
Vartotojo avataras

Saulius rašė:
Su viskuo, Andraika aš sutinku. Niuansai, klaidžiojimai, perlenktos kainos, išpūsti muilo burbulai... Tik jei tiek skaitęs+pažengęs i priekį, tai kaip gali kažką pirkt internete? Užbėgdamas už akių pasakysiu, kad kaip galima pirkti tai, kas prievarta peršama. NIEKADA + NIEKO neperku komedijose, maXi komedijose, Akropoliuose, Tūpuose centruose ir visoj kitoj Bilibirdoj! Vien iš idėjos, nes ten tiek mulkina... savaitės neužtektų aprašyti. O dėl klausos, čia patylėsiu, tiesiog ne su tais diskusija.

O kur tu perki???

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 08:03 
Vartotojo avataras

Aš irgi neperku internete, bo mano kortelė netinka, o bovytis tingiu. Ir maximose neperku- neturiu galimybės, bo negyvenu Lietuvoj. Kas dėl pirkimo internete- ką reiškia bukas pasakymas"Tik jei tiek skaitęs+pažengęs i priekį, tai kaip gali kažką pirkt internete?" - perfrazuodamas galiu žydiškai atsakyt klausimu į klausimą- "o kaip kažką gali pirkt parduotuvėje?"Kodėl čia postini internetu? Tu analoginius laiškus siųsk adminui- popierinius- tikrus. Anas nuskanuos ir įdės. O čia žeminiesi skaičiams..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 11:18 
Vartotojo avataras

nesuprantu, kox blogis slypi pirkime per interneta? ka vinilo is eBay'aus su TIKRU MUZONU uz 500$$$ neimanoma nusipirkt? o ir apskiritai kur pirkt jei ne nete ar shope? gal turgelyje prie antakalnio degalines? kur dar???

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 12:39 
Vartotojo avataras

Reikia uošvę Amerikoj turėti. Čia aš ir juokais, bet visai rimtai. O Antakalnis, mano durna galva, tikrai geriau už e-bajų. Na supraskit jūs pagaliau, man, senam stagnatoriui prie visokių naujovių sunku priprasti. Aš kompą įsigijau tikprieš 2 mėnesius-prievarta padovanojo.Ir man e-bajus, tai ta pati teleparduotuvė. O gal ne, pasakysit? Pirkęs neesu, tik daug raudų mačiau ir girdėjau apie teležopą. Ir čia ne geriau-nei pačiupinėt, nei charakteristikų, nieko! Katė maiše-e šopo prekės. Todėl nė nebandau pirkti. Jei paskutiniu metu taip vadinamo "HIGH END"-o salonuose mulkina kaip gali, ypač kovne, tai ką kalbėti apie e-žopą?!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 13:08 
Vartotojo avataras

Saulius rašė:
Reikia uošvę Amerikoj turėti. Čia aš ir juokais, bet visai rimtai. O Antakalnis, mano durna galva, tikrai geriau už e-bajų. Na supraskit jūs pagaliau, man, senam stagnatoriui prie visokių naujovių sunku priprasti. Aš kompą įsigijau tikprieš 2 mėnesius-prievarta padovanojo.Ir man e-bajus, tai ta pati teleparduotuvė. O gal ne, pasakysit? Pirkęs neesu, tik daug raudų mačiau ir girdėjau apie teležopą. Ir čia ne geriau-nei pačiupinėt, nei charakteristikų, nieko! Katė maiše-e šopo prekės. Todėl nė nebandau pirkti. Jei paskutiniu metu taip vadinamo "HIGH END"-o salonuose mulkina kaip gali, ypač kovne, tai ką kalbėti apie e-žopą?!

Tu nesupranti elementaraus dalyko, E-bay yra ne parduotuvė, o tik žmonių samburys, kur vieni kitiems iš rankų į rankas pardavinėja daiktus, tame tarpe ir įrašus, tu perki daiktą iš paprasto žmogaus, o ne kokios teležopos, E-bay tik "suveda" žmones: vienas pasiūlo kažką pirkti, nustato pradinę kainą, kiek laiko vyks aukcionas, o didžiausią kainą pasiūlęs gauna tąjį daiktą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 14:08 
Vartotojo avataras

Sauliau, o tai tavo uošvienė Amerikoj kietai kerta aparatūroj ir jai šūdo neįsiūlysi ar kaip?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 15:55 
Vartotojo avataras

Ji tai žinoma, kad nekerta, bet LP pavadinimus dar perskaito. Bet palikim ją ramybėj. Ne kaži ką iš anapus ir gaunu,nors... Jethrotull didžiają dalį gauti pavyko. Bent tą, kas LP formate išleista Amerikėj.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 07:59 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Echeche, senais laikais pažinojau tokį Liudą- metalistą iš šeškų- nu žmogus plaukus plaudavo su skalbimo milteliais. Ir ką? plaukai buvo ilgiausi ir sveikiausi iš visos kompanijos :)
Cituoti:
O Liuda Metalistą, pasirodo gerai pažysta manoji dama :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 09:42 
Vartotojo avataras

Nu nieko keisto- aš kitam pasaulio gale susitinku žmonių iš to pačio miesto. Va prieš metų 10 išplaukė draugas Amerikėn laimės ieškot- skambindavo, dūsaudavo, kad mergos baisios-storos ir t.t., ir kažkurį vakarą prisėdo bare prie kažkokios- žiūri- lietuviškai tauzija. Įsišnekėjo- pasirodo, Lietuvoj per porą namų viens nuo kito gyveno ir net atvyko panašiu metu :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 21:39 

Ritzis rašė:
Toxico rašė:
Kiek kainuotų perkant per eBay , tarkim CD kaina 10$ + shipping 4$ ir čia visa kaina būtų ar dar reiktų kažkam mokėt (paštui)? Thx už info :)

Kaina sudaro tavo siūloma suma ("bidas") + tiek kiek prašo pardavėjas už supakavimą ir išsiuntimą. Viskas, nieko daugiau. Kaina už daiktą plius shipping. O tiems, kas parduoda, kažkokį % tenka Ebay atiduot, bet šito tiksliai nežinau, nes prekyba dar neužsiimu.

ash jau kelius metus uzsiimu prekyba per e-bay..nuo parduotos sumos tu moki kazkur 4-5%,kas yra labai nedaug.tikiuos LT greitai visishkai prades veikti paypalas,bus labai patogu uzsakyti lietuvishku prekiu

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 06:50 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Nu nieko keisto- aš kitam pasaulio gale susitinku žmonių iš to pačio miesto. Va prieš metų 10 išplaukė draugas Amerikėn laimės ieškot- skambindavo, dūsaudavo, kad mergos baisios-storos ir t.t., ir kažkurį vakarą prisėdo bare prie kažkokios- žiūri- lietuviškai tauzija. Įsišnekėjo- pasirodo, Lietuvoj per porą namų viens nuo kito gyveno ir net atvyko panašiu metu :)
Na taip, Amerikėj dažnos moteriškės figūra KRIAUŠĖS! :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 07:18 
Vartotojo avataras

SPOOK rašė:
tikiuos LT greitai visishkai prades veikti paypalas,bus labai patogu uzsakyti lietuvishku prekiu

Mes čia irgi šito nekantriai laukiame.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 09:12 
Vartotojo avataras

Sauliui- deja, Švedijoj- tas pats :/ plius dar negražumo faktorius. Ir kaip jos išteka- nesuprantu..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 10:00 
Vartotojo avataras

Faktas, visur vakaruose, tuo klausimu situacija liudna. Matyt per inkvizicijos laikus visa savo genofondą geriasią dūmais paleido...
(nors ką tai bendro turi su e-Buy????)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti: