Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-20, 03:03

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 279 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 01:16 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
tekstas niekur nematytas? :]]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 01:45 
Vartotojo avataras

žinau, kad kažkas jau rašė, tik nepamenu kas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 15:13 
Vartotojo avataras

O aš šiandieniniam laikraštyje "15 min" tarp visų renginių, diskotekų anonsų radau ir Donį. ;]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 15:54 
Vartotojo avataras

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... RK:MEWA:IT

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:06 
Vartotojo avataras

Demonic rašė:
O aš šiandieniniam laikraštyje "15 min" tarp visų renginių, diskotekų anonsų radau ir Donį. ;]
http://www.15min.lt/Laikrastis/Kaunas/15min_Kaunas.zip
įdėjo...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:46 
Vartotojo avataras

Kelinta diena bus pristatymas Vilniuje, ir kokia sudetim?

Aciu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 19:12 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
http://www.15min.lt/Laikrastis/Kaunas/15min_Kaunas.zip
įdėjo...
Tu Skrandi negalejai pareguliuot kad tas straipsniukas krepshinio skyriuj butu ? ne ? nu ne tai ne...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 00:59 
Vartotojo avataras

ooo...seniai tokį įspūdį buvau apturėjus.Nuoširdžiausias ačiū ir pagarba tiems,kurie suorganizavo šitą renginį Kaune ir kurie jame pasirodė.
Jau vien aplinka buvo labai jauki ir sava.Dar gyvi įspūdžiai...
iš pradžių buvo keista,kad Donis pasirodė pirmasis,bet paskui pagalvojau,kad taip kaip tik logiška,nes jis kaip ir centrinė vakaro figūra,dauguma turbūt atėjo būtent jo CD pristatymo paklausyt,ir turbūt būtų neiškentę laukdami,kol išsibirbins Driezhas,GG ir McKaras (išvadą padariau pamačius,kad pabaigoj jau buvo belikę tik saujelė žmonių...)
iš Donio žinojau,ko laukti,bet muzika buvo fantastiška,sėdėjom ir kaifavom...
net nežinau nė ką pridurti.Labai šiltai...
Driezhas, čia jau prasidėjo grubesnė elektronika, ir dalis žmonių pastebimai pasišalino ,o man pasirodė labai fine, nors iš pradžių maniau,kad galima nuo proto nušokt (+ tie vaizdai ir blyksniai,kurie pasak kai ko,ir epilepsijos priepuolį gali sukelt :D),bet kai jau pasinėriau,tai visą likusį vakarą nebeišnėriau,... Mmm,patiko dar tas epizodas, Driezhas sumiksavo ten frazes iš publikos,ale šiaip galėjo kas nors įdomesnio ką nors pasakyt,... "Išjunkit blykstę"....
sakyčiau,pasirodymai buvo sudėlioti maždaug laipteliais nuo "lengviausio" iki "sunkiausio", trečiam laiptely, per GG girgždesius jau buvau beveik atsijungus išvis, garsas ėjo tiesiog per visą kūną,akyse mainėsi viskas, žodžiu,transas kažkoks,
bet didžiausias įspūdis tai buvo paskutinė "porcija". kažkas nesveiko. bet labai teigiamai nesveiko. turbūt nedaug kas gali pakelt tokią muziką,nes kaip jau sakiau,kavinė liko beveik tuščia (lyginant su pradžia).
Rodos,"išgręžė" visus smegenis. Garsas įsiliejo į mane,aš įsiliejau į garsą. Kai "atsibudau" po šitos nesveikos kelionės labai keista buvo. Keistai viska atrodė. Stipru. "Apšalus" aš,kaip liaudyje sakoma.
klausimas - ar yra galimybė kur nors gaut McKaro įrašų??

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 01:39 
Vartotojo avataras

Neaišku ar Mc yra pardavime - nesigirdi kol kas ir apie naujienas. Bet tokią muziką "pakeliančių" yra - pavyzdžiui, su malonumu klausausi jo cd "Balga". Kalbant apie Dramos projektą, kiek teko pačiam jį girdėt [tris kartus, jei neklystu], kaskart jis ryškiai kitoks, nors sąsajų visuomet kas ieško, suranda. ;] Šįkart tai buvo brutaliausias mano girdėtas pasirodymas - tankai ekrane tiesiog idealiai pritiko prie muzikos - kad būtent jų riaumojimą pradžioj ir girdėjau [arba mano laki fantazija]. Kadangi praretėjo klausytojų gretos, įsitaisiau arčiau ant minkšto fotelio ir pamiršęs pavargusias kojas atsidaviau garsams. Žodžiu, Mc gerbėjai neturėjo būti nuvilti.
GG pradžioj kažkaip priminė aną pasisėdėjimą Paveikslų galerijoj [gerąja prasme], o vėliau įsivažiavo ne juokais. Ir garsai iš Donio "Bite lingo" cd įmontuoti į miltų meistro girnas, nuteikė teigiamai. Mmm, labai gardus kasnis [plojimai plojimai plojimai].
Driezhas iš manęs kone didžiausią pokštą padarė - ir reikėjo gi leptelėti tą "bite lingo nulingavo". Visai aš nenorėjau, bet kad pakišo mikrofoną tai pasakiau pirma kas šovė į galvą. O dar šitokią slogą turėjau. Iš kitos pusės, muzika labiau pritapo prie pristatymo, juolab kad ir Donio mixas neblogai įsimontavo į bendrą vaizdą. Išvis, Driezhas vertas pagyrų - labai įdomus jo muzikos supratimas, malonus ausiai.
Ką sakyt apie Donį? Atvažiuosiu į Vilnių dar sykį paklausyt. Ir dėl to, ko Kaune nesugrojo [ant krantelio akmenėlis], ir dėl to ką sugrojo [deinaina]. Apskritai paėmus, CD pavidale neišgirsiu jo nuostabiosios birbynės, kuria meistriškai "pagardina" savo kūrinius koncertuodamas. Tad tikrai verta dar sykį paklausyti to, ko vėliau galbūt greitai neteks išgirst. Juolab, lyg Ugn minėjo, kad ir Ženklas X ten nusimato? Būtų fantastika.
Labai patiko man jau kultiniu kūriniu tapęs "Tai gražiai gieda lakštingalėlė", atliktas pirmoj eilėj [dėl suprantamų priežasčių] - jo įtakoje kiti skambėjo dar įtaigiau nei paprastai. Gaila gal, kad iš mano taško sintezatoriaus beveik nesigirdėjo - užtat birbynė savo darbą padarė. ;]
Eikit švilpt, net miegot nesinori.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 02:26 
Vartotojo avataras

dėkingas rasai, sege, doniui, žydriui, driezhui, liukui ir mckarui. lenkiu galvą prieš jumi
dėkingas ir likusiems, padėjusiems ir atėjusiems. beje, esu nuoširdžiai nustebęs, jog liaudies buvo mažai. labai daug veidų pažįstamų nesimatė...
ale, sumoj, viskas buvo gerai :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 03:31 
Vartotojo avataras

Šaltis atsijojo tikrus gerbėjus nuo mėgėjų. ;]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 11:40 
Vartotojo avataras

nulingavo nulingavo.... :]]]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 12:01 
Vartotojo avataras

super tas nulingavo skambėjo :) kas ištarė tuomet nemačiau, pagal garsą rodės koks solidus tautiškai nusiteikęs dėdė :) tikiuosi Driezhas išsaugojo semplą...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 19:53 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
super tas nulingavo skambėjo :) kas ištarė tuomet nemačiau, pagal garsą rodės koks solidus tautiškai nusiteikęs dėdė :) tikiuosi Driezhas išsaugojo semplą...

Tai aš tau į dėdę buvau panašus?

Eisiu į latgą, gal ir man kokį honorarą duos. ;]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 22:51 
Vartotojo avataras

eee....nu tikrai į dėdulę panašus... aš tik pasidairiau,kuris čia taip pasakyt galėjo,ale tokio panašaus neišvydau kažkodėl,keista buvo...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-05, 23:48 
Vartotojo avataras

http://www.donis.lt/photo/2006_bitelingo_publika.jpg

daugiau >>> www.donis.lt

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 279 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: