Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-21, 21:47

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema: Autorinė post-rock/post-avantgarde muzika (jusu teismui)
StandartinėParašytas: 2010-05-25, 22:06 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2010
Sveiki, nesenei pradėjau atvirai platinti savo asmeninę autorinę muzikos kūrybą. Įdomu būtų išgirsti komentarų iš jūsų.

Muzikos stiliai turintis bendrumo su avangardu, gotika, roku, metalu, postpunk, post rock, buitiniu bliuzu, poezija ir dainuojamaja poezija ir pan. Įrašų nuo buitinės juostinės iki beveik neblogos buitinės pc.

Jeigu turėsite ūpo, kviečiu į perklausas:

http://muzika.frype.lt/av
(tik tik pagrindinės dainos iš dviejų albumų, bet labai patogu klausymui)

http://www.last.fm/music/Andrius+Vysniauskas
(visi keturi albumai klausymui ir atsisiuntimui)

Mano asmeninė galerija su trumpais muzikos aprašymais, filmais, fotografija ir kitais menais: http://AVgalerija.puslapiai.lt

Dėkoju visiems,
Andrius.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-26, 08:45 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Skambesys vietom stipriai užkabina, bet dainų pavadinimai žudančiai "girdėti" :) o kai pervarai per visą plėjlistą ir pamatai 15+ gabalų su tos pačios struktūros pavadinimais...na man estetiškai nesmagiai žiūrisi :)
Pradeda jaustis "čia specialiai keistai skambėt turi" toks jausmas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-26, 12:56 
Vartotojo avataras

linxty rašė:
Skambesys vietom stipriai užkabina, bet dainų pavadinimai žudančiai "girdėti" :) o kai pervarai per visą plėjlistą ir pamatai 15+ gabalų su tos pačios struktūros pavadinimais...na man estetiškai nesmagiai žiūrisi :)
Pradeda jaustis "čia specialiai keistai skambėt turi" toks jausmas.

dėkui už komentarą, džiaugiuosi kad buvo kas patiko. O dėl pavadinimų, tai suprantu kad kliuna, netyčia taip sutapo, kad visai skirtingoms dainoms atėjo panašūs pavadinimai. Dainas kūriau pagrinde pagal savo eilėraščius ir kai kurias improvizavau. Tikriausiai esu užsiciklines ant kažkokių dalykų, tai daug kas kartojasi, bet tuo pačiu ir skiriasi. Kai sugalvojau pavadinimus, tada dar nežinojau kad skelbsiu dainas šalia viena kitos.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-26, 16:05 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Šiaip pastaba: nieko nėra blogiau last.fm'e už netvarkingai sutagintus, šveplus užvadinimus. Labai kerta per "prekinę išvaizdą", ypač kai matosi jog pas autorius suuploadinęs...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-26, 16:46 
Vartotojo avataras

Ritzis rašė:
Šiaip pastaba: nieko nėra blogiau last.fm'e už netvarkingai sutagintus, šveplus užvadinimus. Labai kerta per "prekinę išvaizdą", ypač kai matosi jog pas autorius suuploadinęs...

tai nera galimybiu ten lietuviškai rašyti. bent jau nelabai normaliai gaunasi. kai buvau padares tai nesamoningai labai veikė, todėl teko viska be lietuviškų raidžių perdaryti.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: