Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-14, 13:12

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 11:07 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
na darant isvadas is tokios diskusijos, tai visi kurie tik CD yra isleide yra popseriai ir nemuzikantai... daugeliu atveju atlikejas is viso vinile nera atspaustas. o ir nuo pacio kuriniu iraso labai daug kas priklauso. galima gi ir "sh..." vinile atspaust, tik ar nuo to tai taps sedevru???? niex nesigincyja, kad vinilas yra gerai, taciau jei tik vinilo klausyt, tai labai jau ribotas muzikinis skonis issivystis :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 11:56 
Vartotojo avataras

na matai, tas Korvet kolonkes buvo ne siaip bytavycha, paziurejus i ju dinamini diapazona reiketu apsiraminti netgi paciu geriausiu dinamiku gamintojams, rusu laikais i prekyba univermaguose padave kolonkes, kuriu turis buvo virs 2 kubu, o dazniai nuo 8 iki 40k, tipo vos ne cd darbini dazni girdi :))) o siaip kokybe nereali, nes brigai man triuksmauja baisiai, ko noret is ju.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 12:27 
Vartotojo avataras

Dėl rusiškų kolonų,taip. Tik rimti gamintojai į kolonų charakteristikas,nekreipia dėmesio.Uzsieny tik vardas kažką reiškia ir niekas ten nesivaiko charakteristikų. Garse yra tik dvi charakteristikos, tai-"groja daug muzikos" ir mažai muzikos. Ir kokios dar gali buti charakteristikos?! Brigai kaip tik išsiskyrė mirtina ramybe. Gal tau buvo papuolę jau vėlesni BRIGAI, ne tie pirmieji, tikrieji, dar Popovo Radio Gamykloje pagaminti, kur pats Lichnickis prižiūredavo. Jie pradiniam stiprinimo laipsnyje dar turėjo tranzistorius, o ne operacinius stiprintuvus. Beje originalus Lichnickio variantas buvo su germanio tranzistoriais. O cd Formatas, tik prietaisu matuojant atkuria tokį diapazoną. Kai yra grojama iš CD, telieka TIK 60HZ...15KHZ. Visa kita tušuojama fazių skirtumais ir visokia kita velniava, apie kurą net šnekėt neverta. Tokia jau praktika, vėl gi-NE MANO! Labai sudėtinga tai suprasti, o paaiškinti iš viso neįmanoma. Nors kita vertus, ne dažnyje esmė. Juk gramofono plokštelės iš viso aukštų riba vos 7000 hz, jei neklystu, o apie jokius bosus nėra nė kalbos, bet GROJA! Pilna šio žodžio prasme.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 14:21 
Vartotojo avataras

Kokios pylos :) ? Aš čia ne prievaizdas. Tiesiog nemėgstu priverstinio nuomonės brukimo. Va diskusija ir keitimasis žiniom yra visai kas kita :)
Ką manai apie "прибой" tiuningą?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 16:35 
Vartotojo avataras

Tik už! Tik žiūrint kuris tiuningas? Draugas darė variantą su stabilizuotais maitinimais http://www.salonav.com/Praktika/6.2003/HTM/lampi.htm, lempos 6c33c. Ka aš galiu pasakyti... didžiausia klaida buvu transformatoriai. Bet kokiu atveju nors viena lemputė, tai nelyginant "Iljiciaus lemputė" , kažkada. MANO nuomone, jei kažką esi daręs, darysi dar ir dar. O klaidų buvo ir bus. Kartą pabandęs-negali sustot. Aš užsakinėjau Audio Note trafus... neatvežė-Tadas kažko... ai, visviena tik už tiuningą-paprasciausias ir patikimiausias būdas pradedančiajam ir ne tik.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 16:46 
Vartotojo avataras

Aš ne elektronikas- schemose neraugiu- tik iš teorijos žinau, kad labiausiai preinamas apgreidui tarybinis lempinykas :). Kai mačiau žmones besidarbuojant- tai mėžia velniop beveik pusę detalių, filtrų ten kažkokių ir perpajuoja sidabru viską. Ką dar ten daro- nžn. Nu maitblokiai jau savo ruožtu eina.
Galiu pirstelėt Lyros pusėn- pirkau pas juos AN-CD2- viskas gerai, čiki- suėjo konsiliumas- pradėjo kibt, kad trūksta skaidrumo- nu ir išardė, aišku- ir ką manai?.. Vieno kanalo išėjimo trafas buvo įlituotas atvirkščiai.. Nesolidu kažkaip..

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 17:00 
Vartotojo avataras

Kur ten nesuklysi, jei 22 žmogėnai AN aparatūrą surinkinėja visam pasauliui. Dėl pribojaus, tai jau taip,-viska beveik meta lauk. Tik man labai keista kodėl vadina tai pribojaus tiuningu, jei tai apsoliučiai kitas stiprintuvas. Juk lieka tik pribojaus transformatorių ir korpuso geležys. O konsiliumą tokį reikėtų "pkutenti", kad tokiais kriterijais vertina Muziką. Kuo čia dėtas skaidrumas, ar dar baisiau "aukšti-žemi", kaip dažnai, kad būna. Muzikoj juk svarbiausia emocinė pusė, ar ne taip? Pasitaiko, kad skamba kaip vailakas, bet kiek ten Muzikos-visa jūra!..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 17:18 
Vartotojo avataras

kas link AN- kaip girdėjau pletkus, Lyra užsiveža brokuotos produkcijos už pigiau ir pan.- patys tvarko ir pardavinėja- konsiliumas nusprendė, kad čia Lyros kaltė :) Aš kaip žmogus spakainas- nesiaiškinau. Beje, jau kurį laiką AN dirba daug daugiau žmonių- prieš kelis metus atsidarė filialas P.Korėjoj, gal dabar jau ir dar kur kitur. Gali Piteriui padėkot :). Bus kaip su Nakamichi- pamatysi. Kol tėvas vadeliojo- firma pečiais dangų ramstė (netgi tiesiogine prasme- kažkas su palydovais ir karine pramone)- perėmė sūnus- iškart širpotrebu užvertė. tpfu. Teko vos nenusipirkt cd-mc all in one- nebuvo pinigų atskiriem komponentam- pridaviau atgal tą patį vakarą...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 17:43 
Vartotojo avataras

Sena tiesa api viską. Žinau aš visas jų machinacijas.Neišgyventų AN jokiu būdu vien iš Kvortrupo demagogijos. Reikalas tas, kad jų kainos vos ne per puse sukeltos. Pasaulyje yra taip-kokia šalis perka produkciją, tos šalies vidaus rinkos kaina ir yra siūloma. O AN ne,-jū kainos pagal Anglijos vidaus rinką. Monitoriai, kur 60.000 Lyroj stovi, ar manai, kad jie tiek verti?!! Tikrai ne daugiau 8.000... Nesinori girtis, bet... nu apgroju aš jas nesunkiai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 17:54 
Vartotojo avataras

tai čia nieko naujo, kad už brendą damoki bent 30%. Va draugas apgreidijo kažkokį sumautą Sherwood ar pan. cd grotuvėlį- ir ką? Su ruporais garsas kuo puikiausias :). Nu prekinės išvaizdos nėr- ale ne pardavimui ir darė :)
O dar ir nuo patalpos daug kas priklauso (nu čia sena tiesa)- va pvz., man stiklių pusrūsy skamba beveik idealiai..(čia subjektyviai, jei ką)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 18:04 
Vartotojo avataras

Va, - va! Patalpos reikšmės daug kas neįvertina. Man tai silpniausia pusė-gyvenu blokinėj špokinyčioj, visas sienas "zvukopoglotiteliais" vilnoniais kilimais po 50 kg nukarsčiau. Irgi, vaizdas ne koks, bet ne paroda, gi... O ar bandei elektros tinklą filtruot? Primygtinai rekomenduoju! Pačio filtro dalys nekainuos daugiau nei 30 lt., nebent įvado laidai ilgesni, bet rezultatas! Bene ryškiausi pokyčiai, jei CD klausai. Pasidarysi ir pats, jokių žinių tam nereikia, tik dežė bus didoka, kaip tavasis AN-CD 2.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 18:16 
Vartotojo avataras

Naudoju UPSą. O dabar gyvenu privačiam name- nuomojamės kambarį. Tai su elektros strakaliojimais bėdų nėr- diedukų rajonas mažam miestely.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 18:47 
Vartotojo avataras

Ne mokyti noriu, bet užpildyti tavo žinių spragą. Ne įtampos straksėjime esmė. O reikalas čia aukštadažnėse skaitmeninėse šiukšlėse tinkle, elektros! Juokinga atrodė ir man, patikėk, oi, kaip purkštavau, kol pats neišbandžiau. O upsą mesk kuo toliau, garse jam ne vieta. Bendrai, geriau, jei šalia nėra JOKIO impulsinio maitinimo šaltinio. Kodėl dvd groja prasčiau už cd-viena priežasčių, impulsinis maitinimo šaltinis, jis PEILIS garsui!!! O ką kalbėti apie milijonus kompų ir visokio kitokio šlamšto ijungto į tinklą. paskaityk http://www.salonav.com/Praktika/6.2003/HTM/cifra.htmįvadinę dalį.Nereikia būti jokiu specu, paklaks, kad suprastum esmę. Mat minėtos šiukšlės, kad ir 0,0001 procentas tinklo įtampos lygio, gali neatpažystamai iškraipyti BET KOKIO cd darbą. Net telikas kitaip rodo iš tinklo per filtrą. gali turėti aparatūrą, kad ir už milijoną-ji negros iš šiukšlių pilno tinklo. Beje, ar neatkreipei dėmesio, kad savaitgaliais, vakarop garsas iš to paties cd komplekto, tarsi atgyja? Pasekmė to, kad nėra didžiūjų pramonės triukšmų, skaitmeninių ypač. O ir tauta daugiau prie teliko ar klubuose sėdi,nei prie kompo. Filtras, tai mikroskopinė investicija, o rezultatas... na, pats sunkiai patikėsi, jei teisingai pasigaminsi.Tuolab, kad gaminti beveik nėra ką.Aš net nepagalvojau, kad rimti Muzikos gerbėjai klausantys cd formatą nenaudoja tinklo filtro. Mat pats kažkada buvau priešas to, ko nesupratau... Iš klaidų mokomės!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 18:54 
Vartotojo avataras

na va čia jau indomiau, šiek tiek kitokia kalbėjimo maniera ir skaityt įmanoma pasidarė.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 18:58 
Vartotojo avataras

Echecheche, padabojau nuorodą- supratau, kam skirta ir nieko daugiau :).O kuo UPSas blogai? Neesu nusiteikęs prieš jokius srovės filtrus- tiesiog nėra būtinybės- kaip jau postinau, gyvenu spakainam rajone, o bet kokia pramonė už kažkiek daug kilometrų. Ne Lietuvoj gyvenu. Tai ir detalių jokių negaučiau.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:06 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
na va čia jau indomiau, šiek tiek kitokia kalbėjimo maniera ir skaityt įmanoma pasidarė.
Cituoti:
Pradžioje tiesiog neturėjau nuo ko pradėti, aš gi iš viso kompą čiupinėju vos 34 dioenas. O apie forumus visai nieko nenutuokiu. Šiek tiek liūdna, kad dauguma mano mane esant pagyrų puodu ir savos nuomonės piršliu, tik taip nieku gyvu nėra. Aš vėžys pagal zodiaką o šitie padarai per daug nuoširdųs, kad kitiem kenkti. Dar blogybė ta, kad daiktus vadinu savais vardais ir iki galo neišmokau tolerancijos kitam, nors suprantu, jog kiekvieno "marškiniai"-suprask aparatūra, arčiau savo kūno. Kas liečia praktiką, nepasigirdamas galiu pasakyti, kiad jos turiu. Ne vien Muzikine prasme... Fizikos institutai Rusijoj, vėliau Laisva Lietuva barjerą pastatė... Žodžiu nuo garso suvokimo smegenyse iki akmeninių stovų skaptavimo Ukrainoje. Ir LABAI PRAŠAU, patikėti, ne mokyti kažką noriu, o tik žiniomis pasidalinti. O jei kam taip atrodo, tai matyt kalta mano saviraiškos forma, nemoku kartais teisingai išsireikšti. SORRY...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: