Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2021-03-08, 23:55

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:03 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
ugn rašė:
gaila gaila, kad tokio pasiūlymo tuomet neišgirdau niekur. po litą tai būčiau visą japonišką folklorą supirkęs :)

o jeigu Ritzis perskaitys, tai išvis, išprotės gal iš apmaudo :)
ne visą, ten buvo vos trys cd. Bet ar būtum mokėjęs 4000 iš karto, jei ten būtų tau-90 proc. marmalas?!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:09 
Vartotojo avataras

4000 įrašų urmu iš karto ir dar po litą, nu nepatikėsiu niekaip, tiek vienu kartu panešt neįmanoma būtų, čia visą kūzavą turėtų užimti... Netikiu!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:13 
Vartotojo avataras

Jau net postint nebespėju- kad ciongą tema paėmė :)). Kompiuterija, sakai, numirs?.. Kad vidaus degimo varikliai išnyks tai faktas, o kad kompai? Tu žiūrėk, kad tavo anūkai nevaikščiotų su kokiais čipais. Arba kad ir pačiam ant senatvės neįmontuotų elektroninio eustachijaus vamzdelio. Manau, žmonių nebebus, kai dar bus kompų veikiančių..

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:14 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Tai kiba blogai su sveikata? Ne, nu aš rimtai klausiu? Va mano vienas draugas buvo apglušęs viena ausim- po biškį kurto kurto nu ir nukurto. Nu jaunas vyras, ale negirdėjo- kaip per miglą ten kažką. Tai pakol vienas gydytojas iškrapštė gigantišką sieros kamštį :)). Nors lyg nebuvo nevala. Tai paskui gal mėnesį garsų baidėsi- pamenu- prisideginėja cigaretę ir klausosi, kaip gražiai dujinis žiebtuvėlis šnypščia :)
Ir aš visai rimtai-sveikata nesiskundžiu. O liga ta vadinosi cd manijos sindromas, kai tobulini tai, ko niekada nepatobulinsi, nes principas neleidžia. Juk žodis "analoginis" reiškia , kad tai kažkas panašaus i buvusį originalą, o kaip skamba posakis-"paskaičiuok man, prašau Mocartą" ar "suskaičiuok Mocartą" Ar galima Muziką suskaičiuoti, kad girdėti? Na, ar ne juokingai skamba? Juokingai net patiems cyfros kūrėjams. Buvo ir apie tai rašyta. Patys kūrėjai pripažino, nors nenorom, bet pripažino-muzikos nesuskaičiuosi. O aš skaičiavau 20 metų. Ir nebijau prisipažinti sirgęs, bet pagijęs.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:16 
Vartotojo avataras

Ritzis rašė:
4000 įrašų urmu iš karto ir dar po litą, nu nepatikėsiu niekaip, tiek vienu kartu panešt neįmanoma būtų, čia visą kūzavą turėtų užimti... Netikiu!
Ir gerai darai, kad netiki. Prasidėtų dar viena diskusija. Aš trintukas ir melagis! Per 20 metų su cd toks tapau! Matai, koks nuodas CD?!
Cituoti:

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:17 
Vartotojo avataras

Galiu atsifrazuot irgi šmaikščiais kažkieno žodžiais:"kalbėt apie muziką yra tas pats, kas šokt apie architektūrą" :) Tai išeina, kad tu bėdulis ir nemoki tenkintis mažyčiais gyvenimo teikiamais džiaugsmeliais. Pvz., aš galiu visą vakarą prasidžiaugt radęs kokią gerą baiką internete. Kitas gal raukosi, kad namą tik su dviem parašom nusipirko, bo reiktų ir trečios... taip ir gyvenam...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 21:27 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Galiu atsifrazuot irgi šmaikščiais kažkieno žodžiais:"kalbėt apie muziką yra tas pats, kas šokt apie architektūrą" :) Tai išeina, kad tu bėdulis ir nemoki tenkintis mažyčiais gyvenimo teikiamais džiaugsmeliais. Pvz., aš galiu visą vakarą prasidžiaugt radęs kokią gerą baiką internete. Kitas gal raukosi, kad namą tik su dviem parašom nusipirko, bo reiktų ir trečios... taip ir gyvenam...
Cituoti:
Va-va, tu ir vėl teisus. Man malonumas kurti kažką savo, ne kopijuoti, bet kurti. O pasiklausysiu iki soties, kai rankų nebepajudinsiu. Juk sakoma, kad tobulybei ribų nėra. O džiaugiuosi tada, kai matau teigiamus savo patarimų rezultatus, nes ne iš blogos valios kritikuoju, bet be kritikos dar moku ir patarti. O kaip tuos patarimus kas priima... Aš irgi ne visagalis, be to ne visiems patinka išraiškos forma. Yra kita tiesa-nieko nedaryti, negaminti, ir nekurti, pakanka to, kad žinai KAIP tai padaryti. Tampa nebeįdomu, nes numatomą rezultata tu jau žinai. Vat ir džiaugiesi, jei kažkam tavo patarimai nors truputi\į reikalingi... EEEch-žyzn' moja, lestianka! LABANAKT, einu į darbus...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 00:20 
Vartotojo avataras

4000 cd telpa i 10 kompiuteriniu deziu, mase tokia, kad nu i namas :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 05:41 
Vartotojo avataras

djalex rašė:
4000 cd telpa i 10 kompiuteriniu deziu, mase tokia, kad nu i namas :)
Cituoti:
Taip, busiku išvežė ...tą marmalą. O ar nepastebėjai, kad plokštelės net vokas daug gražesnis, tarsi gyvas? Ir kvepia!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 08:24 
Vartotojo avataras

Apie citavimą parašyta DUK ( http://www.dangus.net/forumas/faq.php ), būtų galima ir išmokti.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 09:32 
Vartotojo avataras

Sauliau, o nepastebėjai, kad cd pakuotė gali būt, tarkim, vanduo? Akmeninės plokštės, suveržtos plieniniais varžtais? Drobinis batikinis maišelis? Iprito skardinės imitacija? Tikro medžio dėžė su knyga? Ir čia cd groja pirmu smuiku, o ne kaip papildomas įdėtas šūdelis? Jau kur kur, bat pakuočių įvairovėje vinilas cdiskui nevertas ir kojų pavalyt. Jei nori lygint su gariūnine cd produkcija- galiu primint ir "celofaninį" mėlyną vinilą- kur būdavo galima dūdele susisukt ir kišenėn įsikišt, iš kokio žurnalo išsiplėšus:) Arba įsirašius tarybvinilrecords studijoj prie Kalvarijų turgaus :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 14:54 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Sauliau, o nepastebėjai, kad cd pakuotė gali būt, tarkim, vanduo? Akmeninės plokštės, suveržtos plieniniais varžtais? Drobinis batikinis maišelis? Iprito skardinės imitacija? Tikro medžio dėžė su knyga? Ir čia cd groja pirmu smuiku, o ne kaip papildomas įdėtas šūdelis? Jau kur kur, bat pakuočių įvairovėje vinilas cdiskui nevertas ir kojų pavalyt. Jei nori lygint su gariūnine cd produkcija- galiu primint ir "celofaninį" mėlyną vinilą- kur būdavo galima dūdele susisukt ir kišenėn įsikišt, iš kokio žurnalo išsiplėšus:) Arba įsirašius tarybvinilrecords studijoj prie Kalvarijų turgaus :)
Cituoti:
Galbūt, nesiginčysiu, nes tokių izdivonų neteko sutikti. man papuolę diskai buvo tikrai skurdūs, lyginant su LP.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 14:58 
Vartotojo avataras

idomu kox tai budavo muzonas, jei tarp 4000 CD nepateko ne vieno, perspjaunancio LP cover'i...?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 15:32 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
idomu kox tai budavo muzonas, jei tarp 4000 CD nepateko ne vieno, perspjaunancio LP cover'i...?
[quote] Jau rašiau, visoks muzonas. Tada man rūpėjo ne muzikos esmė, bet tam tikri garsai, instrumentai ir sąskambiai. As neklausiau Muzikos tuos 20 metų, aš bandžiau padaryti KAŽKĄ, kad būtų įmanoma klausyt, bet priėjau išvados, kad cd niekada negros. MAN negros, o dėl kitų tai jau ne mano bėda.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 15:33 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:

Matyt visi buvo be įpakavimo, o tik ant bambuko sumauti :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 15:35 
Vartotojo avataras

Saulius rašė:
As neklausiau Muzikos

Tai kokio velnio tada tau ta Muzika? Net jei tu ir butum išgirdęs tą Muzika, tu tiesiog neturėtum ko klausyti, nes tau muzikos (iš mažosios raidės) nereikia? Kaip čia gaunasi? Prieštarauji pats sau...

P.S. Cituoti irgi 20 metų mokysies?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: