Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-04-06, 06:39

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:14 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
na jo, gražiai tu čia, nuoširdžiai. bet esmė ta, kad kalbi tik apie techniką, laidukus ir pan. o va jausmai, energija, nuotaika. juk Muzika kuriama ne tam, kad laidukuose ar kolonėlėse gerai gyventų, o kad sielą ir smegenis pasiektų.
dėl to iš šono žiūrint, atrodo, jog tamsta esi žmogus atėjęs į spektaklį bet nagrinėjantis kėdę ant kurios sėdi. gal tai ir yra tavo tikslas. bet ne teatro (jei kalbėtume ne apie išimtis)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:22 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
tamsta esi žmogus atėjęs į spektaklį bet nagrinėjantis kėdę ant kurios sėdi. gal tai ir yra tavo tikslas. bet ne teatro (jei kalbėtume ne apie išimtis)

Achachaa, kokia puiki frazė, užsirašysiu :) Ne dėl Sauliaus, bet šiaip - nekart gyvenime trūko kažkokio panašaus posakio :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:27 
Vartotojo avataras

Upsas, jau minėjau, tai akumuliatorius ir po jo įtampos keitiklis. O pastarasis kelia nežmoniškus triukšmus garso atžvilgiu.Skaitmeniniai-aukštadažniai triukšmai sklinda medžiagos paviršiumi, ne bet koks filtras su jais susitvarko. Paskutinėj nuoroda buvo ne visai į temą, ten duotas būdas, kaip kovoti su maitinimo triukšmais grotuvo viduje. Kaip seniau minėjau, pramonė tokio lygio grotuvų net negamina, su tokiais maitinimais-per sudėtinga, iš to-per brangu. O upsas tik pablogina situaciją, patikėk, pradžioje, gal nors kaip nors, dantis sukandęs. Dar tokia blogybė, kad tokių keliamų triukšmų taip paprastai neišmatuosi, tam reikia per daug brangių matavimo sistemų. O dalis filtrui neproblema ir paštu persiūsti. 4 kondensatoriai, pagrinde, tik gana solidaus dydžio. Beje, nusipirkti tokio lygio filtro nepavyks. Dar negirdėjau (čia tik aš negirdėjau), kad kas jais prekiautų iš viso. Tur būt tai būtų didlė revoliucija, nes matomai mirtų firmos gaminančios itin "šūstrus cd grotuūvus. Beje, tai, kad gyveni, kad ir 1000 km. nuo pramonės, nieko nereiškia. Triukšmai yra visur, deja. P.S. jei visa sistema "maitintusi" tiesiai iš akumuliatorių, be jokių įtampos keitiklių, būtų idealus variantas. Bandžiau kadaise realizuot VISĄ sistemą: 2 vatai germanio stipras, cd philips (mažiausiai reikalaujantis akumų) Viskas TIKTAI nuo 6, 12, ir 24 voltų akumuliatorių. Taip, geriau būti nebegali (cd atveju, žinoma), bet pats pagalvok... 11 akumuliatorių blokas. O juos dar reikia pakrovinėti... komedija ir tiek! Bet veikia puikiai!

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:31 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
na jo, gražiai tu čia, nuoširdžiai. bet esmė ta, kad kalbi tik apie techniką, laidukus ir pan. o va jausmai, energija, nuotaika. juk Muzika kuriama ne tam, kad laidukuose ar kolonėlėse gerai gyventų, o kad sielą ir smegenis pasiektų.
dėl to iš šono žiūrint, atrodo, jog tamsta esi žmogus atėjęs į spektaklį bet nagrinėjantis kėdę ant kurios sėdi. gal tai ir yra tavo tikslas. bet ne teatro (jei kalbėtume ne apie išimtis)
Cituoti:
Nesiteisinsiu, taip jau gavosi. Gal tiktiek tepasakysiu, kad apie ką galima kalbėti, jei klausytis nėra kuo ir iš to-išgirsti nėra ką. O diduma atvejų ir yra tokie. Per 20 metų iš cd neišgirdau nieko-vien kliedesys...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:42 
Vartotojo avataras

Vėl tu už savo. Būtų vien kliedesys- būtų kitaip. O nepamisliji, kad galbūt yra žmonių, kuriem būtent reikia sterilumo? Kad yra žmonių, kurie klauso elektroninę muziką?Yra žmonių, kuriem patinka muzika, bet neturi galimybių? Yra žmonių, kuriuos tenkina tai, ką jie turi? Ką patartum šitom grupėm nuo pjedestalo?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:47 
Vartotojo avataras

liudas rašė:
Kompiuterinės kolonėlės tai tikria niekam tikęs daiktas, bet kaip cd grotuvas tai nematau jokio skirtumo, tinka ir kompas tam (tik nuskaitimui cd )

Citata:
Va čia tu labai klysti, gerbiamasis. Būtent grotuvas yra silpniausia garso grandinės dalis cd atveju. Daug nesiplėsiu, nes matau, kad daug kam tai laaabai nepatinka-nenori žmonės paklausyt naudingų patarimų, ką darysi Lietuvis-Lietuviui-Lietuvis, tad ir vargstam, nosis užrietę-"aš viską ir pats žinau"!

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:51 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Vėl tu už savo. Būtų vien kliedesys- būtų kitaip. O nepamisliji, kad galbūt yra žmonių, kuriem būtent reikia sterilumo? Kad yra žmonių, kurie klauso elektroninę muziką?Yra žmonių, kuriem patinka muzika, bet neturi galimybių? Yra žmonių, kuriuos tenkina tai, ką jie turi? Ką patartum šitom grupėm nuo pjedestalo?
Cituoti:
Sorry, tikrai per daug nuklydau į apsoliutą. Stengsiuosi pasitaisyti. Bet elektronika ne išimtis, jai ne mažiau reikia skirti dėmesio.Ypač ta, kuri atlikta analoginiais sintezatoriais (Jean Michael Jarre), žiaurus skirtumas, kai "nesterilu".

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:55 
Vartotojo avataras

Saulius rašė:
daug nesiplėsiu, nes matau, kad daug kam tai laaabai nepatinka-nenori žmonės paklausyt naudingų patarimų, ką darysi Lietuvis-Lietuviui-Lietuvis, tad ir vargstam, nosis užrietę-"aš viską ir pats žinau"!

sauliau, neišsipi**nėk kaip skriaudžiama nekalta jauna pedagogė "manęs niekas neklauso, niekam aš neįdomi...".
einam prie reikalo. Muziką kuria Muzikantai. ane? Išvardink juos. ir tik tuos, kurie savo Muziką išleidžia tik Muzikai tinkamomis priemonėmis. man smalsu. klausau tavęs indėmiai. prašome išsiplėsti. skirti mano klausimui savo laiko. ir pan. ir tt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 19:57 
Vartotojo avataras

dar viens klausimuks: ar žinai Lietuvoje bent vieną kūrėją, kuris kuria Muziką?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 20:23 
Vartotojo avataras

Sudėtingas klausimas. Man-todėl, kad muzikologu niekada nebuvau, o ypač Lietuvos krašte. Na, gal Egidijus Buožis, Valerijus ramoška. Gal Juozas Erlickas. Geriau pagalvojus pavardinčiau ir daugiau, tik pirma paklausyti reikėtų, sorry, bet kur "per Ką", juk vien cd, o man tai tabu. Seniau buvo tik dvi vertos dėmesio grupės Katedra ir Hiperbolė, tada buvo galimybė klausyti, dabar mane įstūmei į kampą, turbūt mirė Lietuvos muzikai, nes be atvirų lauko estradų neturim net padorios akustikos patalpos, kad įrašyti padoriai. Pats Giedrius Litvinas rašė:"-Nėra Lietuvoj studijos ir iš viso patalpos, kur padoriai skambėtų muzika, nebekalbant apie įrašo padarymą. Išimtis būtų gal tik Čiurlionio meno mokykla, bet ten girdisi pravažiuojantys troleibusai." Tad lieka tik patefonas su senom Lietuviškom plokštelėm, arba nieko, gal nebent kur lauko estradoj pučiamūjų orkestro paklausyt. Liūdna, jei nesupratote ir kritikuosit. Pirmyn!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 20:36 
Vartotojo avataras

Sauliau, manau tu pats prisigalvojai kompleksų ir bandai juos pateisinti mėtydamas į kitus kažkokius nesuprantamus priekaištus ir reikalavimus gėdytis. jeigu KATEDROS įrašai yra skambesio viršūnė, tai... ką aš žinau. gal visgi vertėtų ne vien naftalinu smegenis maitint :) gal verta žvilgteltį iš savo kiauto į platųjį pasaulį, maž ne toks jau jis baisus su savo kenkėjais CD?

beje, tikrai būtų įdomu, kas buvo toje 4000 kompaktų kolekcijoje? ir kaip jos atsikratei?

Juozas Erlickas tai tikrai, plokštelių prileidęs kad net netelpa :)) gal ir Valerkos Dekanidzės meninių dainų LP turi? :)
atleisk, bet smagu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 20:49 
Vartotojo avataras

supratau. Lietuvoj Muzikos nėra. arba jau nebėra. tebūnie...
na o užsienyje?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 20:56 
Vartotojo avataras

Dėl nieko nebesiginčysiu... bent šiandien. Cd pardaviau-"padešovke"- urmu iš karto visus... po litą. Kur ten išvardysi kas buvo. faktiškai visko-nuo Japonų folklioro iki sunkios geležies. Man tada daugiau rūpėjo ne kas įrašyta, o kaip įrašyta...Nes visą tą laiką stengiausi priversti cd GROTI, nepavyko, per 20 metų taip ir neatradau nė vieno MAN panašiau skambančio įrašo cd formate. Pabrėžiu-MAN! Nebandykit to pakartoti...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 20:59 
Vartotojo avataras

gaila gaila, kad tokio pasiūlymo tuomet neišgirdau niekur. po litą tai būčiau visą japonišką folklorą supirkęs :)

o jeigu Ritzis perskaitys, tai išvis, išprotės gal iš apmaudo :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:01 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
supratau. Lietuvoj Muzikos nėra. arba jau nebėra. tebūnie...
na o užsienyje?
Yra tos Muzikos visur, tik jos išgirsti ne visur galima, paprastam mirtingajam. Užsienį gerai tas, kad LP nenumiriojo. Toks tat skirtumas. O skaudžiai nudegęs nagus nuo cd, negi vėl prie jo gryšiu?.. Tikrai ne! Vieną kartą išsigydzius, antrą susirgti nesinori. O ligos simptomai juntami ir dabar-tapau stagnatorium, niekas suprasti nenori, bendraminčių neyra daug... Tik cd neilgai gyvuos... kaip ir kompiuterija, beje. Viva Vinille!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:01 
Vartotojo avataras

Tai kiba blogai su sveikata? Ne, nu aš rimtai klausiu? Va mano vienas draugas buvo apglušęs viena ausim- po biškį kurto kurto nu ir nukurto. Nu jaunas vyras, ale negirdėjo- kaip per miglą ten kažką. Tai pakol vienas gydytojas iškrapštė gigantišką sieros kamštį :)). Nors lyg nebuvo nevala. Tai paskui gal mėnesį garsų baidėsi- pamenu- prisideginėja cigaretę ir klausosi, kaip gražiai dujinis žiebtuvėlis šnypščia :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: MSN [Bot] ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: