Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2021-04-10, 23:54
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2010-06-20, 00:27 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 211
Miestas: Vilnius
MALDUR ATAI – priešbudistinėje eroje Nepalo mistikų šventyklose naudotas mėnulio formos mechaninis galvosūkis, skirtas padėti vienuoliams pasiekti kitus išmatavimus. Tuose vienuolynuose žynys savo mokiniams duodavo keistą žaislą dėlionę. Mokiniai turėdavo įminti jos mįslę. Įminę paslaptį mokiniai atverdavo paslėptus vartus ir pasitraukdavo iš materialaus labirinto į vizijų erdvę. Atspėjusio mįslę mistiko kambaryje likdavo tik vėl užsišifravusi dėlionė. Mokinių mažėdavo, kol likdavo paskutinis neišsprendęs mįslės mokinys. Pastarasis užimdavo žynio vietą ir turėdavo mokyti naują vienuolių kartą, duodamas spręsti mechaninius galvosūkius įšventintiems. Budistinėje eroje Maldur Atai sąvoka buvo apibrėžiama kaip esmės vieta. Šventų budistinių raštų paskutinis puslapis visada likdavo tuščias (vėliau šios praktikos buvo atsisakyta). Šį puslapį budistai taip pat vadino Maldur Atai. Perskaitęs šventuosius raštus, vienuolis turėdavo įminti paskutinio, tuščiojo puslapio mįslę ir nušvisti. Dažnai kalnuose, vienuolynuose rasdavo tuščią celę su atverstu paskutiniu šventųjų raštų puslapiu, kuriame nieko neparašyta. Visi žinojo, jog daugiau niekada nebepamatys to, kuris gyveno celėje, nes jis pasitraukė. Taip pat vienuoliai žinojo legendą, jog prieš materialaus pasaulio apokalipsę bus sukurtas Maldur Atai kultas, kurio simboliu taps jauno mėnulio formos dėlionė. Vėlesniuose senųjų raštų traktatuose Maldur Atai sąvoka buvo interpretuojama įvairiai, o sąvokos tikroji prasmė – iškraipoma. Maldur Atai vadinamas vienuolių rožinis, pauzės tarp mantrų žodžių, slaptos vienuolynų celės, kulto objektai. Antrojo pasaulinio karo metais Trečiojo Reicho mokslininkai organizavo ekspediciją į Nepalą. Jos vienas iš tikslų buvo gauti žinių apie Maldur Atai, tačiau surinkti informacijos apie mistinę dėlionę nepavyko. Šiais laikais Maldur Atai sąvoka išvis nebenaudojama. Tačiau mistinį objektą netikėtai galime sutikti pop kultūroje. Siaubo filme „Prisikėlęs iš pragaro“ (angl. „Hell Raiser”) būtent Maldur Atai prototipas naudojamas atidaryti vartams į pragarą ir iškviesti sau žudikus. Šiandien, materialistinio pasaulio zenite, mechaninė mėnulio formos dėlionė įgavo dar vieną prasmę. Maldur Atai – naujas postindustrial muzikos projektas, skirtas išskirtinėms garso kelionėms į uždraustą erdvę.

http://www.discogs.com/artist/Maldur+Atai
http://myspace.com/malduratai
http://www.maldur-atai.org


Paskutinį kartą redagavo LiquidSpace 2010-06-20, 00:28. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-06-20, 00:28 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 211
Miestas: Vilnius
Priešbudistinėje eroje Nepalo mistikų šventyklose naudotas mėnulio formos mechaninis galvosūkis, skirtas padėti vienuoliams pasiekti kitus išmatavimus. Taip pat vienuoliai žinojo legendą, jog prieš materialaus pasaulio apokalipsę bus sukurtas Maldur Atai kultas, kurio simboliu taps jauno mėnulio formos dėlionė. Iki vaidų amžiaus (Kali Yuga) autentiškos informacijos apie paslaptingą kultą bei mechaninę dėlionę beveik neišliko, tačiau nuošaliose, kinų okupacijos mažai paliestose Nepalo vietose seni žmonės dar atsimena legendos, susijusios su Maldur Atai, nuotrupas. Tai primena užkoduotą mistinę žinią. Joje yra tiek užuominų apie priešbudistinėje eroje atsitikusią katastrofą, tiek paslaptinga pranašystė. Pasak legendos, maištas buvo toks netikėtas ir nuožmus, kad akimirksniu pasikeitė visa sena sandara. Visa Maldur Atai tradicija dingo, kaip ir pati mechaninė dėlionė. Tačiau Maldur Atai dėlionė paskutinį kartą buvo panaudota ne kažkam perkelti iš materialaus pasaulio į kitą sferą, o atvirkščiai. Legenda byloja, jog į sunkiai pasiekiamas materialaus pasaulio sritis buvo perkeltas kūrinys, nepavaldus evoliucijos ir kitimo jėgoms. Sakoma, jog tai pats seniausias kūrinys pasaulyje ir jis ne tik nekinta ir nėra pavaldus evoliucijai, bet jo esatyje yra užkoduota visa visatos evoliucija. Sena legenda teigia, jog kuo daugiau kis pasaulis, tuo labiau ryškės nekintančiame kūrinyje užkoduoti ženklai, kurie tiesiogiai susiję su apokalipse. Pasakojama, jog tas kūrinys įkūnija visus penkis elementus. Jo kūnas turi karališkųjų regalijų formas, taip pat to kūrinio pavadinimu yra šaukiami naujausios religijos šventikai; religijos, plintančios maro greičiu ir pasižyminčios gajumu, atvirkščiai proporcingu savo persekiojimui. Paslaptingas kūrinys taip pat yra neregėto vislumo. Ta nauja religija ir tas kūrinys simbolizuoja vieną ir tą patį dangaus kūną. Pranašiškoji legendos dalis teigia, jog ši nauja religija užtvindys visą pasaulį, nuplėš visas veidmainysčių kaukes, sunaikins iliuziją, o po to reformuosis į senąjį Maldur Atai kultą į senąją tvarką. Tai atsitiks, kai naujosios religijos simbolyje, vaizduojančiame du dangaus kūnus, vienas iš jų bus pakeistas visos visatos simboliu. Spiralės ciklas bus baigtas, naujoji religija bus reformuota į seniausiąją, vėl atsiras Maldur Atai dėlionė ir kultas, tačiau pagal legendą tai bus pabaigos ženklai, nes visata pradės suktis į kitą pusę. Kaip atrodys apokalipsė – nežinoma, nes tie, kurie žinojo daugiau, jau mirę arba pasitraukę per didįjį maištą į kitus išmatavimus.


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-06-20, 00:29 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 211
Miestas: Vilnius
Maldur Atai - Lietuva brangi šalele, visados aš tavo!

http://www.myspace.com/malduratai


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-07-20, 13:05 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 211
Miestas: Vilnius
Nuo šiandienos Autarkeia platina:

Maldur Atai - Holy Grief (Heavy 7")

A. Endless Labyrinth Of Chanting
B. Holy Grief


Albumas “Holy Grief” trunka 12.27 min. Albumo tiražas 246.


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-11-16, 19:08 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 211
Miestas: Vilnius
Nuo šiandienos Autarkeia platina:

Maldur Atai - Checkpoint (CD)

Pirmasis industrial / ambient projekto Maldur Atai pilnas albumas „Checkpoint”. Beveik valandą trunkantis kūrinys pulsuoja stipria, vientisa atmosfera, kuri auga, vystosi, kinta per kiekvieną rafinuotai sukaltą gabalą. Albumo prasminiai indeksai liečia labai įvairius religijos aspektus, tačiau visi jie susiję su smurtu religijoje ir religija kaip slaptu ar užsimaskavusiu smurtautoju informacinėje tikrovėje. Šiame albume religija atsiveria kaip nematomų suokalbininkų afišuojama ir propaguojama sistema, turinti galingą struktūrą, tinklą ir veiklos metodus. Ši sistema egzistuoja kaip slaptas institutas informaciniame haliucinacijų lauke, gundo pažadais ir patraukliais vaizdiniais, tačiau tikrovėje atveria siaubingus košmarus, plėšikauja, žudo. Baisiausias šios matricos bruožas yra tai, jog pagrindiniu jos taikiniu yra vaikai. Suaugę yra apdorojami dar vaikystėje, kad vėliau sistemai aukotų savo vaikus. „Checkpoint” – tai filtracijos stovykla, kurioje vaikų sielas pasitinka elitiniai, slaptos visuomenės padarai, dėvintys juodas mantijas ir slepiantys veidus. Jie meluoja, pavergia, manipuliuoja, įtraukia į ratą, iš kurio beveik neįmanoma pasitraukti. „Checkpoint“ – tai abstrakti, universali ir išgryninta Maldur Atai vizija, kurioje daug kas atras labai asmeninius išgyvenimus ir kasdienio slapto karo simbolius.

Maldur Atai - Vermin (CD)

Vermin yra antrasis pilnas industrial / ambient projekto Maldur Atai albumas. Šio košmariško kūrinio temos susijusios su paslaptingu antgamtiniu pasauliu, kurį kartais atsitiktinai, to nenorėdami, atveria žmonės. Jie išsikviečia demonus, kurių vėliau nebesuvaldo. Vermin – tai kontaktas su anapusinėmis jėgomis, kurio pasekmės neprognozuojamos, o žinia apie tokius paslaptingus įvykius sklinda šimtmečius. Vermin yra albumas, liudijantis agresijos proveržį, griaunantį saugią būtį. Tai vienas iš niūriausių ir įtaigiausių kūrinių, sukurtų per pastaruosius metus. Gabalų atmosfera labai įvairi, tačiau juos sieja vienas poveikis: nuo šios muzikos šiaušiasi plaukai. Slegiantys, pilni nerimo ir laukimo bauginantys garsai perauga į triuškinančius, psichopatiškus gaivalus. Albumą kuriant naudota turtinga semplų medžiaga, jų išdėstymas garso audiniuose nėra atsitiktinis. Kiekvieno semplo vieta rafinuotai parinkta ir permąstyta, tad albumas labai vientisas ir įtraukiantis. Vermin – tai galingų ir itin pagiežingų demonų sugužėjimas į kasdienybę, netyčia teisingai ištarus uždraustą mantrą. Neužmirškite apsibrėžti rato kreida – parazitai jau čia.

http://www.maldur-atai.org/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2011-01-25, 14:41 

Prisijungė: 2007
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius
Naujausia MALDUR ATAI konspiracijos serija jau prekyboje.

MALDUR ATAI - "Verger" (CD)

Istorija yra falsifikuota. Faktai yra įnirtingai iškraipyti, o priežastys dar įnirtingiau slepiamos. Galingas slaptos organizacijos tinklas kuria fantasmagorišką projekciją, kuri neturi nieko bendra su tikrove. Oficialūs paaiškinimai, kodėl buvo nužudyta tiek daug žmonių per Antrąjį pasaulinį karą ir karo priežastys yra visiškas farsas, o politiniai lyderiai niekada neegzistavo. Tai buvo 4D, naujosios kartos hologramos. Tikrąsias karų priežastis gaubia galinga konspiracija ir šios priežastys slypi priešbudistinėje epochoje, Maldur Atai dėlionės istorijoje. Nors tai slepiama, tikrosios Antrojo pasaulinio, o ir visų kitų karų priežastys buvo visai ne ekonominės ar politinės. Jos – religinės, susijusios su senuoju Maldur Atai kultu ir laukiamu antruoju prisikėlimu. Konspiracija teigia, jog kuriantieji falsifikuotą pasaulio hologramą daro viską, kad pranašystė neišsipildytų ir senasis kultas negrįžtų kaip buvo pažadėta. Jie nenori, kad būtų paviešinta teisybė. Jie ieško nuorodos, jie ieško gaivalo, kuriame užkoduotas jo pasireiškimo laikas ženklai. Įtariama, jog pagrindinis laiko mašinų blokatorius ir hologramų projektorius yra paslėptas giliuose labirintuose po viena nykštukine valstybe, kuri senovėje buvo atsakinga už kryžiaus žygius ir organizavo visus pasaulinius grobikiškus karus. Paties kruviniausio Antrojo pasaulinio karo išvakarėse vyko labai keisti reiškiniai. Slaptas lyderis sukvietė visus savo agentus ir jie atliko kažkokį ypatingą ritualą, kurio paskirtis iki šiol nežinoma. Buvo daug ženklų, po to prasidėjo karas, kurio baigtis buvo siaubinga, o tiesa liko paslėpta. Ką nuo mūsų slepia lyderis ir kas jis? Ką atneš kitas jo ritualas? Maldur Atai kulto atgimimą ar trečią pasaulinį karą? Apie visa tai pasakoja trečiasis MALDUR ATAI albumas „Verger“.

Albumo "track'ai":
1. fatal dawn
2. trumpets of carnage
3. this is how religion works
4. last night before
5. wir kapitulieren niemals
6. vergers of illusion
7. corridor valkyrie
8. the battle is lost
9. blood and tears of atlantida
10. corridor werewolf
11. evacuation suicide

Albumas “Verger” trunka 60 min 02 s. Albumo tiražas 300.

http://www.discogs.com/Maldur-Atai-Verg ... se/2666364


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2011-11-18, 19:40 

Prisijungė: 2007
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius
Maldur Atai - Help Us To Save What's Left (2011)

http://www.moontrix.tv/video.php?id=4

Kai sapno margaspalvio vidury
Staiga prabusi ir suprasi kur esi.
Atsakymo ieškok visai šalia,
Nes išmusė lemtinga valanda.

Taittiriya Aranyaka, Chapter 6


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2012-06-25, 20:14 

Prisijungė: 2007
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius
Maldur Atai - Italian Knot (2012)

Video klipas kompozicijai Italian Knot iš ketvirto Maldur Atai albumo Borgata (2012, Autarkeia)

http://www.moontrix.tv/video.php?id=10


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2012-09-11, 18:25 

Prisijungė: 2007
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius
Ketvirtasis Maldur Atai pilnametražis albumas yra apie įvykius, aprašomus nepopuliarioje knygoje „Borgata“.
http://www.moontrix.com/index.php?lang=lt&mID=28

Maldur Atai - "Borgata" CD, 2012, Autarkeia

1. signal
2. secret intruder
3. borgata - enter the area of game
4. special child
5. prophet of evil
6. hiding shadows
7. initiation killing [children with the razors]
8. the years of triumph and nightmares
9. vatican witchhammer
10. operation otan
11. devil caporegime
12. vendetta [campaign of honour / no surrender]
13. the lion heart is comming back to coffin
14. italian knot

http://www.discogs.com/Maldur-Atai-Borg ... se/3848688


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2012-09-19, 23:08 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 1701
Miestas: Narsiečiai - Kaunas
Žiauriai geras albumas ;] Paskaičius jo atsiradimo istoriją, bei paklausius muzikos, mintyse "išlenda" nuvalkiota vieno serialo frazė: "tiesa slypi kažkur anapus".

_________________
Demonize


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2012-09-23, 19:54 

Prisijungė: 2007
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius
Maldur Atai - Prophet Of Evil (Borgata story 5)

http://www.youtube.com/watch?v=9hN_p6-0sS4


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: Maldur Atai
StandartinėParašytas: 2014-05-16, 18:25 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 211
Miestas: Vilnius
Po beveik dvejų metų pertraukos Maldur Atai spiečius pristato retrospektyvinį remiksų albumą Umbra Nihili I. Tai pirmasis projekto įrašas, kuris išleidžiamas po organizacijos Moontrix vėliava. Iki šiol keturis Maldur Atai albumus ir tris trumpametražes plokšteles išleido leidykla Autarkeia.

Projektuojant remiksų albumą Umbra Nihili I, buvo siekta įtraukti kuo daugiau faktorių įtakosiančių galutinio rezultato formą. Neatsitiktinai prie albumo koncepcijos galutinės formuluotės prisidėjo draugai iš Lietuvos Oorchach, Skeldos, Pogrom, amerikiečiai Voice Of Eye ir švedas Deutsch Nepal. Galutines albumo garso korekcijas atliko elektroninės muzikos burtininkas Colin Potter, o dizaino koncepcijas iš sapnų perkėlė Opera Dreamhouse.

Pilna informacija:

http://www.moontrix.com/lt/blogas/maldu ... ne-prekyba


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: