Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-14, 08:16

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  «  1, 2
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: VILKDUJA "Viduje" CD
StandartinėParašytas: 2012-08-03, 08:15 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
man patiko. geras klausalas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2012-08-03, 11:25 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Morandi, nebesiteisink. Geriau paklausyk muzikos prie žvakių.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2012-08-03, 17:32 
Vartotojo avataras

levas rašė:
man patiko. geras klausalas.

...bordakas kažkoks... kur argumentai, kur recenzija???!!

Nikas D. rašė:
Morandi, nebesiteisink. Geriau paklausyk muzikos prie žvakių.

Ant fotelio ir greta žvakės prisėdęs morandis rašys recenziją!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2012-08-03, 18:14 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
F: – tai kaip viduje?
M: – skaičiau, kad š.
F: – tai nepirkai?
M: – pirkau žvakių.
Choras: – recenziją žvakėms!
Recenzija: – nedrįskit!
Fotelis: – nesistumdykit!
Skandalas pasiskandino aluje.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2012-08-03, 18:30 
Vartotojo avataras

Tik alus ir tamsa, tik tamsa ir alus. (zakristijonas Rūta)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-09-20, 22:16 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2009
Kai kalbama apie naujus vyksmus, susijusius su Vilkduja (albumai, koncertai), aš stengiuosi atmesti visas išankstines nuostatas, nes Vilkduja yra nuolat kintantis, augantis, besitransformuojantis tvarinys, kuris kaskart vis kitoks nutinka.
Kažkas kalba, kad albumas nuvylė, kad nepakankamai stiprus ar dar kažką. Nejau? Aš nei vieno Vilkdujos albumo negalėčiau lyginti su prieš tai buvusiu. Argi „Nežinau“ palyginsi su „Vakar duona“ arba „Dabartį“ su „Auštanti / Nušviesta“? Niekaip. Tai yra visiškai skirtingi reikalai. Ir kas čia stipresnis, kas silpnesnis nedrįsčiau klausti ir ieškoti.

Galgi taip yra todėl, kad mano santykis su muzika visada buvo ir yra vartotojiškas tik, todėl muzikoje jutiminiai potyriai man yra svarbiausi. Jaučiu arba ne. O Vilkduja ir yra būtent tai, kas visada arti arti ir ragina leistis į pačius netikėčiausius muzikinius potyrius, kurie nuveda į keistas ir užmirštas (o gal net nebūtas) praeities patirtis. Tai, ką aš jaučiu ir suprantu (arba bent jau taip įsivaizduoju).

Vienas recenzistas sako, kad „Mantrah ov naktis“ yra „įkyriai repetityvi“ ir jos „daugiau nei kelis kartus neišklausys net ir labiausiai atsidavę grupės gerbėjai “. Nu nu, ką? Man šita daina yra itin mėgiama ir klausoma, nes kaip Vilkduja be šamaniškų užkalbėjimų ir akimirkų potyrių? Geidulinga, lipni ir naktinė daina, kuri nejučia užklumpa netikėčiausiose situacijose. Įsimenanti ir kabliuojanti. Daugiau apie jokius kitus atskirus kūrinius nerašysiu, nes man Vilkduja nėra tas reikalas, kurį norisi knebinėti mėsinėti po žodį ar garsą. Priimu tai kaip visumą, kaip emociją, kaip būseną.

Dar pastebėjau, kad šitas albumas daugiau skirtas intymiam santykiui tarp klausytojo ir muzikos. Vieną naminio gurkšnojimo vakarą pabandžiau įjungti „Viduje“ vakaro svečiams, tai visi nebuvo sužavėti kažkodėl, nors ankstesnius Vilkdujos albumus maloniai klausė ir prašė dar. Šitas albumas netinka būti fonu, jo reikia klausyti vienas prieš vieną. Ir iš tikrųjų. Klausant nebesugebu nieko kito daryti: refrešinti internetų net neišeina. Rodos, visos fizinės jėgos kažkur išgaruoja ir norisi tik būtų su šita muzika, šitoje akimirkoje.

Kaip visada atviras, kaip visada netikėtas. Be didelių išsišokimų, be šampių ir saliutų. Intymūs garsai su fantastiškais tekstais. Visada norisi pasakyti daug apie Vilkdują, bet kažkaip sunkiai sekasi įžodinti tuos jausmus beigi potyrius, kurie nutinka klausant. Lygiai taip pat ir su šituo albumu. Išgyvenimai tokie dideli ir intymūs, o žodžiai tokie maži ir nepajėgūs tai įprasminti. Gal ir geriau taip. Paprastai ir nuoširdžiai, be kaukių ir dirbtinumo. Jei jau muzika nuoširdi, tai ir atsakyti į tai tuo pačiu norisi.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  «  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: