Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-11, 19:17

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 373 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Augintiniai
StandartinėParašytas: 2011-04-29, 06:31 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
o va! aš špokus auginsiu! nėr čia ko, visi kažką augina, ir man reik :)
istorija tokia: pastatė naują namą (mūsų darbelį), prie to namo pasodinom medelių ir krūmelių visokių. Augalai išaugo, o klevas po langais yra visiškas gėris ir metų laikų indikatorius. Tai žydi, tai lapoja ir plačiais lapais vasaros lietus varvina, tai geltonuoja po langu. Taigi į tą klevą kolega įkėlė inkilą, kuriame - laukėme laukėme, skeptikai sakė, kad ir nesulauksim - apsigyveno du varnėnai.
dabar turim tarsi nuolatinį filmuką apie varnėnų gyvenimą lango ekrane. veža :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-29, 13:34 
Vartotojo avataras

tai ir lesykla ne pro sali butu kur netoliese sukalti. pamenu, pernai gruodi kieme prisegiau lesykla, i ja pastoviai pyldavau islukstentus zemes riesutus. kada cia ipyliau kazkur po 33% senu geru zemes riesutu, negliaudytu moliuogo seklu ir laidiskai vadinamu semkiu - latrai pauksciau issirinko tik lukstentus zemes riesutus, o negliaudyta kesara paliko...
http://www.efoto.lt/files/images/14425/ ... 227645.jpg

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-01, 18:08 
Vartotojo avataras

Makarai, jei dar turi skruzdžių- išgirdau tokį pletką- kad labai mačija pabarstyt maltų baltųjų pipirų, sako, ir pelėm veiksminga. Nepasiskromyk pranešt apie rezultatus, jei bandysi :) Nu bent ant triušio. Jie gi tam ir skirti.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-03, 08:59 
Vartotojo avataras

Cituoti:
jei dar turi skruzdžių

jau antrą savaitę įvairiais metodais naikinu, o jos vis eina savo takeliu ir eina. net per visuotinę holokausto dieną jokios pertraukos nedarė ir į Panarus nuvykusios nebuvo. įdomu, kiek jų viename skruz-dėlyne gyvena ir kaip dažnai jos ten ritasi?

Cituoti:
išgirdau tokį pletką- kad labai mačija pabarstyt maltų baltųjų pipirų, sako, ir pelėm veiksminga.

gal ir mačija, tačiau aš jau įsitikinau, barstyk nebarstęs, jos puikiai naujus kelius nusitiesia. visko neužbarstysi. ko tik aš neišbandžiau... berods tik benzinas liko, ale kažkaip nedrąsu namuose kurti :)

Cituoti:
Nepasiskromyk pranešt apie rezultatus, jei bandysi :) Nu bent ant triušio. Jie gi tam ir skirti.

pabandysiu vien iš sportinio įdomumo, abejoju ar padės. triušis iš koncentracijos stovyklos perauklėtas jau namo paleistas, kiek girdėjau grįžęs namo nuolat subfuferyje slapstosi :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-03, 09:09 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
pats keisčiausias šia tema patarimas, kokį radau:
Cituoti:
O as girdejau kad skrusdeles pakerta paprastos mieles su sukrumi issuktos, matyt jos pasinesa i urvelius ir ten uzsiveisia mieline "tesla" ir visos skruzdeles kaip razinos pyrage
si buda naudoja bitinikai kad skrusdes i avilius neisimestu, bo tentai saldesio kiek nori.

kalba netaisyta :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-03, 10:46 
Vartotojo avataras

nu mieles, kiek girdejau, i lauko wc labai veiksminga, o cia- skruzdelinis pyragas- kaip su razinkom- nu reiks pasibandyt :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011-05-04, 22:05 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
Aš tai savo gryčios skuzdėlėms, kurios čia su pavasarėliu pas mane įsikėlė kolkas diklofosu gyvenimą rūgštinu ir kojom trypiu kokią pavienę užmačius, buvau gavusi patarimą, kad reikia druska barstyti ten, kur josios vaikščioja ar iš kur ateina, bet visa bėda ta, kad aš neįsivaizduoju pro kur jos lenda, brūdės... Bet šiaip diklofosas visai mačyja, apie šiukšlinę ir spintelėse jau jų nebematyti. Visus saldėsius reikia sandariai laikyt, nes skruzdžių ten daugiausia buvo, bent jau tuomet, kai suzgribusi, kad namuos tų padarų jau per daug, ėmiau kraustyt spinteles ir purkšti tas nelabasias

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-04, 22:52 
Vartotojo avataras

ir kiti patarimai dėl skruzdėlių:)
http://www.in.com/videos/watchvideo-dum ... 94651.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 09:19 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
O mano sraigė užtat buvo pavadinta labai gražiu vardu Raguota. Iš pradžių buvo manyta ją pavadinti Rudarage, bet kai asmenys Rudaragę pradeda vadinti Rude tai tada nesąmonė gaunasi, nes nenoriu, kad mano sraigytė asocijuotusi su šikna.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 10:11 
Vartotojo avataras

Cituoti:
buvau gavusi patarimą, kad reikia druska barstyti ten, kur josios vaikščioja ar iš kur ateina

esu išbandęs. viskas neveikia, ką reikia barstyti. jos tiesiog apeina ir toliau vykdo kenkėjišką savo veiklą. iš kur ateina manęs nedomina, man įdomiau kur išeina??? ir kodėl?

Cituoti:
šiaip diklofosas visai mačyja

gal ir padeda, tačiau kartu su skruzdėm juo kvėpuoti nesinori. baigsis kaip Lynčo personažui :) fucking ants!!!!!

Cituoti:
Iš pradžių buvo manyta ją pavadinti Rudarage

per dažnai Juodaragyje lankaisi, daryk pertrauką :)

Cituoti:
nenoriu, kad mano sraigytė asocijuotusi su šikna

kaip tu ją bevadink, vis vien su gleivėtu šūdu asocijuojasi...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 11:28 
Vartotojo avataras

Cituoti:
per dažnai Juodaragyje lankaisi, daryk pertrauką :)

ai tai žinai, galvojau pavadinsiu Rudarage, suintriguosiu visus, tada Ugnius pagalvos, o bliamba gi buvo temiški juodaragiai žirgams, aitvarams ir panašiai, bet nebuvo sraigėms ir tada mano ponia galėtų tapti MJR simboliu. Bet bet... planas buvo priverstas žlugti.

Cituoti:
kaip tu ją bevadink, vis vien su gleivėtu šūdu asocijuojasi...

na jau kur gi : ) ji asocijuojasi su laiko tėkme, kai visi labai skuba ir stresuoja šiame gyvenime, o galima gyventi lėtai ir paprastai. ji asocijuojasi su stiprybe ir meile savo žemei, nes taip prikimba kartais prie kokio vazoniko krašto, kad neina net atkrapštyti be vandens. Ji simbolizuoja gyvybe, nes tiesia savo ragiukus visuomet į vandenį, kuris besąs gyvybės šaltinis. ir panašiai. o tu čia mat. gleivėtas šūdas : )

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 11:31 
Vartotojo avataras

Juodaragio temų eilėje dar laukia voveriai, jūrų kiaulytės, kanarėlės ir tik tada galėsim pagalvot apie sraiges. aišku, jeigu korupcijos dėka neužšoks tema apie tinginius ar medūzas! Levai, tausok gyvūnėlį, maždaug po 10 metų yra galimybė surengt bandomąją fotosesiją.

beje, dar ne taips seniai McKaras dievagojosi, kad užsiveis deglą paršelį ant odinio pavadėlio. Ar sulauksime šios nuostabios akimirkos? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 11:37 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
ugn rašė:
Juodaragio temų eilėje dar laukia voveriai

Вова и Вера jau pasiru-Ošia

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 12:02 
Vartotojo avataras

Na gerai, sutariam. dekada metų ir bandom. Ji kaip tik tiek maždaug turėtų gyventi, tai prieš smertį tsakant festivaliukas josios garbei būtų labai gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 12:27 
Vartotojo avataras

Cituoti:
kai visi labai skuba ir stresuoja šiame gyvenime, o galima gyventi lėtai ir paprastai

gyveno kartą lėtai senas išminčius ben ibn Ladenas, tačiau staiga suskrido nervuoti jankių sraigtasparniai ir nebėra senojo osamos, nebėra ramybės... visa laimė spėjo senukas princo vestuves per kabelį pažiūrėti :) toks vat namiokas :)

Cituoti:
ne taips seniai McKaras dievagojosi, kad užsiveis deglą paršelį ant odinio pavadėlio. Ar sulauksime šios nuostabios akimirkos? :)

teritoriją gyvuliui jau aptvėriau, dabar reikia sumą sukaupti, bo brungūs tie vietnamietiški kriuksiai. čia Lietuvoje pats vos nuo algos iki algos sukiesi, o čia dar "Kepsniukas" ant odinio pavadėlio su smaragdu. norai, tai tokia paini schema... tiesa, o kiaulų šūdus reikia paskui save rankioti? kas įstatyme parašyta?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-05-05, 12:58 
Vartotojo avataras

Cituoti:
gyveno kartą lėtai senas išminčius ben ibn Ladenas,

joo. užpuolė amerikonai, sufotoshopino vieną nuotrauką, daugiau sakė nebeviešins, o vienintelį įrodymą su visokiais islamo ritualais įmetė į jūrą. sounds reasonable? yes, yes, of course.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 373 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: