Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-09-25, 06:03

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-12, 18:24 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
garbingo amžiaus karių tikrai bus, administratorė jiems ruošias pirmas 3 eiles rezervuot. tai aišku kažkiek kausto renginį, bet toks protokolas, taip sakant, senolius reik gerbt :) viso vietų sėdimų 300 berods, dar koks šimts jei sugužės, galės ir pastoviniuot arba į balkoną kartis. administratorė tikisi, kad įpusėjus koncertui senoliai ims skirstytis namo, tad jaunimas galės priekyje headbangint per Vhydragghą :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-12, 18:56 
Vartotojo avataras

Manau kad labai prasminga šią šventę paminėti kartu su senoliais, kol jie dar yra. Bus neblogas reginys ... gaila man darbe renginys, atlėkčiau, sostinėje visa DANGAUS dienos programa superinė ... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-12, 19:37 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Man asmeniškai, tikrai bus džiugu Lietuvai ir lietuviui svarbią šventę paminėti su garbaus amžiaus kariūnais. Pamenu senelis mano sakydavo: "Tu esi jauns, vuo aš sens, bet nemislyk, kad esu dornesnis už tave" :) Kaip ir Ugn sakė, senolius reikia gerbt.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-16, 22:30 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2009
Ugniavijas taip gražiai dainavo, kad čiut neapsiblioviau :) Ne, rimtai, labai nuostabiai vyrai pasiruošę ir tikras malononumas ausims buvo jų klausyti.
Po jų galvojau, kad nežinia kas turėtų groti, kad liktų nenustelbti Ugniavijo... Na ir Spanxti puikiai pasirodė. Stiprus vokalas, užburiantis instrumentalas... Na ir pabaigoje linksmos dainuškos ;)
Apie pirmą kolektyvą nekalbėsiu, nes nepatiko/nesupratau tiesiog, o paskutiniųjų neklausėm - iškeliavom namo be jokių ten afterparčių;)

Labai gražu buvo žiūrėti, kai prieky sėdintys garbaus amžiaus žmonės kartu su Ugniavijo vyrais traukia dainas, ploja, šėlsta, džiaugiasi... Ir visai nepasitvirtino čia pranašauti spėjimai, kad vakarui įpusėjus garbioji publika pasitrauks. Nė velnio. Ir gerai, gražu man tai labai ;)

Ačiū DANGUI.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-17, 09:50 

Šiek tiek foto - http://www.fotogriausmas.lt/?page_id=80 ... mId=152870

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-17, 15:27 
Vartotojo avataras

Tikria labai kultūringas ir gražus renginys, na man gal kartkartėmis prailgdavo laikas, bet nieko tokiam pažystamų rate greitai reikalai pasitaisydavo.

Liberte - tai kažkaip man nykiai, nu nžn
Ugniavijas - tai nors imk ir suvalgyk tuos berniukus, kaip gražiai dainavo, nu neapsakomai, per visa kūną šiurpuliukai bėgiojo nuo vokalų.
Spanxti - super! Ingulė pavarė, norėjosi imti ir šokti vienu momentu.
Vydraga - neklausiau, bet backstage su Klova apsikabinau ir to užteko :)

Afterparty - sunervino blynai, bet tvarka greitai buvo padaryta :) O šiaip kažkoks ilgas tas afterparty buvo, nu man atrodo užsitesė viskas truputį.

Nesuprantu kaip bet po 7 alaus, šiandiena drūta ir žvali 6 val. ryto kėliaus ir šuoliavau į darbą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-17, 16:23 
Vartotojo avataras

Liberte - na nežinau fonas gali būti, bet kad kažkas labai labai už širdies užkibtų, deja nebuvo.

Ugniavijas - mano jau seniai mylimi favoritai. Tokia ir turi būti liaudies muzika!!! Labai gaila, kad šį kartą ne viską buvo galimybė pasiklausyti, bet tikiuos, kad dar ne paskutinį sykį, bus progos.

Spanxti - labai įdomi patirtis buvo dainuoti tokiai publikai ir būti kartu visiems, susijungti. Momentais taip įsijaučiau, dainuojant dainas apie mirtį, kad rodės išties ji pradėdavo alsuoti kažkur į nugarą, ypač, kai salėje buvo žmonių, kurie irgi tą alsavimą jaučia. Daug minčių ir emocijų nuvilnijo...

Vydraga - nu niekaip netiko salytė jiems. Šokiams vietos visai nebuvo...

Alaus namuos buvo puiki "atsipūta". Prisišokau, kaip senais gerais laikais. Bais norėjosi daugiau pagoniškojo metalo ;o), bet čia jau asmeniniai norai, kurie kažkodėl ne man vienai sukirbėjo širdy ;o). Diena tokia pasitaikė musiet...
AČIŪ

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-17, 20:00 

Prisijungė: 2006
nagi pavyko tikrai šita kiek neįprasta Auszra. Senolių (tarp jų girdėjau būta ir 1944m. Lietuvos vietinės rinktinės karių) prigužėjo koks trečdalis salės, na, bet sutilpom puikiausiai visi.

HIMNAS ir užvestas buvo, ir suskambėjo stipriai kaip niekad. nepritrūko giedotojų šįkart :)

LIBERTE nespėjau pagaut, kas tai yra, o jau pasibaigė. Kažkaip blankokai, bet būtų įdomu išgirst dar kada kitą kartą, kitam kontekste.

o va UGNIAVIJAS buvo BŪTENT TAI ko ir reikia Vasario 16 proga. programa išmintingai apgalvota. buvo galima norint ne vieną posmą kartu užtraukt. net mano senelio mylima žygio daina marš marš kareivėliai ir ta suskambo, pagarbiai lenkiu vyrams galvą. o svarbiausia - patiko Senoliams.

SPANXTI irgi stiprūs buvo, tik kiek kitaip, su gelme, senuoju baltišku alsavimu. Puikiai ir vaizdai derėjo, ir tas vienybės su latviais momentas įtaikė gražiai į šventinę nuotaiką :)

VYDRAGOS nesupratau. nelabai jie man vietoj pasirodė, norėjosi nešt kudašių į gryną orą kuo greičiau.

na, o kulminacija šventinio vakaro man buvo tradicinis nukulniavimas į mišką pasivaikščiot. pakeliui galvoje dar vis sukosi bolševikai tegu žino kad dar kartą žygis bus, bet įsibridus pakankamai giliai į sniegą išgaravo visos dainos ir liko tik grynas smagumas ir dėkingumas žmonėms, kurių dėka galim laisvi sau švęst tokią ŠVENTĘ.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-17, 21:37 
Vartotojo avataras

smth rašė:
Nesuprantu kaip bet po 7 alaus, šiandiena drūta ir žvali 6 val. ryto kėliaus ir šuoliavau į darbą.

gerai tau... o aš privalėjau keltis veik iš numirusių. nežinau kodėl, nes alaus lyg ir nesiurbiau be saiko, gan normaliai... bet skauda galvą ir krečia šaltuks iki šiol. (gerai kad bent istorija apie tai, kaip McKaras vos neliko nakvot Alaus namuose, praskaidrino šią sunkią dieną :)

Auszra turėjo savo šiokį tokį sukaustymą ir dėkingi liekam tiems, kas jį sutirpdė. Dėkojam visiems grojusiems ir plojusiems, vėliau ir šokusiems. Prasminga ir teisinga tokią dieną pabūt kartu. Kitąmet užkursim kaip nors dar kitaip :) Vardan TOS Lietuvos!

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: