Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-14, 23:07

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 21:41 

Prisijungė: 2005
Įspūdis po festivalio tikrai geras.Buvo smagu ir tikrai gaila,kad jau pasibaigė.
Trumpai apie matytas grupes:

DIFFUZION. Visai neblogai,bet per daug neužkabino,tad mačiau tik nedidelę dalelę pasirodymo.
STROPS ,sekę vėliau,buvo nepakartojami...Nuostabi muzika ir dar nuostabesnis perfomance'as.
FORGOTTEN SUNRISE buvo visai neblogai,bet nieko labai ypatingo,o
ROGER ROTOR davė garo kaip reikalas...Ir išties ilgai-buvau visiškai praradęs laiko nuovoką.Jie,drauge su Strops,man asmeniškai,buvo vakaro favoritai.

ELEKTROGOTT.Manau,kad jei nebūtų buvę tų techninių nesklandumų(background'as,lempos bei vizualizacijos
), jų pasirodymą galėčiau ivertinti kaip visai neblogą .
VIC ANSELMO sužavėjo,bet tai man tikrai nebuvo jokia staigmena.Jie ir buvo viena iš grupių,kuri maniau,kad man patix.
DESDEMONA nepatiko-palikau salę po dviejų dainų,mat tuo metu norėjosi visai ne to.
THE LAST DAYS OF JESUS Vot šitie mane išbudino-laaabai patiko.Vienas smagesnių kada matytų show.
SPIRITUAL FRONT buvo pretextas,dėl kurio aš šįmet aplankiau kunigundą.Pagrojo dar geriau,nei tikėjausi.Jei vėliavą Simone būtų laikęs teisinga puse,mane,matyt,būtų ištikus extazė.

SVEFN-G-ENGLAR
mačiau nedaug,bet...Gražu.
STRANGERS IN AVALON ...Na,po pirmųjų poros gabalų pasidarė kone graudu...Ale kai pradėjo kepenėles metyt nuo scenos,tai apimė kox tai ekscentriškas juokas.Taip žvengiau...Net nežinau dėl ko,bet buvo pasidarė baisiai linxma,matant žmones,begančius kuo toliau nuo scenos.
Pilna salė kiškių ir mocartas,medžiotojo amplua :)
GOTHIKA kažkaip labai jau nebesužavėjo,bet,kiek mačiau,buvo gana idomu.

Šįkart pavyko pamatyt idomiu dalykų ir be muzikos:
Šeštadienį apturėjau idomią exkursiją.Nors vardan jos teko paaukoti miegą,bet tikrai buvo verta.O vat Sekmadienį tai buvo išvis smagu.Sudalyvavau vaiduokliškojoje exkursijoje(Pagyrimai gidei),pamačiau lėlių vaidinimą,kuris mane visiškai apžavėjo bei filmą apie Alucadrą,kurį stebėti tikrai nebuvo liūdna :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 21:55 

Prisijungė: 2006
ko jus visus kabina ta veliava, nemanau, kad jo kailyje ziuretumet - aukstyn kojom ar zemyn galva , manes tai neerzino.
laike, zmogenas, veliava ir islaike :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 22:04 

Na,kažkaip sunku(bent jau man) jausti totalią palaimą,kai man prieš nosį mano tėvynės vėliava raudona spalva į viršų plevesuoja :)

P.S. Čia ne priekaištas-tai buvo labai gražus gestas iš jo pusės,matėsi,kad pats mėgaujasi koncertu ir Lietuvos publikos šiltumu,ale mane ta vėliava kiek trikdė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 23:53 

I diena. Atvejis nepatiko. na AHC kuriama muzika man patinka, nors jis galetu pristatineti savo kuryba biski kitaip, o vat paneles vokalas buvo visai ne vietoj, jeigu tai apskritai galima vadinti vokalu muzikine prasme. Diffuzion susiklause be ypatingu emociju – muzika didelio ispudzio nepaliko, bet jautesi kad buvo daug repetuojama, tad namu darbai atlikti gerai, o mergaite tokia grazi ir nuosirdi, kad nepavyko atsiplesti nuo jos akiu=]. Strops kaip visada atsiveze galinga uztaisa, tiesa, naujasis narys rodos buvo nereikalingas, taip ir liko neaisku kam jis ten kampe sedi ir visa garsa gadina, nors ir pirmasis “musamuju” meistras nekarta pamesdavo ritma – nezinia, ar jie blogai save girdejo del igarsinimo, ar siaip pamete galvas ir negalejo susigaudyti. vienu zodziu, alles gut. beje, del garso: Diffuzion vokalo visai nesigirdejo, niekaip nesuprasi apie ka buvo dainuota, gal apie kosmosa=]? o ir pati atlikeja vis bande kapstytis tildydama klavisus. bet per Atakos pasirodymo visa tai tapo nebe svarbu. nieko gero nesitikejau, idant McKaro projektai senokai manes nebestebina, bet sisyk teko placiai issizioti is nuostabos – puikus pasirodymas! nors Ataka kaseteje skamba vienaip, paskutiniame matytame pasirodyme Rygoje pries keleta metu skambejo kitaip, o penktadieni pasirode dar kitaip. ir kartais buna visai neaisku, kodel McKaras kartais ant scenos iseina Dramos vardu, kitasyk tiesiog McKaras, o dabar va Ataka. anyway, pagirtinas pasiryzimas prikelti si puiku projekta. susidare ispudys, jog tamsta koki penketa metu giliai miegojo ir tik dabar pabudo. pilnu pajegumu=]]. dar buvo idomu, ar priekyje besivaipantis gotukai atitiko Atakos koncepcija=]. na o paskui nuriedenom atsisveikinti su Vault’u… dar karta grizome i elektrine apie trecia valanda, kai nebebuvo like nei zmoniu, nei alaus, nei jegu…

II diena. Visas vakaras buvo skirtas absentui ir bendravimui, nes laukiau tik headliner'iu. Vic Anselmo dar pusetinai skambejo myspace, o per koncerta, kaip kazkas issireiske, kaip Celine Dion=]. The Last Days of Jesus nuskambejo visai linksmai, bet vistiek nesudomino: pasiklausiau ilgo gabalo su zodziais “We are Rabbits” bei “Machine of Calm” is kunigundos rinkinio, ir nuejau bludyti toliau.
Spiritual Front. ko gero, vienas nuostabiausiu iki siol matytu koncertu. ir viskas tuom pasakyta. labia patiko, jog per pasirodyma grupe skambejo visai kitaip negu irasuose – sugebejima taip improvizuoti per gyvus pasirodymus as priskiriu auksciausiajai klasei, o is tokiu kol kas teko matyti tik Nick Cave'a su savo chebryte. mano kuklia nuomone, tai buvo viso festivalio kulminacija.

III diena prasidejo alaus gerimas=]. norejau isgirsti visus lietuvius, bet grizau tik i Mocarto pasirodymo pabaiga. tiesa pasakius, girdejau Strangers in Avalon daug kartu, bet klausiausi tik sisyk, ir tai buvo dar blogiau negu tikejausi. nemaciau to fragmento su kepenim, bet negaliu suprasti – nejaugi prie scenos nebuvo ne vieno vyro? :V mano manymu, Mocartas dabar turetu guleti namuose su kaip minimum keliais sulauzytais sonkauliais… o siaip tokie issisokimai primena nebent PE provokacijas, bet siuo atveju tiesiog debilizma. GOTHIKA pasirodymo pradzios net nepastebejau, mat atlikejai labai mazi=]. o siaip nieko ypatingo, tik kad japoniskai. na o toliau ilgas ir kankinantis afterparty su didziai gerbiamais djajais=]. pro migla atsimenu kaip nutilo muzika, o lauke jau buvo sviesu…

renginio vieta beveik ideali. is visu Kunigundu isimintiniausios vietos butu VDA kiemelis, Vaidilos teatras (pirmaisiais metai) ir, be abejo, Elektrine. pastaroji gal netgi geriausia, nors dabar sunku spresti. pati Kunigunda vel itrauke i uzburianti triju dienu maratona, puiki jauki atmosfera, isimintini nuotykiai ir naujos pazintys. Ir vel sunku atsigauti, ir vel sunku grizti I kasdienini pasauli=] …

Paskutinį kartą redagavo cybercat 2007-05-09, 00:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 23:56 

o del veliavos, kaip supratau, Simone nezinojo kokia puse teisinga, tad nusprende laikyti veliava kaip jam atrode graziau=]]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-08, 23:58 
Vartotojo avataras

Tai siulau negryzti.. kaikurie dar ten ;) Ir is ko taip supratai? ;]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-09, 10:40 
Vartotojo avataras

lb rašė:
ko jus visus kabina ta veliava, nemanau, kad jo kailyje ziuretumet - aukstyn kojom ar zemyn galva , manes tai neerzino.
laike, zmogenas, veliava ir islaike :)

Niu man rodosi galėjo paklausti, kaip ją laikyti...Lietuvių gal buvo aplink ;o)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-09, 11:02 
Vartotojo avataras

paklausti aisq galejo, bet tai buvo tox emocionalus isejimas, kad manau jam ne iki to buvo. mes gi, savo ruoztu, jam atleidziam uz si maza nesusipratima. shit happens :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-09, 11:10 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
paklausti aisq galejo, bet tai buvo tox emocionalus isejimas, kad manau jam ne iki to buvo. mes gi, savo ruoztu, jam atleidziam uz si maza nesusipratima. shit happens :)

O ans po to bent sužinojo apie šį šposą? ;o))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-09, 11:16 

Beje,būdamas visiškai išsiblaškęs,pamiršau paskutiniąją dieną maikutę Spiritual Front'ų nusipirkti-gal kartais liko kur dar kokia viena pardavimui :) ?

Gal pamiršo jas išsivežti ar dar kaip... :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 14:05 
Vartotojo avataras

Gargo, geriau jau būtum sukūręs temą pavadinimu "Pamesta Spiritual Front T-shirt. Radusiems atsilyginsiu"

:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-11, 15:47 
Labai geros trys dienos ir naktys. Ir jegu kruvos is to gerumo buvo. Spiritual Front koncertas permuse viska, ka pries tai buvau maciusi ir girdejusi. Kai jie baige groti, ejau ir galvojau, kad nebegalesiu gyventi taip, kaip iki siol:) Emocijos nebetilpo. Labai patiko ir Last Days Of Jesus. Ju vedama diskoteka:) irgi. Trecia diena labiausiai laukiau Comedia d'el Arte. Ir dziaugiausi labai del ju. Stilius, melodijos, vokalo tembras, viskas patiko. Jei neissibegios, turesim zavia grupe:)
Pirmos dienos negaleciau vertinti, nes nieko neraukiu apie tokia muzika. Nebent, kad McKaras su baltu chalatu ir palaidais plaukais - zavu:) O kai stovejau netoli baro ir nemaciau grupiu ant scenos, tai atrode, kad atgijo fabrikas. Stakles uze, gaude.
O, bet, taciau...pakarkite mane zemyn galva, bet dauguma tos muzikos, kuria leido apacioje - visvien "bumcikas". :))

Į viršų

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-11, 16:59 
Vartotojo avataras

Cituoti:
McKaras su baltu chalatu

na va, ne tik aš suklydau :). nes tikrai jis (Ataka) kažkada koncertavo su baltu chalatu. o čia buvo suomių žieminė uniforma. va . (aš čia tokia kytra po to, kai man buvo paaiškinta :))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-11, 17:31 
Vartotojo avataras

caSSandra rašė:
Labai patiko ir Last Days Of Jesus. Ju vedama diskoteka:) irgi.

O, bet, taciau...pakarkite mane zemyn galva, bet dauguma tos muzikos, kuria leido apacioje - visvien "bumcikas". :))

na teip,sutinku :) todėl kažkaip ypatingai ten ir netraukė. nu slovakų "diskoteka" kas kita :) fain fain buvo, o maždaug kiek laiko ten viskas truko? nes teko kažkur antrą valandą išeit.

o šiaip,pagalvojau,įdomu,kiek maždaug žmonių apsilanko kasmet Kunigundoj...?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-12, 10:00 
Vartotojo avataras

Erja rašė:
čia buvo suomių žieminė uniforma. va .

Pamatęs iš karto supratau, kad tai žieminis kamufliažas. Kaip čia dabar bus McKaras be kamufliažo? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-12, 16:19 
Vartotojo avataras

Na ka gi, ispudizu isties daug ir ivairiu. Gaila, kad porekis lateksinem sortam perauga i masini brieda, bet tiek tos.
Kiekviena diena bei naktis turejo ypatingo zavesio bei savita atmosfera.
Kadangi pirmos dienos didziaja dali teko praleisti tai neviska isgirdome. Bet kiek supratau praleidom tik 2 pasirodymus.
Strops bei Atakos skambesiai labiausiai uzsifiksavo.
Strops nustebino, bei atgaivino sena Sturmu atmosfera. Ataka, BRAVO! zodziu trukumas. Beje, kaskaz mynejo, kad nesimate video, tai kad viskas puikiai matesi...
Nesipletojant i visu atlikeju show, prie sios ispudi palikusiu kompanijos taipogi prisijungia Spiritual Front. Nuosirdumas permusa viska!
Tai ko galima tik palinketi isdazytu veidu pulkam. Beto, nu dievazi, kodel tie kas neturi balso ir sugeba dainuoti lipa i scena? (kalusymas retorinis).
Taipogi 3 dienos dj set'as uber alles! Popo bei Nematomi buvo tobulas paskutinis brukstelejimas! DEKUI!
Aciu ir uz nuostabius filmus bei galimybe kukliai pakabeti ant sienu :]
Atsikras dekui Miorai, deja gelyte kazkoks imbecilas nuvoge...
O tam kas kas nufirino gelyte, as tave dar surasiu ir suvalgysiu! cha cha cha :]
Dar karta aciu uz viska,
Dietrich

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: