Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-17, 10:31

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-21, 17:41 

Prisijungė: 2005
Del audio cd...nepatogu man tampytis cd playeri + daug cd's...Geriau jau su prastesniu garsu(nors nera jau toks jis ir baisus-mano nuomone,mp3 negerai ,jei klausai per aparatura,bet kaip per nesiojama playeri,tai mazai tesiskira...) bet visgi kompaktiska ir vos 40 gramu tesverianti mobilu daikciuka...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-21, 18:08 
Vartotojo avataras

Tai nėr ką ir diskutuot- žygiuojant kur mišku ar per minią mieste tikrai negaudai superinių niuansų..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-21, 20:31 
Vartotojo avataras

Isvada - namie super sustra akustika, vaikscijant ar kur kitur keliaujant mp3 plejeris. Tikiuosi nepradesim sapalioti, kas ka i masina isimetes....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-21, 21:00 
Vartotojo avataras

kaip ką? mp3 aisq :).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-21, 22:05 
Vartotojo avataras

zinau viena bica, kuris savo masinoj turejo Linuxa varoma kompa ir ten buvo konsole isorine ir tipo MP3 plejeris ;))) budavo cool :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-21, 22:36 
Vartotojo avataras

Mano bosas irgi i savo Jguar'a isimetes kompa ir sustra pavaru deze. bet man tas visiskai neaktualu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-22, 11:40 
Vartotojo avataras

Cituoti:
nepatogu man tampytis cd playeri + daug cd's

sneka ne apie patoguma, o apie kokybe :) jei jau visi puola sustrus aparatus pirktis, tai matyt kokybe baisiai vertina... taciau kaip pasirodo yra ir kita medalio puse :) o del patogumo, tai galima kazka vardan kokybes ir paaukot :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-22, 13:39 
Vartotojo avataras

Reikia statyt klausimą- kada tos kokybės reik? Ar gali šinkuojant miestu ar kapojant malkas koncentruotis į audiogarsus? Jei taip- pagarba. Man nesigauna. Taigi zirzimas ausinėse tik trumpina ir pamalonina esantį užimtą laiką.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-22, 17:25 

McKaras rašė:
Cituoti:
nepatogu man tampytis cd playeri + daug cd's

o del patogumo, tai galima kazka vardan kokybes ir paaukot :)
O vat as negaliu kaiptais...Tiesiog daug vaikstau mieste ir man uztenka kisenese vietos tik raktams,mobilui ir piniginei....Jei dar turiu cd playeri ir tuo metu jo nesiklausau, tai jauciu dideli diskomforta del papildomo svorio kiseneje ir jauciuosi neigalus,nes negaliu laisvais jaustis,o man gera savijauta yra per didele kaina vardan siek tiek geresnes kokybes...Taigi, I prefer mp3 mini playeri -man tai priimtinesnis variantas ;]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 06:10 
Vartotojo avataras

KOŠMARAS! Kaip galima klausytis Muzikos kompiuteriu?! Matomai aš debilų-debilas, kad per 20 metų pakeičiau per 40 CD grotuvų ir ne kažkokių "Sonnyyyy" O tokių, kokie daugeliui nė nesisapnavo. Sukišau kalnus babkių, perdariau aibę siųlomu cd grotuvų tiuningų... Ko tik nedariau, kol iš viso priėjau išvadops, kad NEIMANOMA !!! nieko išgirsti iš vargano CD formato, jau nebekalbu apie mp3 arbaisūną DVD. Ir KAIP jūs sugebat "klausytis" Muzikos kompu? Paaiškinkit Jūs man, senam, kurčiam, plikam debilui-stagnatoriui, LAAAABAI PRAŠAU! Ką Jūs ten girdit? Ar tuos 3 procentus, kas lieka iš Muzikos, ar klausot popsą? Tada nepainiokit, nes popsas, tai ne Muzika. Ir dziazas-repas-rokas ar pan. TAI TAIP PAT ne Muzika, bet P-O-P-S-A-S ! ! !

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 07:08 
Vartotojo avataras

d.n.s. rašė:
gaila girdeti tokias nuomones butent shitame forume. su tokia nuostata prarandate 70% muzikos klausymo malonumo.
nu djalex tai perlenkia bishki. galima ir uzh mazhiau Lt tureti puiku garsa :)
stipras1000-2000
cd grotuvas 1000
koloneles1000-3000
dar shiektiek Lt laidams
per akis jei nesi audiofilas :) kainos zhinoma tik apytixliai

galima tapati pirkti nenaujus.
tada visa suma nevirshitu 1500Lt

Už nenaujus, protingai renkant, nepermokant, kaip , kad Vilniuj ar kovne, pakanka ir 600...700 lt. Žinoma Cd formatui (ko niekam nerekomenduoju). O naujiems, tos pačios kokybės ir 10.000 mažoka. Išbandyta-patikrinta-pertikrina-FAKTAS! Dėl patefono už 17.000 drysciau jau suabejoti. Gali būti perlenkta lazda. Vėlgi, del praktikos stokos, permokėsi. Tiesiog vargu, ar tokiam patefonui įpirktum visus priedus: galvutę, tonarmą, korektorių, stiprintuvą, kolonėles... juk patefonas- "Turn Table" išvertus į tautinę kalbą reikštų besisukantis stalas, iš to-plikas stalas. O tai tik 15...20 proc. viso patefono kainos. Pakanka patefono pilno ir už 50lt.(dėvėtas) + galvutė 800 + stipras, TIKTAI lempa, + pora gerų plačiajuosčių garsiakalbių, bandžiau Lowter, pora-5600. Be dėžių, tik "ant lentos".Apgroja 3 x sistemą, kur Wilnoj salone stovi- Grand Utopia + Mark Levinson ir dar kažkokia velniava. Atrodo virš milijono vertės, O juokas ima-užtat,kad CD !!!

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 07:24 
Vartotojo avataras

cho rašė:
d.n.s. rašė:

galima tapati pirkti nenaujus.
tada visa suma nevirshitu 1500Lt

va va jau cd grotuva (sony) tai turiu labai senai, gal meteliai 5.
Ir kuo puikiausiai, nesiskundzhiu, kainavo tuomet 200lt.
Manau dabar uzh tokia kaina galima ir dar geresni isigyt, naujesni tai faktas.
Kiek sunkiau ish ties su kolonelem ir stipriaku...reikia derint, kad ne per stipras butu, atei kolonkem amen bus...
Bet po truputi tikrai galima, bent pusetina varianta susirinkt....!!!
Dėl to, kad dabar gali nusipirkti geresnį, už 200, tikrai klysti. Kuo toliau nuo CD formato sukūrimo 1982 metais, tuo aparatai TIK prastėjo. Dauguma atvejų! Na, gal ne nuo pat pradžios, bet nuo kokių 1992, tai tikrai. Reikalas tas, kad per 20 metų CD pataisiau gal 5.000 o gal dar daugiau, tad vertinti galiu ne vien iš vartotojo pozicijo. O tokios išvados priėjo ne vienas, kaip juos vadina "garso metras", kad ir tas pats Lichnickis (stiprintuvas BRIG 001 jo asmeninė konstrukcija, beje pirmoji stiprintuvo buičiai konstrukcija Rusijoj) nors labai nenoriai, bet visgi parašantis apie CD formatą. Vieni geriausių, maximaliai arti tiesos, grotuvų, iki šiol pripažystami tie, kuriuose "kabo" senieji Philips ir Burr Brown keitikliai... taip, kad niekas nieko naujo nėra sugalvojęs-dviratis lieka toks, kokį jį išrado...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 07:42 
Vartotojo avataras

Sauliau, jei dar bandysi aiškint visiem, kas yra muzika, o kas ne- būsi trinamas velniop. Net nebemalonu skaityt po velnių. Atsidaryk forumą www.gudrus.lt ir skeryčiokis.
P.S. Užlanksčiau kaip moderis, ale kad nebelaiko..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 08:03 

Saulius rašė:
Ir šitam forume manau 99 proc. tokių. Todėl toks mano pirmas ir paskutinis "postas" šiame forume. Čia nėra su kuo diskutuoti,sorry...

Sita posta perskaites tikejausi,kad nemeluoji ir tai tikrai tavo paskutinis post'as :(

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 10:04 
Vartotojo avataras

su kokybes praradimais laikui begant tikrai iskilo problema. seniau CD per kompa perrasydavau 1X 2X, dabar, kai visi turi jau DVD irasancius, viskas ripinama nerealiais greiciais, daromos klaidos, jos ignoruojamos, o ir pats DVD RW aparatas paprasta Audio CD irasineja jau ne 1X, o velniai zino kuriuo greiciu, zodziu paprastai tariant daro SKYLES, tuomet ir iskyla klausimas, kodel perrasius krinta kokybe, kodel oziuojasi grotuvai, kodel loopus daro, visokias nesamones, nenuskaito takeliu ir tt. Isvada viena: tobulejama ne kokybeje, o kiekyje, greityje ir tt.

atsimenu as Brigus, bet man jie ne ne ne, buvo stiprintuvai Estonia, limituoti, lempiniai, labai geri, buvo ant ju tik iejimas ir isejimas, ta ir dabar dar vertinu, vienas geriausiu. Koloneles rusu laikais buvo dar vienos geros, is K raides, uzkrito, gal kita kart prisiminsiu.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-30, 11:03 
Vartotojo avataras

Tos "K" tai greičiausiai KORVET. O man atvirkščiai, kažkodėl Brigas Estonija kolonos labiau prie širdies buvo. Korvetai per daug komerciškai skambėjo. Vėl gausiu pylos nuo Andraikos, kad kažką mokau... Nežinau, kaip kitaip nuomonę išreikšti, deja...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: