Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-09-25, 05:43

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-18, 11:48 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
O, jei ne paslaptis, mačiau ten kažkas su foto aparatu lakstė ( ir net ne vieną mano budri, arba ne, akis pastebėjo), tai gal bus jas įmanoma pamatyt?

Nes aš žiūriu vis čia ir nematau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-18, 13:45 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
pirmiausia norėčiau tarti smarkų AČIŪ Ugniui už puikų renginį ir už tai, kad galėjom su draugu vėl grįžti į klubą po buvimo lauke. Truputį pasibaisėjom apsauginio bendravimo manierom... Iš Kauno važiavom dėl Zpoan Vtenz ir Lauxna Lauksna, kurių būtume net nepamatę. Be šių pasirodymų dar patiko Oorchach. Labai pamėgau man žinomus Pofkės projektus. ;D Dj Smetonos diskotekoj, deja, nesudalyvavom, namo išskubėjom.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-18, 17:47 

(¯`·.,¸¸,.·´¯`· rašė:
Viskas buvo puiku, ir klubo aplinka, ir grupių pasirodymai. Išskirti kurio nors vieno ypatingo negaliu. bet šiaip visks puiku.

Tačiau Palinka puikiausia!!:))

Arkliai uber alles!!! Žiauriai patiko muzika, o dar žiauriau projekcijos. Gal McKaras išduos iš kur jos patrauktos yra? Kitą dieną apsilankius ŠMC kur vienoje ekspozicijoje rodė šizovus briedžius mieste... ir užpludo McKaro arklių nostalgija:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 16:42 
Vartotojo avataras

... šian klubo vadovas pasakė, kad po "Auszra 16" renginio jie nusprendė atsisakyti "ekskomisarų" apsauginių paslaugų.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 17:28 

Čia dėl šiaip bendravimo manierų, ar ir kokių incidentų buvo? Prisimenu kai laukėm prie rūbinės su draugais (po koncerto), mums buvo liepta išeit į lauką...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 18:20 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
... šian klubo vadovas pasakė, kad po "Auszra 16" renginio jie nusprendė atsisakyti "ekskomisarų" apsauginių paslaugų.

vos neperskaičiau "nusprendė atsisakyti experimentų":]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 18:23 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Aš ir taip pamaniau... Tikriausiai nematę tokios publikos, ar tokios muzikos negirdėję apsauginiai buvo...
O šiaip... Kaip man viskas patikooooooo! :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 19:19 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Tikriausiai nematę tokios publikos

Taikliai. Aš ir dar viena pažįstama, jei taip galima pasakyti buvom sulaikyti ir pabuvojom tam rūbinės kambarėlyje. Bet nuotaikos tai visiškai nesugadino (kažkas kažką supainiojo) tik pralinksmino, nors apsauga ir nebuvo nusiteikusi draugiškai ir pureno nesantaikos dirvą :) Atlikėjai pasirodė stipriai :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 19:26 
Vartotojo avataras

išties vakaras buvo puikus.

gal tik perlenkta kai kuriuose pasirodymuose su išraiškomis. subjektyvu. bet zpoan vtenz gitarų lyg ir psichodelinis, ar tai džiaziškas, ar tai rokinis skambesys man asmeniškai kėlė tik nereikalingą paniką. tik vienai vilmai likus ant scenos, manyje atsirado vidinis malonumas būti prieš sceną. aišku, muzikinė fonuškė - irgi netinkamas sprendimas. išbaigtumo nebuvo, o gaila.

na ir lauxna lauksna pasirodyme užkliuvo tos vietos, kai Povilas imdavo į rankas mikrofoną. tada gabalai tapdavo beveik visi panašūs ir neišskirtiniai. tik jam priėjus prie būgno, skambesys pasikeisdavio ir gyvumas, ritmas užveždavo teisinga linkme. gal balso mažiau, gal vokalo kitokio. nes man jo balso užtenka Oorchach. arba gal tada netinka viename vakrėlyje dukart šis vokalas. gal tik šįkart buvo ne taip. man. tiesą sakant, man Povilo balsas patinka. tik gal jau pabosta. subjektyvu. bet.
nepatiko ugn kvietimas šokt po koncerto ("kas nei šokt ir šokinėt, tas... patys žinot"). man tai priminė vieną kvailą muzikinį projektuką lt pop scenoj ir jų hitą. kažkaip neskaniai man tas priverstinis kvietimas skamba.

o kiti ir kitkas - puikiai.

mckaras sugrojo stipriai ir kitaip nei tikėjausi, dramnbeisu pagardino pradžią, pasipuošė naujais video apdarais. buvau maloniai nustebęs. girnų giesmės turi savybę niekuo nenustebinti, išskyrus savo kokybe ir nepriekaištingomis programomis. atsistoji, įbedi žvilgsnį į mirksinčią lempečką ir atsijungi.

Oorchach susiklausė labai gerai. a... o bet tačiau... na bet tai vieninintelis pasirodymas, kuris prasmego mano atmintyje. tikrai klausiaus, tikrai stebėjau (viena akimi) vieną ištikimą faną ir jo orgazmą bešokant į rimtą ir bekratant galvą, tikrai plojau po pasirodymo. bet negaliu pasakyt kodėl. bet jei neužstrigo gerklėj, tai matyt buvo skanu ir tinkamai dozuota garsų porcija (nežinau ar tokie vertinimai muzikantą tenkina :], bet yra kaip yra).

patiko ženkliukai. dabar du ir išdidžiai vaikštau. šalia žalgirio šalikėlio labai tinka. labai patiko aplinka. tokia saldi, bet tokia stilinga. kasdien būtų nebeskanu, bet kai retkarčiais... tai tikrai malonu ten būti. nusipirkau keletą cd, kuriuos su malonumu prasukau ne kartą. gavau dovanu dvd. sutikau gerą kiekį fainų žmonių ir maloniai pabendravau. ir keistai tyliai, sau po nosim, nes visi taip darė, sugiedojau himną.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 20:00 

vakarelis sakyciau buvo visai normalioks. bet visgi nors Nepriklausomybe ir neturi kainos, gal verta daryti ta "kainos filtra"? bo keistoka bene pirma karta vilniuje patekti i rnegini, kuriame apsauginis istaria magiskus zodzius "klubas pilnas, zmoniu neileidziame".. ir dar taip apmaudu - tulas Cipsas buves pries mane prasmunka, o man jau tenka kazka veblenti ir jau galvoti, kaip cia org. per ta garsu lavina prisiskombyti, o juk zinia, org, ir patys tai sen, tai ten laksto, ir tokie skambuciai naturaliai trukdo. .. Bet is lamuoro glamuro kaip statula isnyra Mckaras, ir, pasiremes i jo peti, pranyru pro keistojo apsaugininko pazasti...
kiek ka teko matyti, viskas, isskyrus ZV buvo uzskaitoma. Prisimines, kaip gerbiamas dvieju projketu lyderis P., per Velniu maluna, nusimetes marskinelius ikiso grotuvan kakzoki ZV ultra pagan beat metal kurineli, pasiledo pogo sukurin, buvo smalsu, bet kai isgirdau, kaip gerb.Munius avo gitara spaudo funk akordus. likau nusivyles. Tikejausi headbango! ir stagedivingo nuo lamuoro scenos! Berods, sto sio klubo istorijoje dar nebuvo..
Nelabai supratau gerb. Skrandzio replikos del ugn kvietimo sokiams.. na, as tikrai negirdejau tos foklorines frazes "kas nesokines, tas.." bet gal jos ir nebuvo? gal gerb.Skrandis tiesiog nusivyle nes nebuvo pakviestas baltam sokiui per kurineli "Grazus tavo sunus, Zalgirio vaikaiciai"?:)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 20:11 
Vartotojo avataras

DJ Lietsargis rašė:
Nelabai supratau gerb. Skrandzio replikos del ugn kvietimo sokiams.. na, as tikrai negirdejau tos foklorines frazes "kas nesokines, tas.." bet gal jos ir nebuvo? gal gerb.Skrandis tiesiog nusivyle nes nebuvo pakviestas baltam sokiui per kurineli "Grazus tavo sunus, Zalgirio vaikaiciai"?:)))
tai čia smulkmė, neverta labai gilintis, tiesiog ugnius baigė tritaškiu ("tas...") ir gal dėl to nenuskambėjo aštriai ir praėjo pro ausis.
o gabalą girdėjau, šokt žmona kvietė, tad skriaudos jokios nejaučiu :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 20:49 
Vartotojo avataras

DJ Lietsargis rašė:
Tikejausi headbango! ir stagedivingo nuo lamuoro scenos! Berods, sto sio klubo istorijoje dar nebuvo..

Na kai ten dar buvo connectas(ar kaip ten rašosi) tai buvo ten mūsų fizikų krikštynos. tai ten BIX grojo ir mes gerai ten divinom ir headbanginom ir poginom:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 21:12 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Cituoti:
ir keistai tyliai, sau po nosim, nes visi taip darė, sugiedojau himną.

mintis, giliai įstrigusi į širdį, nes taikli. Lietuviai, matyt, linkę himną giedoti kaip maldą - tyliai, tik sau ir tėvynei. Užbliauti posmelį visa gerkle tokioje aplinkoje net būtų pasirodę nepagarbu.

Tačiau giedojimo laisvė prasiveržė sulig "o mes stovėsim ir nedrebėsim" - tuomet jau gal ir porą trejetą (keliolika) bokalų buvo išlenkta, o ir žodžius supainioti nesarmata :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 22:13 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
smulkmė, neverta labai gilintis, tiesiog ugnius baigė tritaškiu ("tas...") ir gal dėl to nenuskambėjo aštriai ir praėjo pro ausis.

na, tritaškis tai gal ir neblogai...? geriau nei vienas baudos metimas :) matyt reiks labiau gilintis į savo plepalus nuo scenos, kurie aišku nebūna repetuoti ar ruošiami, yra tiesiog spontaniški. tai buvo bajerio bajeris, ar kaip čia pasakyt... klubo aplinkai gal tiko, o ir šokių aikštelė buvo pilnutėlė, - tad gal atleiskit man šį kartą :)

dėl himno - mintis išties prasminga ir taikli. aš ir pats abejojau, kaip čia toj glamūr-pop aplinkoj nuskambės tas himnas, ir instrumentinė versija. bent paskutinį stulpelį reikėjo swubaubt. :) pasitaisysim. kitais metais repetuosim Kaune!!

jei sulauksim 2% pervedimų, tai vėl galim bandyt nemokamai. bet - manot verta?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 22:19 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Dėkui organizatoriams už šaunų renginį!

Labiausiai patiko filmas, OORCHACH, McKaro projekcija ir Lauxna Lauksna.
Iš Zpoan Vtemz tikėjausi daugiau nei gavau, bet smagu buvo išvyst.

Taip, apsauga buvo visiškai netikusi.

VanagaS ferrume mestelėjo nuorodą, bet čia pamiršo, tai perkeliu
www.youtube.com/watch?v=eZmKsEcpCkM (LAUXNA LAUKSNA gabaliukas).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-19, 22:32 

del to mokamo-nemokamo - nuo aplinkybiu priklauso.. bet ko gero quest lsistas nusipleniusiems scenos veteranams ir bent minimalus filtracinis mokestis reikalingas..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: