Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-08-21, 01:14

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema: old school
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 16:11 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
kitaip sakant, OLD SCHOOL rulezzz : )

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 16:33 

Gera aparatura manau turetu buti kiekvieno melomano namuose. Ir keista girdeti is zmoniu, tikriausiai daug klausanciu muzikos, kad jie yra nereiklus muzikai, todel pasitenkina S90. Toks zmogus atsisako tobulinti savo muzike klausa. Aisq geri aparatau kainuoja labai brangiai, ir pajamu neturinciam zmogui yra neikandamq. Liudna taciau tokia yra ir mano padetis, priesaky ilgi studiju metai, tad penkiazenkle suma aparaturai skirti neimanoma, anksciau galvojau kad nusipirksiu kokias pigias kolonkes, kad ir kompiuterines kokius uz 1000Lt, taciau pasidomejus daugiau tapo aisku kad net uz 4000-5000Lt sunku susirinkti gera aparatura. Tad mano planuose kolkas geros ausines uz 500-700LT ir garso plokste kompui. O svajone aisq susirinkti High-end. Todel sistemai nepagaileciau ir 20000 ir manau kazkada tokia turesiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 16:39 
Vartotojo avataras

Su malonumu pirkčiau kad ir už 50000, jei tik turėčiau atliekuamus. Dėje viska riboja turimos pajamos, nieko nepadarysi, ir nėra ko stebėtis, kad žmonės tenkinasi centriukais ir "Radiotechnika". na ir šiaip, jei jau nori būt toks melomanas, tai ir CD tik originalius reikia pirkt tada, nestudentiškas hobis visai...:))...:((

Paskutinį kartą redagavo liudas 2005-11-02, 16:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 16:42 
Vartotojo avataras

djalex rašė:
kitas klausimas kokybe, jei nereik kokybes, tai va pilna Yamaha 600W, imi ir naudoji, viskas tik burzgia ir gerai. Stipralas yra lempinis teisingas, o tranzistorinis tai kaip cia pasakius, daro jis ka nori, tavo noru nepaiso :))

Čia tas pats, kaip sakyti, jog teisingas automobilis yra tik ferrari ar koks Rols roisas... o visos kitos tai važiuoja kur joms labiau patinka... :))))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 17:53 
Vartotojo avataras

dabar dar prisimenu, kai mokykloje vesdavom sokius su kasetninkais ir juostiniais, tai dar juostos buvo gerai palyginus su garmoskemis tomis kasetemis. nu ir taupem taupem, viena diena nusipirkom LOMO kelias kolonkes, pries tai buvo Radiotechnika, perkonstravom radiotechnika privyniodami papildomai apsuku ir dezes izoliuodami, nusipirkom TEAC cd kasetinius, Sony grotuvus CD, pulta tuo metu geriausia Gemini ir tt, kai uzgrojom, WATU tai maziau buvo, ale nepratusiai liauddziai prie kokybes tai buvo kazkas tokio, ieidavo i sale ir issiziodavo, taip uzkimsdami praejima, klausinedavo, kas cia nutiko, kodel taip skirtumas jaucias ir tt. Viskas aisku susiveda i pinigus, o per juos ateina nauja aparatura ir galimybe tobuleti, lavinti klausa ir tt, turbut gitaros megejai supranta, kas yra malka ir koks nors padevetas nors Sanchezas :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 18:20 
Vartotojo avataras

man kazkaip galai nesueina:
LOMO / Radiotechnika
kartu su
TEAC cd / Sony CD / Gemini
ir kazkodel WATU mazhai :)
tai kokie chia laikai kad puse aparato lyg ir normalus o kita puse sh...
:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 18:23 

Ojojoi, pas mane tik Sony CMT-CP300 centriux... visai nieko daiktas, kaip centras tikrai neblogai skamba, palyginus (kainavo 1200 lt). Mp3 klausyt pats tas:)

Nu o ateity turėsiu kiek rimtesnes aparadūros. Patefoną tai tikrai. Nesvajoju apie hi-endus po 10000 lt už aparatą (pinigų mėtymas, mano manymu), tiks ir paprastesni daiktai (Jamo kolonkes, NAD ar Marantz stipriakas ir CD grotuvas, Pro - Ject arba Rega pafas, ar pan.)

Štai tokios mano dramblionės.:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 19:37 
Vartotojo avataras

na, pažįstu aš vieną rimtą audiofilą (Bomboj dirba), tai jis perka ten laidelį dviejų sprindžių nuo grotuvo iki stiprintuvo už 2000 Lt, kompaktus laiko didžiulėje spintoje-seife, CD grotuvas suka diską ore ir t.t. žodžoi, kiekvienam savo...

aš iki audiofilinio formato niekaip netraukiu. bet ant Radiotechnikos varyt nereikia - turi ir latviai pagaminę geros klasės aparatų šiais laikais. pirkau Donio rekomenduotas SM1000 ir esmi patenkytas. Iš Thelonious rūselio tada second-handinį Technics grotuvą ir seną Denim stiprintuvą (sakė kokybė matuojamą pagal svorį, taigi sveria jis smagiai :) - sumoje ne pats prasčiausias garsas už ~2000 Lt.

na, bet ateis laikas gal kai ir laidelį už tokią sumą pirksiu. tik kol tiek pinigo turėsiu, tai ir grabas netoli jau bus :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:20 
Vartotojo avataras

Tuo metu zhiurinedavau kolonkes ir vienoje parduotuveje "SM1000" skambejo nepraschiau nei kazhkokios "pioner" koloneles uzh 2000Lt. Zhinoma tamstai rekomendavau "SM1000" nes jos 4 kartus pigiau kainavo, bet skambejo neblogiau.
Pirko va Kristijonas "onkyo" senas uzh kazhkiek Lt. Nu zhinai, kaip pas ji aukshti dazhniai skamba man nepatinka, labai rezhia ausi, bet kokie viduriukai grazhus.
Zhodzhiu kiekviena karta renkiesi pagal savo skoni ir kishenes storuma :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:20 
Vartotojo avataras

rekomenduociau siaip kas neturit pinigu superiniam patefonui pirkti Technics SL1200MK2 arba 3 pirkt, klasikinis low distortion ir tt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:22 
Vartotojo avataras

kiek kashtuoja?
best and cheapest :)

Paskutinį kartą redagavo d.n.s. 2005-11-02, 22:24. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:24 
Vartotojo avataras

bazine versija ~2100 lt

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:25 
Vartotojo avataras

nezhinau, pas mane namuose pafas uzh 80Lt stovi ir normaliai groja :)
ir patikek, nustebtum kaip uzh tokia pinigu suma gali skambeti aparatas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:26 
Vartotojo avataras

jei kas norit uz 1 simbolini lita patefono mano, tai prasom, galiu atiduot :) 1 klase :) amortizacine sistema ismontuota, sutvarkyti triuksmai ir tt :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:33 
Vartotojo avataras

davai, perku uzh 2 litus :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-02, 22:35 
Vartotojo avataras

sveria juodai :) nzn kaip atiduot, kada vaziuosi pro kauna ?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 239 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: