Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-10-21, 09:20
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 08:45 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
Taraila, tu gal oper daug sėdi ant TV propagandos, kaip ant heroino?

Su taip stendais pakelėj istorija gali būti paprasta - gali būti, kad juos užsako tie patys Chevron, kad po to prisiųtų rusų agentus ir diskredituotų visą pasipriešinimą. Tai yra labai paplitusi praktika dabar, tik ne visiems rusofobijos užguitiems protams suprantama. Toj pačioj Rusijoj įvairių žmonių ir grupuočių yra, tiek nacionalistinių proputiniškų, tiek pro-amerikietiškų ir visokio kitokio plauko. Suprast reikia, kad čia pinigai esminis faktorius, o ne politika. Taigi linkiu mažiau bijoti rusų ir labiau žiūrėti į tai, ko (ne)reikia Lietuvai.

Nejuokinga, kai kalbama apie kažkokias naujas darbo vietas regione, o gruntiniai vandenys liktų užteršti šimtams metų...? Ir didžiausi to entuziastai yra Aplinkos miniterija.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 09:10 

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 822
Miestas: vilnius
Ugn, tu per daug pasikliauji jausmasi.
Aš irgi prieš Lietuvos teršimą ir dar mūsų sąskaita.
Informacinis karas vyksta ypač jausnmingų žmonių dėka, nes jie perdėm įsivelia į tai ir protą pamiršta (tas pats su Juvenaline justicija buvo).
Bet yra Rusija, kuri labai patogiai tai išnaudoja. Tas priešas atvėrė man akis (aišku nebuvau taip įklimpęs) ir protas įsijungė.
Aš tau nieko daugiau nesakysiu, tu čia Dievas. Tik man liūdna, kad tu nežiūri kritiškai.

Va apie tai, apie ką vakar buvo šneka:
https://www.facebook.com/protingas/medi ... 904&type=3

Čia ne įrodymas? :)

_________________
Lietuva- aukščiau visko.


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 10:19 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 2294
Miestas: Vln
Pasigedau kažkaip forume skalūnų temos. O man labai įdomi forumiečių nuomonė (rimtai, be jokios ironijos).


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 10:27 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 7236
Miestas: Munka Ljungby
Atvirai pasakius, nelabai domiuos, bet visas tas Zygaiciu erzelis is nuotrupu primena Lazdynu pencinyku piketus pries statant pirma Neste degaline. Irgi pranasavo ekokatastrofa visam rajonui.

_________________
Vorai MC Nomads
avietynas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 12:20 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 1124
Aš kaip tik šįryt paskaitęs šitą temą pagalvojau, kad reikėtų Niko nuomonės, kadangi tai kaip ne kaip srities profesionalas ir gal galėtų kiek aiškiau išdėstyti ir apšviesti visus ta "mokslo šviesa" :)

_________________
Recenzijos, interviu, distro, noizzzz http://www.terror.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 13:19 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 2413
aš tai prieš kasinėjimus, atomines ir kita šūdą, kuris bent kažkiek susijęs su valdžia. Galiniam rezultate visvien mokėsime brungiau nei moka įmitęs fricas ar koks francas. [pyp] visus prodžektus ir gyvenimo gerėjimą :))

Jo įdomu, ar Nikas jau užverbuotas ar dar ne, ir ar jau byra shevrono dolcikai ?


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 15:22 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
Na taip, Nikai, galėtum pats išdėstyti savo profišką nuomonę, kaip ten su tais sprogdinimais. Jau rašei, kad panašus procesas vykdomas seniai, tik klausimas ar mastai panašūs ir medžiagos...? Galėtų aplinkos ministerija išleisti kokį lankstinuką, apie tai, kaip cheminiai gręžiniai pagerina vandenis ir praturtina gamtą, bei gyvenamąją aplinką.

Na gerai, pasisakysiu iš savo bokšto...
Aš apie skalūnus neišmanau, skirtingai nuo daugelio interneto komentatorių, čia matyt būtų reikalinga kompetetinga inžinierių ir fizikų nuomonė, bet kaip nekeista tokiais klausimais mes neturim jokios nacionalinės tarybos, kuri galėtų grėsmes įvertinti ir tarti svarų žodį. Kodėl neturime? - čia esminis klausimas.

Kaip ir daugeliu atveju, viskas sukasi aplink politines grupuotes ir ant svarstyklių vėl ta pati iki skausmo pažįstama tema - godūs amerikonai/žydai vs. piktavaliai rusai. Nacionaliniai Lietuvos interesai ir nuomonė čia eilinįsyk niekam neįdomi. Ir viskas sukama pletkų lygmeny, nesigilinant, putojant paviršiuje, draskant vėliavas ir demaskuojant nesamus šnipus, tuo metu įpompuojami keli milijonai propagandai ir ministerijose tyliai atliekamas darbas, politinės grupelės atsiriekia savo riebų bryzą, užsitikrindamos ne tik asmeninį gerbūvį, bet ir tolesnes investicijas likti valdžioje.

Kaip rašiau anksčiau, konspiracijos teorijos nebėra tokios paprastos ir baltais siūlais siūtos. Ištraukei va ruso kortą ir jau viskas, progresyvioji dauguma automatiškai perbėga į priešingos nuomonės pusę. Bet naivu būtų tikėtis, kad milijardus vartančios korporacijos neturi savo strategijos ir padalinių tokiais klausimais. o gudriausia nauja taktika manding esti tokia (berods su occupy walstreet ryškiausiai išvystyta):

Ateini į kokią nors šalį su didžiuliu pramoniniu projektu, susijusiu su eko sistema. Akivaizdu, kad korporacijai nusišikt ant Gamtos ir jos išteklių, bei ant kelių kaimiečių bendruomenės, bet jie to aišku negali pasakyt, netiktų prie veido. Natūralu, kad kyla pasipriešinimas, čia daugeliu klausimų tas pats būna, statysi kiaulides ar degalinę ar dar ką, nes matyt ir nė vienas skalūnų entuziastų nenorėtų kad po jo langais išdygtų kaminai ir platformos, o iš krano imtų tekėt srutos. Taigi, korporacija turi daug pinigų, o pasipriešiniams kyla. Sprendimas įdomus ir genialiai paprastas - sukurti pasipriešinimo judėjimą patiems, o po to jį diskredituoti. T.y. pirma pafinansuojam (ką reiškai Chevron'ui tie keliolika tūkstančių per mėnesį už stendą...?) ir infiltruojam į priešininkų gretas visokios sbrodo, o po to traukiam nuotraukėles su KGB agentais, rašom fiktyvius laiškus putinui ir lukašenkai, išsiaiškinam kad vienas ar kitas aktyvistas nenaudėlis, etc... Akivaizdu, kad po kurio laiko viskas politiškai taip susimakaluoja, kad tūlas žmogus nebežino ką ir galvoti, tuo tarpu žiniasklaidos priemonės juk visos priklauso vienai ar kitai finansinei grupei.

O toj laidoj, kurią visai netikėtai mačiau, dėmesio vertas buvo Seimo nario Balsio komentaras apie kažkokią įtakingą energetikos rusę-hercogynią, kuri stebuklingai gavo pilietybę Adamkaus laikais ir dar praslydęs komentaras apie tai, kad Paksas yra prieš, o Mazuronis už :) Taigi, gaunasi visiška politinė biliberda, kurioje atrodo veikia tiesiog interesų grupės, o net ne jokie amerikonai ir rusai. Ir tos grupės parsiduos bet kam, iš ko gali riebiai atsiriekti - nesvarbu kokios šalies ir kokios spalvos.

Pamačius tą storą "detektyvą" iš "Veido" man labai užsinorėjo jam priminti šio žurnalo reklaminį roliką "žvelk giliau", kur dvi grupės tampo virvę, o pasirodo ją iš abiejų galų kaip lėlytes traukinėja gauruotos vieno didelio boso rankos :)

Ir nereik varyt ant to Žygaičių seniūno, ar kas jis ten. Žmonės tiesiog kovoja už savo namus, o ką jau jiems prisiūna marginalizuojantys "ekspertai" - jie gi negali to nusikratyt, jėgos per daug nelygios, o kekšių aplink visa armija.

Grįžtant prie pačio klausimo iš esmės. O koks numatomas galutinis rezultatas? Kiek metų vyktų "žvalgyba" ir kada būtų pirmoji gavyba? Po 20-30 metų? Patys pagalvokit kas įvyktų per tiek laiko ir apie tai, kiek beliks tos "nepriklausomybės". Ant ruso vamzdžio sėdėti negerai, bet ar geriau dvigubai daugiau mokėti kitiems apsukruoliams? Jeigu ta energetinė nepriklausomybė įmanoma, tai kur po velnių REALI pagalba iš ES, kur vamzdynai su lenkais, kur tiltai į Švedija, kur suskystintos dujos iš Belgijos ir visa kita teorinė fignia, kuri taip niekada ir nevirsta niekuo bent kiek realesniu? Mes tik statom oro pilis, o reali situacija vis greičiau ritasi žemyn, sėdim ant visiškai nugyvento sovietmečio "turto", ir tai jau nebeilgai. Neužtenka Mažeikių ir Ignalinos pvz.? Tai gal ne rusus ir ne jankius, ir tuo labiau ne Žygaičius, reik kaltint. Ir jau tikrai ne jausmais ir ne fobijom pasikliauti.

Taigi mano verdiktas labai liaudiškas - nemoki pist, nereikia lįst! :)

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 21:30 

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 822
Miestas: vilnius
Na va Ugn , tu čia daug pasakei, ir be jokių emocijų. aš irgi už.
tai tu kaip nepriklausomas atstovas kreipkis dėl išsamaus paaiškinimo, ne koks nuopuša nuo Žigaičių ar nuo maskvos. Galbūt tas trečiasis kelias visada yra, tik reik juo eit.
O dabar vėl prie Įdomybių:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... nt_count=1
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =960%2C640
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 1200%2C795

Kaip jums tai patinka, graži Šiaulių 777mečio šventė? Ir negi čia tik vietinių debiliukų iniciatyva? Nemanau. Gerai Maskva skinasi kelią į "nesugadinta protiškai" Lietuvos visuomenę.
Kadangi čia įvelti moksleiviai, mokyklos ir jaunoji Lietuvos karta, tai apie visą šitą reikalą, LKA dėstytojo Valdo Rakučio paskaita(skirkit pusvalandį):
http://www.youtube.com/watch?v=-AbIef5kz-w

O "Li Li" (toks lenkas iš URM) vis dar tyli dėl ekonominės blokados Lietuvos vežėjams... tipo nėra įrodymų... ES nieko negali padėt, nes irgi "nėra įrodymų"

_________________
Lietuva- aukščiau visko.


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 21:42 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
Pranešimai: 440
taraila rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=oP7b5OMhgHE :)


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 22:03 

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 822
Miestas: vilnius
suveln rašė:

Prie ko čia tas 10 metų senumo gabalas? Visiškai ne į temą.

_________________
Lietuva- aukščiau visko.


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-17, 23:10 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
Pranešimai: 440
Labai priminė tų vaikų tavo linke apranga, kaip tų merginų iš klipo. Susišaukė kažkaip. :)

Šiaip tai, Taraila, jei skaitei straipsnį apie tai, turėjai suprast, kad ten tiesiog performansas ir tik viena iš septynių eisenų, kuriose vaizduojami skirtingi Šiaulių istoriniai laikotarpiai. Relax. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-18, 04:32 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 7236
Miestas: Munka Ljungby
Kazin kaip butu praejes performansas su kokia baltaraisciu eisena ir Murza

_________________
Vorai MC Nomads
avietynas


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-18, 07:37 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
Pranešimai: 440
Negretinkit pasirodymo, t.y. aktorių/performanso dalyvių su realiais žmonėm.

Gi neina čia Paleckis.

O, beje, kur Murza prapuolęs iš eterio?


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-18, 08:07 

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 822
Miestas: vilnius
Vakar ir šiandien R.Valatkos komentaras labai teisingas, iš jo matosi, kokia mūsų vyriausybė ir URM yra neįgali (ar tokia apsimeta):
http://www.lrt.lt/naujienos/nuomones/10 ... nesuprasti

O vat čia tai, kokia situacijos paseka Lietuvos viduje:
Cituoti:
"Politika tokia, Lietuvos politika... Dėl to rusai ir pyksta“, – spėja viena vairuotojas, o jam paantrina kitas, pats pasiteiravęs muitinės pareigūnų, kodėl šie taip kruopščiai tikrinantys lietuvių automobilius.

„ [Viskas] dėl kažkokios politikos – esą Lietuva kišasi ne į savo reikalus“, – tokį atsakymą sakėsi išgirdęs vairuotojas.

http://verslas.delfi.lt/transportas/pas ... d=62342833

_________________
Lietuva- aukščiau visko.


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-18, 08:14 

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 822
Miestas: vilnius
suveln rašė:
O, beje, kur Murza prapuolęs iš eterio?

Murza, mano giliu įsitikinimu, tokių dalykų nebūtų leidęs, vistiek kipišą būtų padaręs (nors kad ir visiškas pusgalvis yra).

O tavęs Suveln nesuprantu, tau aiškiai ir okupantų idiologinis paminkas "žaliasis tiltas" irgi yra tik meno išraiška?
Pionierių vaidinimas, meno išraiška. bet ar tau niekas nesakė, kad per meną yra stumiama ideologija nuo pat žmonijos pradžios...???
Knygos apie partizanų menikinimą irgi istorinė išraišak...
O mes turim savo interesus? Savo valstybės intersus, o ne naftalininį okupantų garbinimą?
gal tu padaužyk galvą į sieną! ;( ar tau reiks padėt? (nes turbūt esi neįgalus/-i)

p.s. pradžiai įsigyk dantų dėžutę

_________________
Lietuva- aukščiau visko.


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Desovietizacija ir rusijos propaganda Lietuvoje
StandartinėParašytas: 2013-09-18, 09:11 

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 822
Miestas: vilnius
V. Pociūno yla lenda lauk...
http://www.alfa.lt/straipsnis/15154561/ ... -18_07-01/

Giržadas su Gailium- reabilituoti, matyt lėks postsovietinių VSD kėdės...

_________________
Lietuva- aukščiau visko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  »


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron