Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-20, 13:53

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-19, 21:19 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
buvo laikai, kai balsuodavau ot nexuj delat' uz tautininkus, su smetona priesaky. siaip uz undergrouderius visokius, kuriems nlb sanasai sviesdavosi pakliut kur nors:]
tiesa, balsavau karta ir uz konservus (kazkaip buvau sumastes taip)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-20, 22:49 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
ugniau, as nesu nei baltas, nei raudonas, ikalbinejo mane tik viena partija viena karta gyvenime stoti, tai Paulausko partija, ale tuo pat metu, kai buvo Vilniaus savivaldybeje balsavimas uz zuoka, ir ten vienas veikejas staiga kazkur dingo :) o veliau ten kaitaliojo parodymus ir kiti ten irgi pasiplove buvo, tad niekur net neistojau ir man px realiai tos partijos.
o as kaip weird, balsuodavau uz tautininkus, uz labai mazus, ozolo mazyti centra, uz visoki undergrounda. nuvilsiu ugniu, niekada nebalsavau uz pakso xebra, viktoro uaba, ar ambo raudonaji mara. esu beveik kairiu paziuru, bet niekada neleisiu sau balsuoti uz raudonus. esu balsaves uz konservus :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-21, 12:29 
Vartotojo avataras

weirdla rašė:
tarp kitko. beje, kodel negalima diskusija? tabu tipo?
na, pokalbio palaikymui, štai ką atsakinėja jav valstybės departamento ir tarptautinio energetikos saugumo biuro vadovas:
Trys klausimai Stephenui Gallogly
veidas.lt
http://www.veidas.lt/veido-interviu/try ... i-gallogly

lyg ir nevadina kvaila dabartinės politikos...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-14, 20:41 
Vartotojo avataras

weirdla rašė:
tikra konservatoriska matematika.
na, išsakyk, kas dar tau ant širdies :] kaip tikras užkietėjęs beretę ant galvos užsidėjęs landzbergistas atsakysiu į visus tau rūpimus klausimus. jei panorėsi, net gatvę tavo išasfaltuosiu :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-14, 21:06 
Vartotojo avataras

vilnius ne kaunas, dauguma gatviu jau sovietmeciu uzasfaltuota buvo..cia pas jus, kaimiecius kowianskus :]
ar tu apie scotlanda sneki, tai cia turbut ir ner tokiu..

o del visu klausimu tai man aisq viskas su tavimi, kai apie fikcine ae snekejom ("as nespecas, ir t.t.") tai jau ka apie visus klausimus ..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-14, 21:14 
Vartotojo avataras

na jo, pas mus tame mažame kaime išties dar ne visos gatvės asfaltuotos. nors va nesenai žaliakalnyje (prieš tris metus) alwydos tėvų gatvę irgi išasfaltavo. tai kaip ir mūsų rajone nebeliko problemų, gal tik šiaip daug duobių :] bet teisus esi, gal pirmiau savo kiemą susitvarkysiu, kad tada galėčiau ir apie vilnių galvot ar apie ae išmanyt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-14, 21:25 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Cituoti:
vilnius ne kaunas, dauguma gatviu jau sovietmeciu uzasfaltuota buvo

buvo nebuvo, o Tu grįžęs pasivaikščiok nuo Europos prekybcentrio šiaurės kryptim. čia pats sostinės centras, o gatvės..
juokingai graudu truputį, kai suvažiuoja visokios užsienio karalienės į viešbutį (ex Lietuva), iš kurio naktį be apsaugos pasprukusios ir žengtelėjusios 200 metrų, atsirastų viduramžiuose: trobelės, smėlynai, kaminai, vandens kolnėlės, kibirai, medinės išvietės su širdelėmis ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-14, 21:35 
Vartotojo avataras

kokios ten gatves, 2 ar 3. taigi neber beveik tu trobeliu, nugrove ir dangoraizu kokiu tai pristate nu. tik vat krize jobtelejo tai jauciu sustojo reaikaliuks ir ne tuda ir nesiuda

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-19, 09:15 
Vartotojo avataras

walten rašė:
aišku iki star vieno žlugimo aš nežinaujau daug ko, bet tai priimta dar iki flaylolo sužlugdimo
Pirmadienį susisiekimo ministras Eligijus Masiulis sudarė komisiją, kuri atlikti tarnybinį patikrinimą dėl Civilinės aviacijos administracijos (CAA) vadovo Kęstučio Aurylos pareigų atlikimo. Penktadienį ministerijos auditoriai pateiktose audito išvadose nurodė, kad CAA nevisiškai tinkamai vykdė veiklą sustabdžiusios bendrovės „Star1 Airlines“ priežiūrą.
http://www.delfi.lt/news/economy/automo ... d=37621251

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-19, 19:26 

licencija išdavė miniterija

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-19, 23:37 
Vartotojo avataras

licenciją išdavė ministerija. bet priežiūrą vykdo jai pavaldi organizacija. na va ir viskas stoja į vietas ir išaiškėja atsakingi. ar vis dar manai, kad dėl visko kaltas ministras, kuris privalo asmeniškai sekti kievieną avialiniją ir autotransporto ar geležinkelio paslaugų tiekėjus? o tai gal tada ministras pirmininkas kaltas, nes tas atsakingas už savo ministrą? o gal visa liberalų partija, nes jų ministras esti toje vietoje? o tai gal visgi rinkėjai, kuri išrenka tokį balvoną, kuris nesugeba ledo ritulininkams pasiūlyti patikimos avialinijos?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 00:22 

nemanau, jog terminas "išdavusi instituscija vykdo priežiura" galima taip paprastai traktuot, į ką parodysiu pirštu. CAA, kiek domejausi, su aviacija susije daugiau visgi, o ne su finansų tikrintojais. ir kodėl pvz ministras vis dar dėl to starlul su kinais tariasi? dar kart sakau, buvo flylul, ir po to atsiranda dar didesnis mizeris palaimintas ministerijos. kompanija su vienu lektuvu! mano akimis jau tai nonsensas.
rinkejas visada kaltas paliekamas ir nerinkejas irgi kaltas lieka, kaip kam patogu
beje pastaba:
Cituoti:
ar vis dar manai, kad dėl visko kaltas ministras, kuris privalo asmeniškai sekti kievieną aviadavusi kitom strukturom, sau pasilikoliniją ir autotransporto ar geležinkelio paslaugų tiekėjus?

ten buvo ne mano manimas, o citata, kad kas išdave tas ir prižiuri, nesakiau niekada kad pats ministras butinai turi, BET ministerija systema? viska yra perdavusi tam tikrom institucijoms, apart oro ir juros, nežinau kaip ten su gandais apie kelta...

man faktas kad ten nieko gero dar nevyksta

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 18:32 

Prisijungė: 2009
Mane tai žiauriai džiugina kas darosi socdemų tarpe mirus Brazauskui. Visi įsidrąsino pagaliau garsiai kalbėtis socdemų aferas.
http://www.alfa.lt/straipsnis/10417015/ ... 0-20_14-36

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 19:21 
Vartotojo avataras

Dusmanai rašė:
Mane tai žiauriai džiugina kas darosi socdemų tarpe mirus Brazauskui.
o man atvirkščiai, bjauru žiūrėt į tuos "drąsuolius", kurie ant mirusio kapo tik sugeba loti

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 19:30 

Prisijungė: 2009
Skrandi, aš 4 metus valstybės tarnyboje su finansais pradirbau. Tai patikėk, kiek ten prisižiūrėjau. Nei aš kam skųsiu, nei viešinsiu. Bet smagu, kai pradeda lįsti galai nepaisant kas kaltas dėl to yra.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 20:25 
Vartotojo avataras

tai vat neduok dieve tetukas otkinetsja, tada konservu galai list prades? the same shite.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: