Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-04-26, 11:57

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 374 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Augintiniai
StandartinėParašytas: 2011-04-13, 21:30 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Prašom pagirti mano naują draugę

O kokia graži

Nu ką tu sau pasakysi

Atrodo kaip princesė

Oi kaip norėtųsi ją pakutenti

Dėkui.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Augintiniai
StandartinėParašytas: 2011-04-13, 22:26 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
O gražiai ropoja.
pasakysiu jai "pišš pišš"
princesė, su kuria moliūgas visada
Kuti mieloji, kopūstai visi tavo!

Bet šiaip neprastai apšikus kopūstus tuos. Aišku, nėra šitoj temoj nei politikos, nei seksualinių mažumų, nei gyvenimo išmanymo, tai jaučiu, tuoj ištrins :(
Koks vardas ?:)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 07:21 
Vartotojo avataras

Riebi tokia.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 08:02 
Vartotojo avataras

dėkui, qq, tavo pagyra labai graži. monkey ne tokia graži, bet vis tiek ačiū. riebi ji todėl, kad gavo truputėlį prie valdžios lovio pasėdėt. bet jos geneologinis medis veda iki sąjūdžio laikų, kai jos protėviai šliaužiojo net pas Sadūnaitę sode! dėl to partizanas Beržas (žr. nuotrauką) ją kartais laiko sava, o kartais ne. va vakar norėjo sunaikinti jos bunkerioką šaukdamas STRIBĖ, o šiandien jau šiaip tik medituoja greta atsisėdęs. va taip atsirado šiame poste ir šiek tiek politikos.

Partizanas Beržas įtaria, kad namie atsirado riebūs komunistai

Pasirodo ne

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 08:09 
Vartotojo avataras

ai o dėl vardo tai vėl išsisukau. Pagal geneologinį medį ir pagal žvaigždžių išsidėstymą jos vardas yra nulemtas kaip Mėnesiena Rudaragė, bet šitas terminas tarsi panašus į kažką, nors nežinau į ką. Tad kol neišsiaiškinsiu, ji vadinasi taip, kaip modernūs jaunuoliai pavadina savo gyvūnus. Šuniui duoda vardą Šuo, Katinui - Katė. O sraigei - Sraigė. Čia laikinai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 09:13 
Vartotojo avataras

levas varo taip beprotiškai, kaip kempiniukas :) Gari, miau :)

pas mane darbe nuo savaitės pradžios irgi gyvūnas užsiveisė. zuikis vardu Memfis :) fotkės dar kol kas neturiu, bet pažadu artimiausiu metu įkelti... oi kiek visokių eksperimentų laukia ilgaausio... mmmmm. jau dabar negavęs laiku valgyti letenom tokius blastbeat'us kala... gražu žiūrėt ir klausyt :) tiesa, nežinojau, kad zuikiai kriuksi kaip kiaulės :)

p.s. linkėjimai Beržui. matau, kad dar gyvas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 10:16 
Vartotojo avataras

oho. Memfis. nagi įdomu. aš tai kadaise kai fabrike gyvenau tai drauge irgi gyveno zuikis, tai jo bjauriausias įprotis būdavo rytais duotis ratais po tą cecho patalpą, atsispiriant man nuo pilvo arba nuo galvos ar panashiai. nors kriuxėjimo lyg ir nepamenu. bet lauxim fotkių.

Beržui linkėjimai bus perduoti. gyvas kuo puikiausia. ypač nuo 6ių ryto iki maždaug 8-8,30. tada būna įdomiausias laikas drąskyti tapetus ir laxtyti po chatą murkiant ir kniaukiant arba kaukiant kaip sirenai. po to ateina ramybės metas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 10:27 
Vartotojo avataras

aš tai turiu praktikos, kad sprunkančio zuikučio negalima mėgint stabdyt koja, ba ima pūst kruvinus burbulus ir numiršta :(

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 11:18 
Vartotojo avataras

oho. įdomūs tie jūsų gyventojai.
levo gražuolė galėtų būti Olivija.

o Andraikos epopėjų apie kurmius kaip tik šiandien buvau pasigedusi. įdomu, ar tie kaimynai apsilanko dar jo pievutėse? gal irgi jau su vardais, pavardėm? butų numeriais? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 11:43 
Vartotojo avataras

pas kaimynus vaizdai kiemuose kaip po II pasaulinio :) pas mane gi tyku ramu :) čia, pasirodo, ne kurmiai, o kokie tai sorkai, kur varo tunelius tik velėnoj. Nu o apie šliužus galėtų mano žmona dėt postą, ba kovoja vasarom su kokiais tai chemikalais, acto esencijom, žirklėm ir tt. baisiau už kurmius ir estetinio pasitenkinimo jokio.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 12:56 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Memfis. nagi įdomu.

jeigu įdomu, tuomet raportuoju iš nušikto Memfio narvo. šika šitas pūkuotas parazitas, kaip brutal death metal Lietuvoje pionierių gitaristas iš A raidės. net nebežinau, kiba kokį spirų verslą rekės užsukt. jau pasirodė ir pirmi skeltalūpio zajobai. parsinešiau po pietų klasikinį karaimų kibiną, tai tas šoklys trečdalį mėsos akimirksniu nugraužė! matyt mėsėdis mums pakliuvo. dabar truputį strošna nusisukus dirbti, nes seka niekadėjas kiekvieną mano judesį. kad tik karkos man nenurėžtų. ryt darban atsinešiu rūkytos "Karaliaus Mindaugo" dešros, žiūrėsiu kas bus :)

šukavau šiandien ant bajerio, tai maža to, kad šika, tai dar ir šeriasi kaip koks simonko. vienžo vien rūpesčiai ir problemos mane užgriuvo...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 13:02 
Vartotojo avataras

įsivaizduoju, kaip Mc tu tą pūkuotuką myluoji, perki kibinus ir straksi kartu su ilgaausiu per pietų pertrauką. kaip miela... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 13:45 
Vartotojo avataras

o tai MC kaip jis pas tave uzsiveise? siaip atėjai į darbą, žiūri o, skeltazūbis besėdįs ir bemaketuojąs? ar kažkaip paslaptingiau?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 13:57 
Vartotojo avataras

Cituoti:
tą pūkuotuką myluoji, perki kibinus

- Ką veiki?
- Ai nieko, va zuikiui kibinus perku...

Cituoti:
kaip jis pas tave uzsiveise? siaip atėjai į darbą, žiūri o, skeltazūbis besėdįs ir bemaketuojąs?

:D :D

.... ne, gal man jau metas pertraukėlei :) visiškai pakrypo stogas šiandien - darbe irgi pakanka siurrealizmo...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 14:16 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
Erja rašė:
.... ne, gal man jau metas pertraukėlei :) visiškai pakrypo stogas šiandien - darbe irgi pakanka siurrealizmo...

mda.. dienelė tikrai keista, man tai darbe po stalu ryte pasivaideno baltas triušis, tai sugalvojau, kad esu Alisa ir lindau po stalu durukių ieškoti. Po to kolegė matė, kaip jis iš kabineto išbėgo. Va :)
O kokios spalvos Memfis?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-14, 14:31 
Vartotojo avataras

Cituoti:
įsivaizduoju, kaip Mc tu tą pūkuotuką myluoji, perki kibinus ir straksi kartu su ilgaausiu per pietų pertrauką. kaip miela... :)

na kad viskas visai ne taip :) šiaip prikolnas gyvis, kol smirdėti nepradėjo :) kibinus aš perku sau, tačiau šovė mintis duoti ir striukiui pačiaumot... tai tas ir nurijo trečdalį kol atsitokėjau :) gudrus velnias. bandžiau kažkokių sausų kruopų įberti, tai kaip atakavo priekinėm letenom netikėtai, net galvą į narvą sutrenkiau :) dar įtariu, kad jis ir hipnozę įvaldęs, spokso žydrom sagom nemirksėdamas, kažką rezgia. mimimi.

Cituoti:
o tai MC kaip jis pas tave uzsiveise? siaip atėjai į darbą, žiūri o, skeltazūbis besėdįs ir bemaketuojąs? ar kažkaip paslaptingiau?

bendradarbiai atvilko. namuose kažkokį smirdantį remontą daro, tai į darbą keliom savaitėm zuiką deportavo, o čia jau aš jį už ausų prigriebiau. manau po kelių savaičių muštro, jie savo mielojo striukumbuko nebepažins :) gražinsių mėsėdį nacistą :)

Cituoti:
O kokios spalvos Memfis?

Memfis išdidžiai baltai pilkas :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 374 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: