Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-09, 03:51

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 18:51 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Andraika rašė:
Jei jau link vaško patraukė- užsiimk žvakėm. Amžinas biznis :)
A-HA! Žvakėm, sakai, užsiimk. Tai gi bus taspatr kaip Wilnos graboriai... Jei turi galimybę paklausyt Lietuviškų žinių, tai girdėjai, kaip vieni nuo kitų lavonus vagia. Tai ir čia taspat-nukonkuruos greitai!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 20:19 
Vartotojo avataras

Nu matai- būtų žvakių biznis- tobiš- konkurencija. Gal net ir progresas. O primesk, jei atidarytum vinilo fabrikėlį? Bankrotas. Iš saujelės entuziastų neišsilaikysi. Juolab kad entuziastų dauguma ieško po vinilų po 3- 5 lt..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-02, 20:41 
Vartotojo avataras

Saulius rašė:
Demonic-ui. Gramofonas tik perfrazuoja senai žinomas mintis, kopijuoja užsienio žurnalus ir maitina tautą pažadais.

Na, žurnalui kritikos negailiu ir aš pats, bet Lietuvoj tai kol kas geriausia kas yra. Kažkaip nesitiki, kad kai kurios rubrikos yra perfrazuotos. Galima perfrazuot, bet toli gražu ne viską. Be to testus juk patys atlieka, o ne iš kitur kopijuoja. O kaip su intervju? O gal su Almondu ten ne Blumšteinas sėdi - gal tai tik montažas? ;]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 04:48 
Vartotojo avataras

Demonic rašė:
Saulius rašė:
Demonic-ui. Gramofonas tik perfrazuoja senai žinomas mintis, kopijuoja užsienio žurnalus ir maitina tautą pažadais.

Na, žurnalui kritikos negailiu ir aš pats, bet Lietuvoj tai kol kas geriausia kas yra. Kažkaip nesitiki, kad kai kurios rubrikos yra perfrazuotos. Galima perfrazuot, bet toli gražu ne viską. Be to testus juk patys atlieka, o ne iš kitur kopijuoja. O kaip su intervju? O gal su Almondu ten ne Blumšteinas sėdi - gal tai tik montažas? ;]
Net nežinau, ką beatsakyti... Juk aišku, kaip dieną, kad ne montažas, kaip aišku ir tai, kad paskaičius gramofoną, o vėliau Stereofile ar Audiomagazin, pamatai tas pačias mintis. Tai na gal ir ne perfrazavimas gal geriau pasakyti "Braiton Bich vėl blogas oras, O Gramofone kaip visad nieko naujo" O dėl jų atliktų testų galiu drasiai pasakytį-reklama!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 09:44 
Vartotojo avataras

Daugumoje lietuviškų žurnalų yra ne testai, o reklama- kitaip jie neišsilaikytų. Galiu atsakingai preikšt, bo patsai ne vienerius metus dirbau tam tikro leidinio redaktorium- kitaip jie tiesiog neišsilaikytų. Sumos, gaunamos iš pardavimų nieko nereiškia- vargu ar padengia spaudos išlaidas. Kas link informacijos šviežumo- mano asmeninis susektas rekordas buvo, kai lietuviškas IT leidinys perspausdino info iš rusiško po daugiau, nei pusės metų...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 12:29 
Vartotojo avataras

em, cia turiu isiterpti. jei norite pamatyti testus lietuviskuose technikos zurnaluose, tai ju nepamatysite, ir netikekite, ka raso, nes viskas yra pijarai :) kodel ? taigi, schemulka labai paprasta, lietuviskos imones pirmiausia neturi testavimo irengimu normaliu, gal tiksliau imones tai turi, bet jos gi duoda laikrasciams testuoti, tipo nepriklausomiems, o ka mes cia turime, redaktorius padejes cenzura ant tu , kurie nemoka uz reklama babkiu, jeigu nori buti testuojamas, tai turi butinai but pirkes reklama, nepirkes, tavo produkto net nepriima i testus, 100% viskas mokama, uz testa turi susimoket, o jei nori, kad gerai butu istestuota, ty neparasytu nieko blogo apie tavo preke, tai butinai turi susimoketi dvigubai, trigubai, o gal net pasedet su testeriais prie alaus ir tt. be to kaip gali testuot zurnalai, kai jie jokios profesional aparaturos testam neturi :) kuris is zurnalu lietuvoje turi ? jie tik pasakas seka, as esu mates tokius testavimus, jie man juokingi ir vaikiski.
reikia pamineti ir dar keleta dalyku. pirma, kad geriausius testus daro ne vakaruose sedintys bicai, o rusai, ju IQ sitoj vietoj tikrai visa galva link dangaus :) kitas dalykas, as nepritariu ir toms hardware COM, nes tai komercinis projektas, todel kiek moki jam, tokie ir testai, prisiminus Creative cdromu nerealius testus, kurie mirinejo visi, kai kuriuos ausintuvus, kurie mire, nerealius intelio testus, po to AMD perkope JAV 50% CPU rinkos, zodziu tomo hardvaras yra meslo kruva komercine. Be to pagalvokit patys, kai reklamuoja tomas, kad testuoja inteli P4, nuima atseit ausintuva ir procas nesudega, o nuemus ausintuva visa sale musu pradeda zvengti, kad tai ne P4, o P3. nu kur tai matyta taip ziauriai apgaudinet zmones, gi nesam durniai vakarieciai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 12:44 
Vartotojo avataras

djalex rašė:
em, cia turiu isiterpti. jei norite pamatyti testus lietuviskuose technikos zurnaluose, tai ju nepamatysite, ir netikekite, ka raso, nes viskas yra pijarai :)

jei pamatysite it arduotuvių tinkle "bms'e" ar kur tai su bms susijusią reklamą-testus, žinokite kad tai tikra. jie testuoja. eksperimentuoja. žino išvadas.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 16:53 
Vartotojo avataras

Šventa tiesa.Rusijos testavimai man dar ir dabar sapnuojasi :). Be jų daug ko nebūčiau padaręs... O lietuva ir vakarai... na, nėra ko pridėti, nes viskas pasakyta. Gal tik tiek, kad geriausias testeris-jūsų pačių ausys!

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 17:18 
Vartotojo avataras

Andraikai. Nedaryk klaidos dėl laidų. Laidai perkami paskutiniu momentu, kai visa sistema jau sutvarkyta, kitaip pasimesi. Dėl sidabro drysčiau suabejoti. Ir dėl tavo bedeguonio vario, taip pat. Čia jau niekur nedingsi, nes tenka remtis į kainas. Bedeguonis varis pats pigiausias 30lt. už metrą kolonelėms ir 120 lt. tarpblokinis. Bedeguonis varis yra gana brangus ir tai yra didžiausia paslaptis, kad užrašyti galima bet ką, o tikrovėje... Su sidabru tas pat tik čia dar padauginkim iš 4. Akustikai nuo 120lt. už metrą, o tarpblokinis nuo 500 lt. Čia žinoma gali nesutikti, bet... per daug skaudžiai aš nukentėjau su tais laidais. kai galvojau, kad kolonų dratas už 12 litų skiriasi už tą, kuris kaštuoja 36 lt. Nė velnio! Mano išbandyti variantai: pigiausias, kokį verta pirkti Oehlbach reference. Kas įdomiausia, kad kainuoja 64 lt už metrą, o niekuo nenusileidžia Audio Note Lexus-ui! Irgi kaip AN lexus licendratinis tik turi skirtingo diametro 860 gyslų. Geriau aš įsivaizduoti negaliu.Girdėjau pakankamai atsiliepimų ir iš šalies-blogo nė vieno. O tarpblokinis tik AN-C. O dėl stiprintuvo, jei jis bent 15 metų senumo, tai už jį geriau gros tik lempa. Žinoma prieš tai jį reikėtų kiek "pakutenti"-tiuninguoti, na už kokį 100...150lt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 19:49 
Vartotojo avataras

Skrandi, nepyk, nesutinku su tavo issakyta mintim del BMSo testo, jie nespeja savo broko taisyt ir pertvarke prekyba is PC i NB, nes juos pribaigs brokai. Todel net tvarkymo cecha atskyre nuo pardavimu. juodas jumoras, bet pvz bmso paskutini "testa" atliko burgio vadovaujamas zurnaliukas ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 22:00 
Vartotojo avataras

BMS gal siek tiek auksciau uz "vienintelius technikos ekspertus" Topo Centra (va kur rinktiniu dunduku burys!!!), taciau stebuklais tai tikrai neziba..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-04, 00:00 
Vartotojo avataras

vieninteliai ekspertai pavaro, kad ir toksai nutikimas, pas save namie dariausi spinta, uzejau i topo centra, nu ka galvoju, ekspertai, klausiu, gal turit paciuzu rekiniam aparatui, pas mane visa garsi aparatura rekais, sako KAS TAS YRA RACK MOUNT ....... :))))))))) ????
tai va, lopeliu gvardija. bet ko noret, jie parduoda tik retail arba paruostus dalykus, ty stovi va saldytuvas, imkit ir neskites, stovi NB irgi neskites, jei paklausi ka nors baisiau, viskas, eik is cia, durnas tu ir tavo klausimas ;))) nei jie kontrolieriu zino, nei apie procus, nei apie rekus, isvis, nuliai stabilus ;) BMSe seni pardavejai geri, bet ju mazeja, nes turbut eina ten, kur zinios vertinamos, arba kyla pareigose ir jau prie ju neprieisi :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-04, 00:33 
Vartotojo avataras

Ale irgi tamsta neprotingas - radai kur tokių dalykų ieškot. ;]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-04, 02:47 
Vartotojo avataras

Pirmiausia, tai ne Topo Centras, bet Tūpas Centras. O ar žinot, kad jame kalbėtis telefonu draudžiama? Žmogelis atėjo pirkt šaldytuvo, paskambino žmonai, kad va, -radau, tiek ir tiek kainuoja, o čia priėjo apsauga ir telefoną neatėmė, negalima, neva čia kalbėti, kainų paslapčių konkurentams išduoti-nevalia! Nu ar ne TŪPAS CENTRAS?! Atidavė tą telefoną, kai pamatė, kad be fotiko :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-04, 10:19 
Vartotojo avataras

Oho. Tikrai kad debilų centras. Beje, o kur nors parašyta, kad negalima kalbėt? Jei ne, galima siųst velniop. Aš buvau susikirtęs Senukuose kažkada- Prikibo apsauginė, kad su taše išeinu (įeinant nieko nesakė). Pirkau ten kažkokių šūdų už kelis šimtus lt, tai ana dar krepšelyje rado kažkokios sumautos folgos už kelis lt, kur žmona buvo kitoj parduotuvėj pirkus. Nu ir prasidėjo.. Aš irgi ėmiau putotis- kažkaip buvau pamiršęs, kad Lietuvoj taip būna :). Atsukinėjo ten videoįrašus- žiūrinėjo, ar nesikišu tos ble folgos užantin, CD rado kelis- durne, sakau, šitų cd dar prekyboj nėr- ir tikrai, tą pačią dieną buvau gavęs juos paštu iš kitur. Nu kad jau taip viską tikrino, suierzinęs nutėškiau ant kasos šviežią lašišą, pirktą ar rimi ar kažkur- ta mirksi- a mias žūvym nipriakiaujem. A mąn, sakau, dzyn, prikiaująt jūmi ar nia- cykrinat, tai i cykrykit- aš nižyneu, prikiaująt jūmi folga a niprikiaujat. :) Nu patikrino, kad nepavogta, nuterliojo kasą, cheche ir vėl ėmė stumt savo dūrą- tai ponas, ira tian spinūtės užrakinamos- tian rejk palykt i niabūs niamalonūmū. Nu sakau, a jūmi acakot už saugūmą dėžūčiū? Ta mirksi toliau- užsyrakyna jos. Va, sakau, mano fotoaparatas- jo kaina 5000 lt- aš jį galiu padėt ten ir užrakint- ar jūs atsakysite už tai, jei kas išlauž spintutę ir pavogs? eee...užsirakyna.. niapavogs.. Vienžo, atsakomybės už tas dėžutes jie neneša. Nu aišku, per mūsų disputą susirinko nemažai darbuotojų aplink ir kažkas padarė išvadas- kiek buvau po to- tos puslenkės nebemačiau :) Ai, dar išreikalavau pažymėjimo ir pažadėjau parašyt į laikraštį, bo dar pats turėjau žurnalisto akreditaciją :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-04, 10:55 

Idomus pas jus nuotykiai...Man vienintelis tox atsitikimas tai,kai buvau maximoj,tai mano drauge mokejo uz prekes ir laukia savo 10 lt grazos...O ta jobana lenke pardaveja sako: as gi jums atidaviau...Taip gincijosi ~10 minuciu,pradejo viesai saipytis is mano drauges ir vadinti aferiste...Tada nuvede ja i kambariuka,perskaiciavo kasa ir paaiskejo,kad kasoj 10 lt perdaug. Tada ta lenke vos ne ant keliu puole atsiprasinet ir maldaut...Nesuprantu,kox tupas turi buti zmogus,kad neisitikines ,kad atidave tuos pinigus,uzgauliotu zmogu,o po to tektu atsiprasineti...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: