Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-08-24, 18:19

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 597 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Eurovizija
StandartinėParašytas: 2013-05-15, 12:46 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
tai atseit nežiūrėjot? :) neblogai, kad mūsų keistuolis pateko finalan, daina stipriau skamba, na bet prodiuseriams vis tiek reiktų ausis nusukiot. Su vienu maestro žiūrėjom kaboke, tai jis tiksliai apstebėjo - dainos fonogramos lygis gerokai skiriasi ir atsilieka nuo kitų atlikėjų, ypač tas pasijautė, kai rodė visų dainavusių fragmentus. na ir scenografija sustingus, kulminaciniu momentu kolonkės paduoda energijos, bet scenoje nieko neįvyksta... :)

patiko estė. o dar labiau ukrainietė, net nežinau, ar daina, ar moteris :) o gal tas žmogus-kalnas. dar danė neblogai, tikrai gali laimėt. o belgas, robotai ir visi trys balkanų atstovai, ypač tos serbės raudonais triusikais... tai something tikrai :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-15, 12:52 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
man patiko Anouk daina, o labiausiai nepatiko baltarusai, belgas, airis ir raudoni triusikai
tiesa, pastebėjau, kad nebe tokie šlykštūs kaip ankstesniais metais pasirodymai. gal čia nuo alkokiekio viskas priklauso.

žmogus-kalnas akimirkai leido patikėti, kad pasakos nebūtinai pramanytos

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 09:09 
Vartotojo avataras

nežiūrėjau. vakar tik paklausiau pojavo dainos. na, kaip popsui tai sakyčiau labai netgi skoningai. manyčiau, kad tai išvis viena geriausių dainų, kurias lietuviai siuntė į euroviziją. o ir pats atlikėjas normaliai atrodo, ne koks soliariuminis ir susilaižęs :oD

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 09:22 
Vartotojo avataras

man biski nepatiko pojavio rokerio apranga, hujnia kozucha, galejo ka nors geriau uzsivilkt, o ir Cilindras jam tiko, ko dabar jo neturejo (?)... priedo pagal pirmini dainos varianta sita skambejo ahujienai hujovai, tas jobanas tyla ikiso savo trigrasi. ir siaip Pojavis baisiai jaudinosi jauciasi :)) nors gerai kad pateko i finala, tai gal dabar atsigriebs ir pavarys konkreciai :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 09:31 
Vartotojo avataras

Buvo daina ir pasirodymas, su kuria jis laimėjo atranką. Taip reikėjo ir tęsti.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 09:52 
Vartotojo avataras

o ten Tyla įsimaišęs? aš jį neseniai gatvėje sutikęs buvau, tai gal ne...? :)
bet faktas, kad atrankoje LTV pats atlikėjas, jo veidas ir nuoširdumas matėsi labiau. o dabar režisioras užmetė kažkokius blūrus... vamzdec koks efektas, ir sugalvok gi tu man tokį, kaip kokiais 1990 metais... koža man irgi nelabai, nors šiuo atveju gal reiškia paprastumą. na, bent jau ne Kepurė :) tik visumoj scenos tonas gaunasi per tamsus, tokia scenografija smukdo gabalą, o ne jį išryškina. gaila, bet LTV giržadai su savo pensijiniu snobizmu ir nieko nesugebėjimu atrodo giliai įsišakniję šitoj vietoj. kiek skaičiau, tai kad Pojavio gabalas geras tie veikėjai pagaliau kažkaip suprato tik po to, kai pateko į finalą... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 15:05 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2009
atrankos sceninis variantas tikrai geresnis buvo, dėl to smokingo man kažkodėl iš karto susivedė su Pet Shop Boys. paprastas vaikinukas įkištas į smokingą kelia labai mielas asociacijas - kuklumas + tvarkingas klasikinis rūbas. ir pritarianti ketveriukė man ne tuo tembru/tonacija/ar_kuo_ten gieda - intuityviai norisi solidaus klasinikio backing vokalo, kaip as kokius Pink Floyd'us.
šiaip tai turbūt pirmą kartą po LT United žiūrėjau transliaciją ir buvau neabejingas...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 15:40 
Vartotojo avataras

man tai px frakas ar kožūxa :o) abiem atvejais jis man normaliai atrodo :o) paprastumas atsispindi jo veide, o ne drabužiuose :o) tas ir paperka, bent jau mane. o keisti judesiai rankomis irgi imponuoja. vis nukrypimas nuo normos. nes daugelis atlikėjų tai bus standartai, kurių net žiūrėt neįdomu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 15:45 
Vartotojo avataras

Deivi, kad pats rasei, kad tik pojavi ziurejai - o tuuu nematei kaip kitos salys kelbasinoo.. :))) ka pochuj kozuha, kaip koks asilas atrodo, ir skamba blogiau nei buvo, o ir tas ranku gestikuliavimas nenormalus, tipo nu ka dar as cia galiu padaryt - a , ranka istiesiu i kamera :))) hehe grybavo normaliai, labiau nei atrankoj (kada gal pirmakart skrendancia kamera arti saves pamate :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 16:10 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Rankos tai ir man niftemu. Jei dėliotų kokį kubika rubiką ar yoyo tampytų tai baika dar būtų, dabar vis tiesia ir tiesia tas rankutes 20 kartų per dainą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 16:52 
Vartotojo avataras

kitos šalys pavarė??? nu keista kažkaip, negi eurovizija keičiasi? :o)
o jūs norėtumėt, kad jis ten standartiškai šoktų kaip visi blizgučiai? man tai tegu kuo keisčiau pavaro tuo geriau :o)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-05-16, 20:51 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Scenoje turi būti šou, bet nebuvo. Man tai irgi labai nykiai atrodė tas jo desperatiškas skėsčiojimas rankomis. Net kepurę atėmė. Gal jiems fantazijos trūksta ar ka.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-17, 12:03 
Vartotojo avataras

monkey rašė:
Scenoje turi būti šou, bet nebuvo.

scenoje turi būti tai ką rodo atlikėjas :oP tai ką rodo andrius man patinka. nu šimtą kartų geriau už stardantinius blizgančius kostiumus, besimaivančius atlikėjus ir banalius triukus. mūsiškis bent jau nuoširdžiai atrodo. bet aš matau, kad daugelis nori jį paversti tokiu kaip visi kiti ir tada tikitės, kad jis laimės? ištikro tai px ta pergalė, svarbiau gerai pasirodyti, atkreipti dėmesį. na bbc jau atkreipė :o)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-17, 13:09 
Vartotojo avataras

hehe, phx kad demesi atkreips ar neatkreips.
o matei bucini - suomiu ar tai kieno ? va cia tai mano demesi atkreipe :) o skempai kaip vare, pameni / va, kitaip atrode, nu ir sudas, geriausiai ka kada nors Lt yra siuntus i eurovizija, tai Lukosius ir jo sokis, visa kita - beretes, vysniauskai, skempai ir net pojavis h-nia, nes is jo jau kazkoks lochas padarytas, kaip perejo Uzkuraicio, tylos ir girzado mokyklas :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-17, 13:55 
Vartotojo avataras

mormalEi ten viskas bus. bet kad rezisieriai pastate antru numeriu tai aisku parodo, kad vaikinas i pirma desimtuka ju nuomone nepretenduoja. Girzadas neatliko lobizmo, nenunese svedams vodkes ir desru... o gal ir dar ko nors :) ten gi p.... gnizdas ir gryna politika sitas numeriu stumdymas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-17, 16:49 
Vartotojo avataras

Nestebejau tu atranku, bet svedu portalai trimitavo, kad lietuviu isejimas i finala buvo "didelis nesusipratimas". Kurgi ne. Nei negras nei papai nei pedikas nei balkanai. Tikrai nesusipratimas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 597 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: