Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-17, 02:59

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema: keliolika foto
StandartinėParašytas: 2010-05-09, 21:22 

Prisijungė: 2007
keliolika foto iš ten: http://foto.plasmy.azuolas.org/thumbnails.php?album=140

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-09, 21:39 
Vartotojo avataras

Ojoj, seniai bebuvau tokiam koncerte, kur mėgiamos ir klausomos būtų Visos grupės. Nusivariau nuo kojų kažkaip. :))

Apie Spanxti kažko naujo nepasakysiu, ko dar nebūt paminėję prieš tai rašiusieji, šokau, trypiau, užskaitau.

Obšrr - pagaliau pavyko išvysti šį projektą. Lėkiau ir į Verpetus, ir Velniop muzikos vakare tikėjaus, bet vat vis kas nors sukliudydavo. Karnavalas, meškos, kiškio ausys labai gerai! Tik pacituosiu savo brangiausiąjį: „Kas atsitiko lyriškajam Pliadžiui?“ Na, gal toks kūrinys kaip „Mes palikdavom kiekvieną“ turėtų skambėti po kitu pavadinimu, bet, ei, kažkurį MJR juk skambėjo. :) Na, ir kaip kažkas sakė, dar keli „psicheliai“ ant scenos užkurtų rimtesnę pirtį.

Comedia d'el Arte - smagus pasirodymas, žinomos melodijos ir veiksmas scenoje. Gerai, kad kiti žiūrovai vokalisto pėdkelnes ir miniaką man užstojo, nebadė taip akių tuom, kuom nereik.. ;D

Vilkduja - taip taip, naują albumą pristatė, bet galėjo ir daugiau iš naujojo pagroti. Ką padarysi, nusprendėm, kad kiekvienas pasirodymas priklauso nuo Pofkės nuotaikos. Šįkart anas kokis tai pikts i girts buva. ;DD Bet tai tik pridėjo dainai Velniop tos jėgos, kurios trūksta įraše. Liuks!

Irrr. O.R.E. Num, vėlgi pritarsiu kažkuriam, paminėjusiam, kad nuo scenos dvelkė arogancija, atlikimas mechaniškas ir niekuo nesiskiriantis nuo įrašų. Bet gali būt, kad iš dalies dėl to ir publika kalta. Tasai „thank you, good night“ buvo labai netikėtas, bet vėlesni jų išėjimai scenon, atrodo išjudino tiek klausytojus, tiek artistus ir užbaigta buvo gražiai.

Ką dar galiu pasakyti - šauni idėja buvo tie kunigundiški kokteiliukai, ir Alaus namai Mulen Ruže. Gaila net, kad tą vakarą už vairo buvau.
Šiaip ar taip, antros dienos koncertu esu labai patenkinta. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-09, 22:23 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Kažkokios nevienareikšmiškos nuotaikos. Buvau tik antroj dienoj, bet susidarė įspūdis, kad buvau MJR closed air. Kunigundos vykusios profsąjūzo main stage, Vaidilos teatre, elektrinėje, tuose pačiuose architektų namuose liko toli toli (ta tokia aukšesnės kartelės prasme). Mulen ružas ok, bet jau kažkaip nuvalkiotas pasidarė. Bet matyt čia krizė kalta... whatever

FF >>

ORE. Norbas prieš jų koncertą pasiūlė nusifotkint su jais, bet iškart pats suabejojo tokia galimybe, nes jie atseit labai pasikėlę :) Panašu, kad jis buvo teisus. Nežinau kaip yra iš tikrųjų, šiaip man pokum pasikėlę ar ne, bet tenka pritarti prieš tai pasisisakiusiems, arogancija ar kažkas panašaus jautėsi koncerto metu. Gal toks ORE live stilius, gal dar kažkas, bet jie ryškiai nežinojo kur atvažiavo... negi jie su SF ar su tuo pačiu Generolu Lina nebendravo, aš manau šitie tikrai galėjo kažką gero pasakyt apie LT publika ir kad ją verta gerbt :)

Nuo pat pasirodymo pradžios salėje visiškai trūko veiksmo, žiūrovai stovėjo visai neapšilę, toks įspūdis, kad pirma grupė scenoje pasirodė. Gal kaltas vėlyvas metas, gal ilgi derinimai, gal dar kas nors. Žodžiu gavosi taip, kad tiek žiūrovai, tiek grupė vieni į kitus žiūrėjo kaip į maždaug tai ką jūs čia veikiat, ko stovit kaip įbesti, kur jūsų rankos, o kur jūsų pimpalai :)

Daug ką apie susidomėjimą pasakanti nuotrauka:

http://foto.plasmy.azuolas.org/displayi ... 40&pos=585

Čia finalinė daina!

Teisingai kažkas pastebėjo, kad prieš koncertą šmėžavusiuose straipsniuose buvo sudarytas įspūdis, kad live performance pamatysim vos ne (po)lytinį aktą or smth :) Čia tikrai norėjosi didesnio veiksmo, nes muzika skambėjo nors ir kokybiškai, bet labai panašiai kaip įrašuose. Apie nuobodumą daug ką pasako jau po pirmo goodbye išbėgusi pusė salės, apie antro biso išprašymą apskritai nėra ką kalbėt, daugumai neatsirado jėgų delniukais (plojimo prasme) padirbėt, matyt skubėjo kita prasme dirbt :)

Žodžiu tokios štai nuotaikos, viskas neblogai, bet tikrai tikrai galėjo būti žymiai geriau. O ORE praleido puikią galimybę tapti dar vienais visų trokštamais LT scenoje.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-09, 22:36 
Vartotojo avataras

stačiai nuvylė ORE - nei "labas vakaras", nei "ačiū" lietuviškai nepasakė, nepagyrė lietuviško alaus, geru žodžiu apie Vilnių neužsiminė, nesugebėjo net lietuviškos vėliavos į sceną atsinešt...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-09, 23:05 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2009
Buvau tik antros dienos koncerte, bet kažkaip neliūdna dėl to visai :)
SPANXTI buvo taip gerai, kad net nerandu tinkamų žodžių tam apsakyti. Ingutė švytėte švytėjo ir ta savo emocija užkrėtė mane. Trypiau, dainavau ir labai gražu bei gera man buvo. Sakė, ir kiti muzikontai šėlo visai smagiai, bet kažkaip nepavyko man akių atitraukti nuo Ingos, tai nieko daugiau ir nemačiau ;} Jau Auszroje gražus jų pasirodymas buvo, bet Kunigundoje atrodė, kad SPANXTI kokį trisdešimt kartų laisviau ir jaukiau scenoje jaučiasi, tad tai ir užbūrė. Buvo super, žmonės. Lenkiu galvą iki žemės.

OBŠRR pasirodymo mačiau gal tik pusę, nes eilės prie moterų tualeto tikriausiai niekada nebūna trumpos. Bet tai, ką mačiau, visai džiugino akis ir ausis. O jau tos ausyyytės. Kažkuo priminė kiškelį iš Donio Darko. Toks išprotėjęs kiškelis-kosmonautas. Nu gražu.
Pritariu anksčiau pasisakiusiems, kad dar keletas būtybių ant scenos nepakenktų. Tačiau ir vakar dienos pasirodymas patiko – nepastebėjau net rodomo video, mat vyksmas scenoje labai skaniai susiklausė/susižiūrėjo.

COMEDIA D'EL ARTE klausyti gal nelabai tinkama nuotaika buvo. Kažkas įdomaus ir netikėto, bet trumpai pabuvę prie scenos patraukėme į salės galą, o iš ten vėliau nusprendėm nert laukan. Bet sudomino, tad jų koncerte visai mielai apsilankyčiau dar kada. Tiesiog šeštadienio vakarą kažkaip nesinorėjo tokios muzikos. Jie kažkaip užstrigo ant tos scenos, dainos vis nesibaigė ir nesibaigė...

VILKDUJA. O čia buvo jo... Toks šaltas ir piktas pasirodymas, su stipriu energijos užtaisu. Povilas atrodė kažkur toli savam kosmose ir tai labai patiko. Maloniai buvau nustebinta keleto dainų, kurių nesitikėjau išgirsti. Gaila truputį, kad nebuvo sugrota daina iš naujojo albumo apie tai, kaip mėnuo rausvas kojas prausias, nes ji viena mano mėgiamiausių, bet čia ne pageidavimų koncertas, tad. „Jūra kartu“ buvo kažkas nuostabaus, iškeliavau kartu pas tą tikrą jūrą su keistu gyvūnu. O „Velniop“ su savo pokštais išvis nepaaiškinama. Kiekvienam taške slypi juodas sprogimas... Kažkaip jaučiu, kad norisi pasakyti daug, o nesidėlioja raidės taip, kaip norėčiau. Tad šypsausi tiesiog prisimindama ir tiek. Dėkui, Povilai ir komanda.
A, tiesa, šalimais stovėjusi Niko (ne)palaikymo(?) komanda itin erzino. Tikriausia ne mane vieną ;} Kažkaip tikėjausi, kad bokalas ar butelis nukris ne ant scenos, o į kurio iš jų makaulę. Chichi. Tačiau ir be dūžtančių stiklų Vilkdujos vakaro nešama emocija buvo kuo puikiausiai perteikta.

ORDO ROSARIUS EQUILIBRIO nieko nesitikėjau, tad ir nenusivyliau. Salės gale paklausiau kažkiek, neužkabino. Net nemačiau, kaip ant scenos jie atrodo, nes neturėjau didelio noro brautis priekin vėl.

Žmonių pasyvumo kažkaip nepastebėjau, nes neturėjau laiko (ar noro) aplink dairytis. Per patikusius pasirodymus šėlau iš širdies, o per mažiau patikusius tiesiog išeidavau iš salės, tad ir rūsčių veidų nelabai mačiau (na tik nuotraukose).

Aš renginiu esu patenkinta. Pasiėmiau iš jo lygiai tiek, kiek norėjosi. Ėjau be jokio išankstinio nusistatymo, kad tas ir anas turi pasirodyti puikiai, o šitas va prasčiau, tad nieks nenuvylė. Tiesiog maloniai mėgavausi renginiu.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 09:55 

Dar rinkinukas foto - http://www.fotogriausmas.lt/?page_id=80 ... mId=160593

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 09:56 
Vartotojo avataras

Video: Obšrr pasirodymas ir šis tas Vilkdujos. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 11:55 
Vartotojo avataras

Pasibaigė festivalis, kaip visada su šiokia tokia nostalgija. KOl atsiminimai neataušę, parašysiu keletą įsoūdžių, nors jų, žinoma buvo kur kas daugiau, pvz. pogo vakarykščiame afterparty :)

Pirmoj dienoj - penktadienį vangiai besirenkanti publika vis neleido pradėti renginio. DANCING CROW spinduliavo energija, nors muzikos garsinio "pastatymo" trūko ir visa grupė skambėjo ne taip puikiai, kaip galėtų. Bet žavesys, idėjos ir teatrališkos šėlionės su "himnu pizei" buvo smagi pradžia. Estai SININE ko gero buvo didžiausia maloni staigmena pirmąją dieną, įrašuose jie man skmaba kiek standartiškai, bet po koncerto tapau SININE fanu :) Subtiliai ir puikiai aranžuota, pridėta elektro ir roko energijos, talentingas vokalistas Mauno ir žavūs backing balsai... emocingos platybės sodrios melodijų ir visiško nuoširdumo. Be to, ir puikūs šilti žmonės.

SIELA pateikė irgi didžiulį netikėtumą. Grupė ne kartą grojusi Kunigundos scenoje ir regis kažko ypatingai naujo automatiškai nesitiki, tačiau...!!! tai buvo vienas geriausių Sielos pasirodymų ever! :) Galingai, pilnai pateiktas garsas, puikiai susigrojusi sudėtis ir nauji akcentai su smuikininku - iškart prikaustė ausį ir neilgai truko, kad žiūrovų kūnai jau linguotų ir dainuotų kartu su Auriu, kuris tąvakar savo juosvu grimu priminė panašų į Nosferatu personažą. Hitai iš "Už regėjimo lauko" suskambėjo naujai ir puikiai, o va "Tremtyje" repertuaro pasigedom.

Toliau - eilė lenkams DEATHCAMP PROJECT. Labai tiek mus, tiek pačius muzikantus suerzino problemos su video... per soundcheką viskas veikė puikiai, o vėliau lenkiškas kompas krėtė kažką, ko negalėjo suprasti pats grupės VJ... po ilgų bandymų, nuspręsta groti be video, juolab ir laikas jau darėsi visai vėlyvas. Pirmi gabalai, sakyčiau, nuvylė totaliai, nes tikrai skystai skambėjo. Bet, vėliau užsukus į salę, teko joje užsibūti - įsivažiavę DEATHCAMP konkrečiai virino tamsumos roką, užkabindami provokuojančiais rifais ir nefelim'iškai gotikine energija. Pabaigoje mūsų laukė XESS ir naujo albumo šou. Na, šioje vietoje man sunku kažką pasakyt... gal kad metas labai jau vėlyvas buvo. Kietas, labai techniškas metalinis išlydis, viskas profiškai ir stipriai sukalta, be grimo ar įvaizdžio, tiesiog straight in your face... Atkakliai kalė, tačiau pasigedau tame poezijos, o į pasirodymo pabaigą atrodė, kad koncertas tai vienas ilgas gabalas :)

Antroji diena

Ji buvo visai kitokia, nei iki šiol Kunigundoje. Kol komentatoriai atkakliai teigia festivalio rėmus, mes gi juos atkakliai neigiame :) nelabai suprantu, kodėl SPANXTI kai kam atrodė nepritinkanti renginio atmosferai. Mano įspūdžiui buvo geriausias grupės pasirodymas, manau aktyvesnė koncertinė veikla (grupė ruošėsi pasirodymui Rygoje) išeina didelės SPANXTI naudon - vaizdas ir garsas scenoje darosi solidesnis, dainos liejasi laisviau, .. daugiau magijos akivaizdžiai :) Ingulė išties, švytėjo ir dainavo kaip niekad gerai. Už gražų video derantį su garsu irgi - komplimentai! OBŠRR - zuikis pamuštomis akimis ir su gitara, neapibrėžiama post-industrial ir dainuojamos poezijos samplaika labai savitu ir kreivu kampu. Žinoma, jei tokie zuikiai su gitaromis scenoje būtų trys, atrodytų dar įspūdingiau :) COMEDIA D'EL ARTE pradėjo pokštu, kai scenoje pasirodė su Dancing Crow muzikantais. Melancholijos teatriukas tradiciškai atrodė kupinos jėgos ir fantazijos, jų ekspresija niekada nenuvilia.

Jau per soundčeką aiškėjo, kad VILKDUJA frontmenas Povilas "Nežinau" pristatymo proga rengiasi skambesį patamsinti ir įpilt daugiau psichodelijos. Kad nebus "Kai žydi katės" ar "Akivarų" buvo ir akivaizdu. Bet gal pirmą kartą toks drouniškai apsemtas Vilkdujos vyksmas man iki galo patiko. Juolab ir demonai su dovanom plaukė, ir jūra kartesnė buvo, nei Alaus namų asortimentas. O nuolat primenamas rupus purvinumas šįkart va kaip magiškai savaime išstojo :)

ORE... koncertas buvo nuostabus. Bent man tikrai. Klausant įrašus aš kažkaip ir nesitikėjau jokio rokenrolo ar riaušių scenoje. Tikrasis reivas juk viduje buvo (jei buvo?), po sapno plėvesavimu ir užuominomis. Aišku, garsistai jau seniai dievagojosi, kad Kunigundai tikrai sutvarkys Mulen ružo lubas, bet čerškėjimas kartais erzino. Tačiau netrūko nei minkšto garso potyrio, nei buriančios atmosferos. Diskursas apie tai kažkaip priminė atvejį su OTWATM Juodaragyje.
Arogancijos nepastebėjau. Aišku, gal nereik tikėtis, kad industrial scenos grupė pultų glebėsčiuotis su publika... bet dėkojo Tomas ne vieną kartą ir nuoširdžiai, po koncerto Vilniaus publika buvo sužavėtas ir vis kartojo, kad norėtų čia dar sugroti. Taigi, gal tada ir ateis eilė rimbams scenoje :) Vėlgi, jų man netrūko, o kodėl nebuvo bus galima sužinoti iš video interviu, kurį padarėme ir tikiuosi kažkada įdėsime eterin.

Kunigundos nubudimas buvo nelengvas, bet visa festivalio programa ir turiniu likom patenkinti. aišku, kaip dažnai būna, iki atsipirkimo pritrūko kokio pusšimčio žiūrovų, bet tokia jau ta skurdo situacija... Labai malonu buvo sutikti tiek žavių, įdomių žmonių, kurių dėka visas vyksmas buvo pilnas stebuklingų momentų. Vien dėl jų Kunigundos fiestą verta rengti. Tad 8-oji begalybės padala gal dar nebuvo paskutinė. Ačiū visiems.
(bet negi kitąsyk daryti festivalį tik vieną dieną?...)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 12:31 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
(bet negi kitąsyk daryti festivalį tik vieną dieną?...)

Jeigu turėt omeny žmonių kiekį, tai matyt kad taip :) Na bet pirmądien tai kažkaip nenuostabu, jog pradžioj lauke nemažai būriavosi - tas geras oras suveikė ne tik smagiai bet ir ne į naudą pirmoms grupėms - kai lauke virina saulutė, netgi gotai neatsisako joje pasilepinti :)
Na, pirmas vakaras - pirmas vakaras. Muzikos atžvilgiu tai dėl bendro išprusimo vis įkiūtindavau salėn užmest akies, bet konkretumų negaliu pažert - na, gerai per D.CROW skambėjo armonika (jei ji išties buvo?:), lenkai poroje vietų skambtelėjo biskutį postpunkiškai, XESS grojo metalovai :) Kitudien SPANXTI atkibirkščiavo po šiltomis lempomis, o sekantis OBŠRR turiu pasakyti ir paantrinti kažkam jau taip parašiusiam, yra turbūt vienas geriausių keistosios scenos projektų Lietuvoje. Be abejo, dar koks asmuo ar asmenys scenoje būtų nepamaišę, bet buvo kaip buvo. Muzika, kuri netelpa į standartinius rėmus ir, matyt, negalintiems be rėmų yra sunkiau pagaunama, bet tame ir yra josios nekasdieniškumas. Na taip, Obšrr mano draugelis, ir gal kai kas gali sakyti, jog tai įtakoja tokį vertinimą, tačiau esmė ne tame. Esmė išdrįsti plėsti tikrovės ribas, ieškant įvairių jos atrakinimo būdų muzikos pagalba. OBŠRR atveju pro tas dureles buvo galima justi virpančią šviesą, pagarba už nuoširdumą vizijoms. Ir nepagarba Comedia D'el Arte veikėjams, sugalvojusiems per OBŠRR pasirodymą statytis būgnus - čia juk ne mokyklinio lygio koncertas. Žodžiu, po tokių bajerių objektyviai vertinti šio projekto aš negaliu. Nepagarba kitam užsitarnauja nepagarbą sau. Gal kai kas net nepastebėjo, bet pastebėjusiems tai sukėlė vienodas reakcijas, panašias į mano aprašytas.
ORE na jo, galvojau ar čia man vienam taip... Kažko tikėjaus, bet gali būti, jog tame ir suklydau. Viskas plaukė, plaukė ir įplaukė, aišku, bet bent man tai trūko kaži kokios aistros, užsidegimo. Nebūtinai tiesioginės ekspresijos būdu, o.. na, suprantat:) Bet anyway gerai buvo, negi blogai, sakysit ?:) Afterpatis dar praskaidrino besikėsinančią kasdienybę, bet dabar gi reikia susikaupti ir vėl nerti į ją, ką padarysi, turbūt tam, kad lauktum Visada Būsimo Kito Karto.
Ačiū.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 13:04 
Vartotojo avataras

gotiškas review delfi:
http://whatson.delfi.lt/news/music/po-d ... d=32081857

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 13:18 
Vartotojo avataras

Kadangi nemazai laiko praleidau su ORE, tai galiu perduot ju zodzius: Labai patiko Vilnius ir zmones. Sake labai noretu dar cia atvaziuot , gabut ilgesniam laikui, galbut atostogoms :) Patys jie ne arogantiski, tai duagiau sceninis ivaizdis. As ir tikejausi daugiau expresijos scenoje, vaizdu :) Nes bendraujant su jais supranti, kad netokie jie ramus ir salti yra :D :D :D Ir dar, nerealiai buvo suzaveti grupes Messer Fur Faru Muller irasais :) vis reikalavo masinoj paleist. Pastoviai kikeno :) Bosistas vis bande atsimint pavadinima, bet vis uzmirsdavo :) Nu jis siaip viska linkes uzmirst :) Todel ORE ji vadina Dr.Forget. :) Kitas gitaristas labai megsta alu, pats namie turi 2 bravorelius naminius. Labiausiai domejosi tamsiu alumi. Tai labiausiai suzavejo Kauno Senasis Porteris :) Labiausiai uzsidares tai bugnininkas. Daugiausia su savo merguzele buvo atskirai.
As likau labai patenkintas pazintimi su ORE. Maloni chebra. Toki pat stipru malonu ispudi paliko Naevus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 13:21 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Turbūt jau nieko naujo nebus pasakyta, bet dėkui už festą.

per SPANXTI gėriau prie durų \m/

OBŠRR susiklausė puikiai. Ypač į galą įsibangavusi macnesnė paruošta improvizacija. Patį pirmąkart, kai OBŠRR klausiau MJR kažkada, tai atrodė ne tik, kad keista, bet ir šiaip užtrumpino smegenyse. Karnavalas? Trypia zuikiai? kas do...? Ale tai tox projektas į kurį man reikėjo nors kiek įsikirsti, susiprasti ir t.t. Po to kiek mačiau pasirodymų, klausiau įrašų - nusivilta nebuvo. O šitam koncerte, ko gero, ir įdomiausias pritemdytas karnavalas įvyko.

Comedia d'el arte ne man. paklausiau iš užkulisių ir pabodo.

VILKDUJA buvo smagu stebėt. Tą vakarą bestebint pasirodymą atkeliavo mintis, kad tai yra tox projektas, kurio klausyti/žiūrėti visuomet įdomu. Energija ir geras jausmas, kai ten užsilipus ant scenos yra ne pagrojama/padainuojama, bet atiduodama viskas. Ar mainais kažkas gaunama atgal nežinau. Teigiamai suveikė ir vyno bonka. Kurios turiniui senkant energija ant scenos augo exponentiškai. Tas trumpas nuotrūkis per VELNIOP buvo dar vienas pliusas. Tik galvojau, kad Pofkė nepasiustu ir nenuspręstų išeit. Bet ne. Ta kelių sekundžių duobutė buvo lyg akseleracija likusiam pasirodymui. Ir finale sintezo destrukcija. Velniop. Puiku.

ORE - nei nusivyliau nei apsidžiaugiau labai. Nesakyčiau, kad jų muzonas ir įrašuose yra superįvairus, tad ir tai, kas vyko ant scenos gavosi pakankamai normaliai. Aišku garsas matyt kyštelėjo savo koją. Bet paskutinių gabalų jau nebelaikė kojos tai nuėjau susiraityt arčiau baro pasisėdėjimui.

Šiaip liux. man tik keista kaip garsistas dirbo. čia tas pats čiūvas, kur įgarsino auszra jei neklįstu šiemet. Panašu, kad jis žino viską žymiai geriau negu muzikantai ant scenos ir visi kiti nereikalingi koncertų aksesuarai. Per vilkdują stovėjau netoli garsisto ir tarpais užmesdavau akį pažiūrėt kaip jam sekasi. Gedo gitaros pradžioje nesigirdėjo visiškai, bet pirmus gabalus garsistas sėdėjo atsilošęs kėdėj (matyt superausys jam suteikia tokią dievišką galimybę girdėti garsą gerai, kai prieš jį stovi siena žmonių). vėliau pasirodymo metu jis susirado krėsliuką ir užsimetęs ant jo kojas žaidė su mobylka. Aišku nieko nepadarysi, daug visokių įdomių žaidimų yra prileista, mobylkos naujos, spalvotos, gal kokį lygį būtinai reikėjo pereiti tą vakarą. O ten grojo, pagrojo ir gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 13:50 
Vartotojo avataras

Levai nereikia taip labai pykti ant to pasikėlusio garsisto. kad ir kaip norėtų per vilkduja jis niekaip negalėtų pagarsinti gitaros, ar išjunkt [pyp] boso, bo jam buvo paduotas leftas ir rightas signalas iš mikserio, taigi jis galėjo tik bendrą lygį kelt arbą mažinti. o ir mobilkos šiais laikais tokios... oi, ko tik jose nėra :)

overall dankešion už koncertą :)

Paskutinį kartą redagavo Nikas D. 2010-05-10, 14:15. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 14:13 
Vartotojo avataras

del garso, tai man labai nepatiko, kad pradzioje isvis nesigirdejo moterisko vokalo, o i gala kartais girdedavosi. Per soudcheka irgi pradzioj nesigirdejo, bet paskui lyg ir sureguliavo. O per koncerta vel dingo moteriskas vokalas :( labai nuliudino.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 14:24 
Vartotojo avataras

A yo, Levai, dėl gitaros per Vilkduja, tai čia tikrai mūsų pačių buvo užsimiršimas, vėliau pagarsinau savo mikšeryje, kaltas :)
Hm, o tam "reviu' delfyje tai hm.. sakys kas, kad vėl neįtinka, bet kartais tokių keistybių prirašyta, kad galvoji, kur logika ir ar nebuvo rašyta tik tam, kad parašyti...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-05-10, 14:41 
Vartotojo avataras

QQ rašė:
Hm, o tam "reviu' delfyje tai hm.. sakys kas, kad vėl neįtinka, bet kartais tokių keistybių prirašyta, kad galvoji, kur logika ir ar nebuvo rašyta tik tam, kad parašyti...

mhm:) pasirodo mes prie pulto dainavome:) arba as neatsimenu jau to :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: