Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-09, 07:21

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-04, 00:30 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Axis mundi rašė:
kuriam taške prasidės sekmadieninė vaiduoklinė ekskursija?

startuojam nuo BIX baro.
patikslinanti info neturkus Festivalio svetainėje. soras, užtrukom, vis paknopstom su liūnu darbų. ką tik elektrinėj baigėm kabinti marškas, kai išeidinėjom ir linkėjom labanakt, kažkas ten vis dar gręžė ir kabino...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-04, 12:23 
Vartotojo avataras

Nu ką.... tai iki. Greit susitiksim realybėj :)

plaunuosi iš darbo :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-04, 14:19 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
yra 4 laisvos vietos mashinoj vazhiuojant 18:00 is Kauno. 868422734

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 11:43 
Vartotojo avataras

Tikrai nesitikėjau, kad elektrinės aplinka atrodys taip įspūdingai. Nors kunigunda kiekvienais metai yra gan skirtinga, tačiau ši buvo tikrai geriausia.

Iš pirmos dienos grupių didžiausia įspūdį padarė Strops, vietomis muziką buvo galima net ir fiziškai pajust. Taip pat maloniai nustebino Atvejis, tikiuosi šį projektą dar teks ne karta išgirst. Vienintelis trūkumas buvo į koncerto pabaigą apėmęs nuovargis, nepadėjo net festivalio kokteiliai.

Antroje dienoje, be abejo, labiausiai patiko Spiritual Front, paskutini kartą taip pasirodymu besimėgavau tik per Depeche Mode. Tikrai nesitikėjau, kad publika taip šiltai juos sutiks.

Trečios dienos vinis buvo Comedia d'el Arte, tiesa sakant, iš jų kažko panašaus ir tikėjausi, jei dar daugiau laiko skirtu susigrojimui... Japonai per daug nesužavėjo, nors energijos ant scenos jiems tikrai galėtų kiti pavydėt.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 12:34 
Vartotojo avataras

kol didžioji dalis 'sugundytųjų' dar ilsisi po tokio įspūdingo trijų dienų maratono, brūkštelsiu čia savo įspūdžius iš to,ką mačiau ir girdėjau.
Visų pirma, prisidedu prie pagyrimų renginio vietai. Nepakartojama atmosfera, labai 'teisingai' nuteikianti.

Pirma diena. ATVEJIS įspūdžio nepaliko,o gal tiksliau - paliko nekokį. Norėjosi,kad greičiau baigtų. Apie antrąją grupę irgi blankus prisiminimas. Na,STROPS...Net nežinau,ką pasakyti. Nesitikėjau,kad bus šitoks emocingas,įtaigus,tiesiog prikaustantis dėmesį pasirodymas. Tai buvo nuostabu, nuostabu ir dar kartą nuostabu. Pagarba ir aplodismentai. ATAKA,kaip ir tikėjausi, taip pat nenuvylė. Stipru. Muzika,tarsi koks kerojantis navikas, skverbėsi vis gilyn, kol galiausiai užvaldė visą esybę. (man tie "lesbietiški" raivymaisi prie scenos kažkaip nelabai į temą atrodė. nžn,kažkaip pigiai... čia tarp kitko.) Kitų grupių jau nebegirdėjau, tačiau reziumuojant - vien dėl Strops ir Atakos buvo verta ateiti.

Antra diena. Girdėjau tik tris grupes. DESDEMONA,kai tik atėjau, pasirodė lyg ir visai nieko, bet neilgai trukus mano vertinimas kardinaliai pasikeitė. Patraukiau prie kompaktų. THE LAST DAYS OF JESUS nebuvau niekada iki to vakaro girdėjusi, iš pradžių žiūrėjau į juos kažkaip nepatikliai, bet po to iš tiesų užvežė. Nuostabus pasirodymas. Šiandien klausydama keleto ištraukų padariau išvadą,jog gyvai jie skambėjo daug geriau nei įrašuose. Smagus buvo šitų slovakų užvestas vakarėlis ten apačioje (gaila, negalėjau ilgėliau pasilikti), apskritai man jie paliko tokių nuoširdžių ir atsipalaidavusių žmonių įspūdį.
Na,ir labiausiai lauktieji SPIRITUAL FRONT. Skambėjo tikrai puikiai, labai teigiamai nuteikė Simone bendravimas su publika, tiesą sakant, net nustebino, nes tikėjausi kitko. Nepaneigsi, veikėjas charizmą turi. Aišku, pataikiau atsistoti nekokion vieton, šalia pačio pogo ir kitų bezobrazų įkarščio, kuriuos ten užvedė gerbiamas PoPo ir kurie,mano manymu, ten visai netiko (&%&#&#!!!) Girdėjau, buvo prekyboje SF albumų,bet aš,kaip visada,pavėlavau. Na ką, bandysim kitur medžioti.

Summa summarum - riebus pliusas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 12:56 
Vartotojo avataras

Manau, kad Simone lietuvos publika buvo daug mielesnė būtent dėl visų, tų emocijų, kurios buvo nuoširdžios, nors dabar koncerte nebuvau, bet iš besišypsančio Simone veido nuotraukose, galima teigti, kad žmogus buvo tikrai patenkintas...Galiu tik pasakyti apie naujųjų metų koncertą vokietijoje ir vangią publiką...Kebrytė atgrojo ir bisui net nebegrįžo, nes jo per didelio net ir nebuvo...Jau nekalbu apie kitus kvailiausius tosios publikos poelgius...
Ech...Gaila, kad Kunigundą šiemet teko praleisti...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 13:08 

jei nemoki linksmintis, tai niekada niekas neitiks.jei prasta nuotaika, tai niekas jos ir nepataisys.cia jau asmenybes bruozas :)
Citata:

"Aišku, pataikiau atsistoti nekokion vieton, šalia pačio pogo ir kitų bezobrazų įkarščio, kuriuos ten užvedė gerbiamas PoPo ir kurie,mano manymu, ten visai netiko (&%..."

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 14:12 
Vartotojo avataras

lb, tavo pasakyme dėl asmenybės bruožo daug tiesos yra. kita vertus, buvau visiškai blaivi, o šitas faktas irgi nemažai lėmė. vnž,kiekvienam savo, tiesiog ne toj vietoj atsidūriau, reikėjo kur nors atokiau lįst, bet kad paskui jau prasibraut nebebuvo įmanoma...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 14:15 
Vartotojo avataras

man atvejis smagiai susiklausė. po visokių įvairių muzikinių formų, kur dalyvauja xessų darius, pagaliau ir man atsirado malonus, širdžiai priimtinas su xess žmonėmis susijęs projektukas.
diffuzion sužavėjo tik vokalistės išvaizda :] tokia gotikinė fyfa, bet žiūrėt buvo malonu. na o ta fonograma/backgroundinis takelis buvo per stipriai iškeltas...
strops puikiai susiklausė. įsigyjome cd, dar neklausėme, bet tikiuos, kad ten rasiu tą nuotaiką ir tą geležinį skambesį kuris buvo scenoje.
ataka būtų buvę puikiai, bet va kompas užlūžo ir video sustingo, tad suprantama, dingo atsipalaidavimas ir mėgavimasis muzika. žinau, mc visad daug dėmesio skiria vaizdui. ir man tai žinant buvo nelengviau stebėt jo nepasitenkinimą, bet.... tegaliu nuošrdžiai pasakyt "esu soras" už savo kompo kaprizus, specialiai pakenkt nenorėjau...
estai tiesiog pragrojo. nekabliavo...
na ir vakaro pabaigtuvės su roger rotor išties puikiai gavosis. ta kasetė su armonikėlės melodija man priminė mano tokią pat varganą kasetę, kurios pirmas gabalas buvo klausomiausias ir sukdavosi begalę kartų iš eilės, nes ta lūpinės armonikėlės melodija manyje sužadindavo labai stiprų melancholišką liūdesį... dabar sukasi cd ir mintyse atsigamina visas sceninis r.r. judesys...

antroj dienoj elektrogott išties nebuvo verti grot. na bet tai jiems gal avansu...
vic anselmo niekad nesiklausyčiau namie, nes užknistų gan greitai. bet kunigundoj jie buvo reikalingi ir laiku. momentais vis pagalvodau iš kur ši grupė ir su nuostaba perskaitydavau ant skrajutės kad iš latvijos. va kažkaip per daug gerai latviams :] bet kuriuo atveju tokis vientisas jų pasirodymas buvo vertas aplodismentų.
saprophytes scenoje žiūrėjosi gerai. ir klausėsi vietomis puikiai. ir jei būčiau metaliūga, su malonumu siautėčiau šalia scenos. bet kadangi buvau savimi, sedėjau ir tiesiog stebėjau kaip vyrukai kokybiškai bružinasi gitaromis ir patys kaifuoja darydami savo darbą.
desdemona krisdavo ausin retais momentais. rodės kad jie savimi pasitiki daugiau nei priklauso. labiau patiko stebėti kaip grupės vadybininkė (turbūt tokios jos pareigos) stebi publiką ir ieško atsakymų į jai svarbius klausimus. po koncerto buvo aišku, kad ne tik publika patenkinta, bet ir ji, visa dėkinga už helpą ir aplodismentus :]
the last day of jesus - viena įspūdingiausių festivalio grupių. paminėti stiliai man kažkaip jiems nelimpa. juose išgirdau kažką tokio labiau panašaus į black/bregovich/psychorock stilių, o ne progressive rock/ deathrock/post-punk. išraiškingas vokalistas prikaustė prie savo veido išraiškų. scenoje nieko kito nesimatė tik jis vienas, jo kreizi veideliai ir noras beprotiškai siautėti kartu su juo.
spiritual front - abiejų dienų vinis. išties senai jaučiau tokį malonumą stebėdamas ir klausydamasis muzikos. nuo visos grupės sklido kažkokia tarpukario pagarbi intelektuali laikysena ir mintis. scenoje buvo tarsi to senojo kultūros elito palikimą paveldėjusi žmonių grupė. solidus bendravimas, dainų sklaida ir pagarbus nuoširdumas. buvo ypatingai gera tai pamatyti ir išgirsti.

ir labai fainos lėlės buvo "muzikinėje dėžutėje". vaidinimas tai saldokas, bet gražus. bet lėlės ir siuviniai tai ypatingi.

dėkui

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 14:38 
Vartotojo avataras

Nugi nugi, netikiu kad aš sugebėjau "užvesti" visus aplinkui siūbuoti ir judėti pagal gerą muziką, blablabla :)
O šiap tai teipteipteip! Man SPIRITUAL FRONT buvo vinis vinis vinis ! Visi tie gabalai, skambėję prie bokalų,ausinėse, iš grotuvo etc. pagaliau suskambėjo gyvai. Netgi "Song for an old man", jeee! Nukeliu kepurę! Cik vėliavą galėjo neapverstą laikyt :)
Kitkas : The Last Days Of Jesus man tokie nuoširdūs pasirodė, o nuoširdumą aš vertinu. Skaitliukas švyti! :) Strops - vava, irgi geležtė širdyje (tiesą pasakius, stebėdamas juos, atsiminiau Einsturzende Neubauten). Ataka kapojo! Svefn-G-Englar turi gerą balsą, o Comedia D.A. man taip įsiminė irgigigigi.
Hm, toliau - kepenys :)))))))))) Pažįstamas, nematęs pasirodymo, atėjo į salę ir pasibaisėjo - sakė, pagalvojo, jog kažkas prišiko ant dancefloor'o :))))))))))))). Tai vat tokios tokelės.
Oi, nesurezgu įmantrumų, nuglamonėjo mane Kunigunda :) Taigis, siunčiu Katinus visiems pažįstamiems, nuostabiesiems dekadentams ir šiaip nuoširdiems žmonėms!!♥ O besiraivančioms išsipusčiusioms imbecilėms pseudogotėms, kuriems muzika, apart bumčiko nerūpi ir kurios kišasi ne į savo reikalus, sakau NUSPROKIT. Eikit kitąkart geriau į Galaxy ar kur kitur nes nuo jūsų smirda.
Tiek :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 21:16 
Vartotojo avataras

Nuosirdziai negaliu atsigauti nuo Spiritual Front pasiridymo. Jo, tai tikrai buvo shakes!!! Ir pogo priekyje buvo net labai i tema!!! ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-07, 22:45 

nugi taigi kaipgi.

renginys labai patiko. Gal kiek nuvylė Atvejis, Desdemona ir Forgotten Sunrise. Strops buvo puiku, tas grandiozinis pjūklas ir jį trankant lekiančios kibirkštys apskritai užvežė, bet man norėjosi kažkokio sistemingesnio ritmo, nei tasai 4/4 kalimas. Bet tai smulkmena. Po jų show įsigijau ir visą CD...

geriau pakomnentuosiu labiausiai patikusius.

Spiritual Front. Neprisimenu matęs charizmatiškesnių atlikėjų. Jautėsi jų visiškas nuoširdumas, atsipalaidavimas ir energija, nors scenoje nebuvo jokio darkymosi (tik salėje gal kiek:) Be galo įsimintinas pasirodymas. Be to, Simonei didis respektas už iškeltą Trispalvę - tikrai gražus gestas buvo.
Vic Anselmo. Vėlgi labai patiko atlikėjos nuoširdumas. Plius balsas. Abejoju, ar klausyčiau jos įrašą namie, bet scenoje ji atrodė ir grojo nuostabiai.
Saprophytes. Dozė kieto roko susivalgė skaniai:) Unikalus Marijono balsas, savitas muzikos stilius ir šiaip bendras skambesys vertė smagai kratyt galvą. Bet to nedariau.

didžiulis pagyrimas organizatoriams už vietą, kurioje viskas vyko. Kai tik įžengiau pro duris, tai išsižiojau iš nuostabos. Man, kaip visokių industrinių peizažų ir interjerų fanui, tai buvo pati geriausia aplinka, kokioje tik gali vykti festivalis. Geresnė net už R.I.P. Vault'ą. Žalias 999 kabokas rūsy, absentas ir visa kita ten nepaprastai gražiai įsipaišė. Manyčiau, buvo pati geriausia Kunigunda iš visų mano matytų (mačiau tik 3 paskutines...)

Tačiau buvo ir minusų.
1. kodėl neperspėta iš anksčiau, kad negalima nusiimt apyrankių visas 3 dienas??? Vienas draugas gavo mokėti 25 lt įeidamas į new style, nes buvo ją nusiėmęs. Kiek žinau, daug kam buvo kilusi tokia problema (šustresni išsireikalaudavo įeiti nemokėdami antrąkart). Kiti draugai irgi nebuvo girdėję įspėjimo, kad reikia apyrankę saugoti - tą sužinojo vieni iš kitų (na, vieno ši žinia nepasiekė - nenuskilo). Plius, man buvo liepta 6adienį darbe ją nusiimt (dirbu su maistu) - teko nepaklust viršininkei. Ar ne paprastesnė tvarka būtų, pvz, užrašyt savo vardą ir pavardę ant bilieto ir jį pateikinėt kartu su dokumentu?
2. Ant kiekvieno kampo kabojo prašymas nešiukšlint, o šiukšliadėžių buvo net 2 kažkur atokiai. Tikrai būtų mažiau prišikta, jei būtų buvę atvirkščiai. Koncerto zonoj visus bokalus teko mest ant grindų ar statyt ant įrengimų.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 10:36 
Vartotojo avataras

Super buvo!!! :)
1 diena. Atvejis maloniai nustebino.
Strops buvo tiesiog puiku (gaila, kad stovėjau šiek tiek tolėliau ir neteko matyt žiežirbų nuo to dantračio).
Ataka smagiai susiklausė, nors ir be video.
Roger Rotor išgirsti, deja, neteko, bet sprendžiant iš aprašymų, buvo visai gerai.
p. s. gaila man buvo žiūrėt į savo merginą, kuriai šis vakaras buvo berods pirmoji pažintis su tokio stiliaus muzika.... Jaučiuosi dėkingas jai, kad visa tai dėl manęs atlaikė.
2 diena. Ir šios dienos karaliai, aišku, buvo Spiritual Front. Kažkas gana tiksliai palygino jų pasirodymo atmosferą su Depeche Mode. Taip, kai jie užlipo į sceną, galvoje nebeliko nieko daugiau tik jie ir jų muzika. Publika tuo metu tapo kažkuo VIENU sutartinai linguojančiu pagal Spiritualų melodijas ir kartu dainuojančiu jų priedainius. Buvo kažkas NEPAPRASTO.....
p. s. prieš festą Spiritualų interve perskaičiau, kad "koncerte nebus styginių instrumentų, tačiau viskas skambės kur kas galingiau nei albume". Taigi, per Spiritual'ų soundchek'ą išgirdęs skambant gitarą šiek tiek nustebau. Ogi pasirodo nebuvo smuiko..... :)
Vic Anselmo buvo gerai. Puiki įžanga į toliau sekusius dyvus scenoje.
Džiugu buvo vėl matyti scenoje Saprophytes. Jų pasirodymas tikrai paliko stiprų įspūdį. Nekantriai lauksiu naujo albumo.
The Last Days Of Jesus taip pat sužavėjo. Nuostabiai gyvas ir nuoširdus pasirodymas. maryO charizmatiškumo galėtų pavydėti daugelis atlikėjų....
3 diena. Svefn-G-Englar sekmadieniui tiko puikiai. Lengva, gražu... Puikus atsipalaidavimas po intensyvumo nestokojančių 2 festo dienų :)
Comedia d'el Arte buvo įdomu. Vokalas gal ir ne pats geriausias, bet idėja žavi.
Aišku, šį vakarą labiausiai laukiau Gothika ir visai nenusivyliau. Namie šios grupės neklausyčiau, bet scenoje jie atrodė nuostabiai. Pavydėtina energija, ekspresyvumas ir egzotika. Kažkaip net nesitikėjau, nes KNG cd įdėtas jų šmotas daug ramesnis, nei išvystas gyvas koncas :)

Dėkui orgams už tikrai neeilinį renginį!

Paskutinį kartą redagavo dAlgizzz 2007-05-08, 13:48. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 12:38 
Vartotojo avataras

Beje, aptikau delfyje piktą lasho pasisakymą apie kunigundą (tiksliau jos reklamą):
http://whatson.delfi.lt/news/music/arti ... 2530&com=1

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 12:54 
Vartotojo avataras

visiškai teisingas pasisakymas.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 19:11 
Vartotojo avataras

Didžiausi aplodismentai Strops’ams - už žiežirbuojantį garsą, bei pasirodymo metu suteiktas teigiamas emocijas....stogą rovė kaip reikiant ...stipru!!! , Atakai -už superines, nors ir sunkiai per apšvietimą įžiūrimas projekcijas, bei energija pakraunančią muziką. Taipogis spaudžiu penkis organizatoriams, už puikiai parinktą renginio vietą pirmomis festivalio dienomis, bei beabejo už pačią Kunigunda Lunaria.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: