Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-17, 03:00

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 17:45 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
djalex rašė:
Andraika, mano tik mano asmeninine ir tik asmenine nuomone Technics vardas turi buti naudojamas tik snekant apie patefonus, visa kita surista su tokiom firmom kaip Panasonix, Deltonix, Technoronix.

Turėtum ir džiaugtumeis .)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 17:51 
Vartotojo avataras

Technics tik DJ tinka, buity ne ką geriau, nei Melodija 103. Beje, Melodija jau gros geriau už daugelį cd. Kartais patys išsiduodat ir kai kur patys sau prieštaraujat. Aš tai pora dienų atgal pastebėjau. Bet nekritikuosiu, pakaks to, kad pats kruopų gaunu. Lygiai taip ir aš masčiau tais senais, gerais laikais.Lygiai tai[p pat neigiau, kaip dauguma jūsų. Tik... vienu žodžiu visa tai reikia išgyventi. Vieni anksčiau, kiti vėliau, bet diduma visgi prieina prie tos pačios tiesos.Tik baltomis varnomis lieka ne tokie, kaip aš...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 18:50 
Vartotojo avataras

as ir sakau, imat ir pasijungiat gyvai, lyginat, klausto salia, tuomet ir skirtumas jaucias. Butent, Patefonai tik Technics, Technics tik patefonai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 21:55 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
Saulius turi avatarą! tinka, super! :)

Kiba "Gramofone" dirba? ;] O beje, naujas nr. išėjo - retas dalykas pasidarė kioskuose.

Sauliau, dėkui už patarimą - gal kada ir paklausysiu tamstelės. O kol kas mečiau darbą, reikalų krūva, tai kol naują susirasiu, nebus jokių naujų aparatų. Juolab už 500$ - dar neteko uždirbt netgi ant tokio daikto, tai čia tolima perspektyva.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 05:25 
Vartotojo avataras

Nesitikiu didelio susidomėjimo, bet perskaityti verta VISIEMS http://www.elektronika.lt/articles/electronics/413/

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 06:16 
Vartotojo avataras

Demonic-ui. Gramofonas tik perfrazuoja senai žinomas mintis, kopijuoja užsienio žurnalus ir maitina tautą pažadais. Mano paskaičiavimu, žurnalų turejo buti minimum 20. Ir nesuprantu aš jų logikos "Šis žurnalas-du viename" mulkinimai ir tiek... O kur jų tinklapis ir dar daug-daug neišpildytų pažadų! Buvo dar viena istorija, neaprašyta "Gramofone". Pasiūlė tūlam piliečiui-"Va, pakeisim tavo stiprintuve maitinimo kondus sidabriniais (SILMIC), o tada tai užgros!" Ar gi tai rimtų patarėjų maniera mulkinti tautą vien tik jiems naudingais komerciniais pasiūlymais vagių šaika tas "Gramas fono" ir jame aš tikrai nedirbčiau. daugelis taip galvoja, tik tiesiai nedaug kas drysta pasakyti.Tokia jaun lietuvių mada, burbėti tik "už kampo", nes kitaip nenaudinga.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 09:45 
Vartotojo avataras

Nu aš klausau cd per studijinius monitorius INFINITY SA 150-- nėr jokios tragedijos. Vat į ką reiktų atkreipt dėmesį- tai į akustinius ir tarpblokinius kabelius- manau reiktų pasikeist į geresnius iš bazinių beliakokio lygio aparatūroj- skirtumas akivaizdus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 10:53 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Lygiai tai[p pat neigiau, kaip dauguma jūsų.

Sauliau, mes nieko neneigiame. Taip pat mes nieko ir nepersame. Kas liecia mane, tai as tikrai nesiruosiu nerealiu piniginiu/zmogiskuju resursu pagalba puse savo gyvenimo skirti TIKROS aparaturos paieskai. Turiu daug idomesniu uzsiemimu. Kiekvienam savo... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 10:57 
Vartotojo avataras

Saulius rašė:
Nesitikiu didelio susidomėjimo, bet perskaityti verta VISIEMS http://www.elektronika.lt/articles/electronics/413/

Tai kad tamsta jau kartojate kazkieni kito nuoroda skyrelyje "per ka klausotes.."

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 11:47 
Vartotojo avataras

Įsigyk Sauliau paną/žmoną ir nebeturėsi laiko ir pinigų TIKROS aparatūros konstravimui ir paieškai. Ir baigsi svaigti apie TIKRĄ aparatūrą.

P.S. Gal nori įsilieti į TIKROJO tikėjimo bendruomenę "Žvangantys pautai".
Išgirsi tada TIKRĄ žvangėjimą mielą ausiai ;)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 15:39 
Vartotojo avataras

liudas rašė:
Saulius rašė:

Tai kad tamsta jau kartojate kazkieni kito nuoroda skyrelyje "per ka klausotes.."
Galbūt, neturiu tiek laiko sėdėti prie dėžės, kad viską perskaityti. O ir akių gaila...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 15:41 
Vartotojo avataras

argonas rašė:
Įsigyk Sauliau paną/žmoną ir nebeturėsi laiko ir pinigų TIKROS aparatūros konstravimui ir paieškai. Ir baigsi svaigti apie TIKRĄ aparatūrą.

P.S. Gal nori įsilieti į TIKROJO tikėjimo bendruomenę "Žvangantys pautai".
Išgirsi tada TIKRĄ žvangėjimą mielą ausiai ;)
O iš ko nusprendėte, kad neturiu aš tos... Panos-žmonos :)))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 15:44 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Nu aš klausau cd per studijinius monitorius INFINITY SA 150-- nėr jokios tragedijos. Vat į ką reiktų atkreipt dėmesį- tai į akustinius ir tarpblokinius kabelius- manau reiktų pasikeist į geresnius iš bazinių beliakokio lygio aparatūroj- skirtumas akivaizdus.
Apie laidus ilga ir nuobodi istorija... Taip, be atatinkamo lygio drato nieko doro neišgirsi!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 16:12 
Vartotojo avataras

Saulius rašė:

Dėl to kad per daug dėmesio skiri dalykams kuriais užsiimti trukdo draugės/žmonos :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 17:24 
Vartotojo avataras

argonas rašė:
Saulius rašė:

Dėl to kad per daug dėmesio skiri dalykams kuriais užsiimti trukdo draugės/žmonos :)
Aš jau 2 metus nieko nebelipdau... Pavargau.Pritrūko fantazijos.Reikės kažkada vaškinių diskų manufaktūrą atidaryti... Gaaaal.... :) Priimu darbuotojus jau dabar!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 17:25 
Vartotojo avataras

Jei jau link vaško patraukė- užsiimk žvakėm. Amžinas biznis :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: