Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-11-19, 05:44

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: MIEGAS
StandartinėParašytas: 2006-03-04, 21:15 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
"Biologinis laikrodis ir miegas
Žmogaus paros ciklas yra apie 25,5 valandos, bet realiai reikia prisitaikyti prie 24 valandų ciklo. Jei žmogų atribotume nuo informacijos, iš kurios jis sprendžia diena dabar ar naktis - pavyzdžiui, apgyvendindami jį požeminiame urve, tai žmogaus ,,para“ palaipsniui priartėtų prie 25,5 valandos, o po 10 parų žmogus jau eitų miegoti vidury dienos. Dauguma gyvūnų, būdami belaikėje nuolat apšviestoje aplinkoje, taip pat peržengia 24 valandų paros ribą.
Dėl šio neatitikimo mums vis pritrūksta trupučio miego. Būtent šiuo neatitikimu galime paaiškinti, kodėl daugumai žmonių yra lengviau skristi į vakarus, kai diena pailgėja, negu į rytus; kodėl žmonės lengviau prisitaiko prie vis vėlesnių pamainų negu prie vis ankstesnių, kodėl turime drausminti save, kad įprastu laiku atsigultume ir laiku atsikeltume. "

gal žmogus ne šios planetos gyventojas, kad neprisitaikęs prie Žemės sukimosi ritmo? bet jei ir daugumai gyvūnų tas būdinga, tai gal vistik Žemė kažkuriam etape pradėjo suktis greičiau, ir mes vis dar nespėjom prie to prisitaikyti? na manau niekas į tai man neatsakys, todėl paklausiu paprastesnio klausimo:
kiek valandų miego jums užtenka?:)

čia suprantamai ir įdomiai aprašo miego fazes, nors pati nuoroda vizualiai kelia šiurpą:
http://www.maxima.lt/pirkeju-klubas/sve ... jiena/431/

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-05, 09:01 
Vartotojo avataras

man beliakiek užtenka. neskaičiuoju. daugiau 7 praktiškai niekad nemiegu. nu kad pailsėt, tai kokių 5 reik. O va žmonai- dzin. Kai budėjimai pamaininiai jau daug metų- tai tik pasižiūri į laikrodį- "šiandien naktį dirbu. reik pamiegot." bimbt ir miega vidury dienos be jokių pasivartymų.. Stebėtinas sugebėjimas, kurio visad pavydžiu. Kažkada pas draugą buvom- kolonkės metrinės, testuojam naujus cd, tauzijam, seniai nesimatę- pasisuku- o jai, matyt, neįdomu buvo- paklypus ant šono fotely parpia...Nu absoliučiai jokių biologinių laikrodžių.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-05, 09:11 
Vartotojo avataras

zmones prisitaiko, kaip sakoma suo ir kariamas pripranta. draugelis irgi dirbadavo anksciau pamaininiame darbe... iprato miegoti bilekada. yra valandziuke laisvo laiko-ant sono ir miega...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-05, 23:55 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
mano diena tai pasislinkui per kelias valandas: jei nereikia mokyklon, prabundu apie dvyliktą, tad iki dviejų būna rytas. produktyvi diena - apie penktą, šeštą valandą. tęsiasi iki vienuolikos, o tada gražus vakaras iki pirmos. na, sakyčiau, vis tiek ilgokai miegu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 07:42 
Vartotojo avataras

Aš irgi mėgėjas esu nugriebęs kokį pusvalanduką liuosą bibilstelti ant šono bet kuriuo paros metu. Realiai užtenka 6-7 valandų, jeigu taip kožną parą sąžiningai, nepamažinant ir nelėbaujant.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 08:01 
Vartotojo avataras

Naktį reiktų 9 val. ir dar dieną 1 val. O realiai išeina 7-8 val naktį. Nebent kartais savatgalį normaliau pamiegu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 08:34 
Vartotojo avataras

Niekaip negaliu užmigti, po to niekaip negaliu atsikelti betkuriuo paros metu.... bėda..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 19:46 

Galiu uzmigt beveik bet kur ir betkada-tik ne masinoje ar autobose...
Siaip paprastomis dienomis miegu 5-6 valandas,kartais kiek maziau.Jei yra laiko,numiegu valandai ar dviems diena,bet tai buna retokai. Na o savaitgaliais stengiuos gerai atsigriebt-daznai miegu po 12-14 valandu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 20:33 
Vartotojo avataras

Anksčiausiai kasdien gulu 1 a.m. (jei atgulčiau anksčiau, vis vien iki to meto akys stulpu stovėtų), keliu 6-7 h., o kas porą savaičių ilgiau atmiegu ir toliau varau:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 20:44 

man daznokai tenka po kokias 4 valandas pamiegot. Mirtis agrastuose, nes labai megstu miegot ir ypac ryte. Nakti miegot nesinori arba tiek darbu dazniausiai, kad tai yra neimanoma, todel savaitgaliais parpiu iki 13-14 valandos.
Mpkslininkai sako, kad minimum zmogui reikia 8 valandu miego, bet vargu ar man jo pakaktu...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 21:39 
Vartotojo avataras

ne, mokslininkai sako, kad miego reikia tiek, kad ismiegojes jaustumeisi zvalus ir pailsejes:) kaip kam uztenka. as tai lyginuos i A.Ensteina nes optimalu turbut apie 9val. itariu cia flegmoms taip. sako pas flegmatikus ir taip mazai energijos del to jie ja taupo:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-06, 22:51 

Prisijungė: 2006
blogai su miegeliu, blogai... pritruksta amzinai to gerio. o paskutiniu metu tai visiskai kazkas baisaus, nes negaliu uzmigt, kol visi namiskiai nenueina gult ir neuzgesina visu sviesu.o tas ivyksta tik apie pirma val. ... tai ziurek, jau beveik tuoj ir keltis reik.
ir dar blogas dalykas labai yra visi savaitgaliai, o atostogos tai visiskai katastrofa, nes issimusi zmogus is ritmo, atsikeli apie pietus, o paskui iki paryciu negali uzmigt.
vienzo, baisus dalykai dedas. geriau vaziuuot i dziungle.
mmmmhhhrau...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-07, 12:53 
Vartotojo avataras

man miego pakanka 6 valandu per para.............nu nebent per isheigines galima pamiegoti nes neima nervas kad reiks i darba ruoshtis...........shiaip jau dirbu nuo 2 valandos t.y. popietineje pamainoje bet ryte vistiek keliuosi 7 arba 8...........

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-07, 13:19 
Vartotojo avataras

dabar bandau išsiaiskinti miego fazes ir man kazkas neatitinka: jei imti domėn, kad dažniausia sapnuojame penktoj fazej, o pirmos keturios fazes suma sumarum trunka apie valanda, tai aš matyt papuoliau į tą retą atvejį, kai sapnuojama ne 5 fazej. kaip kitaip paaiškinti, kad paryčiui prabudus 6.30val dar užmigau 10čiai minučių (žadintuvas 6.40val) ir žadintuvas prižadino iš sapno? taigi negalėjau per 10 minučių persimesti iš kart į REM fazę..hm..ir taip ne pirmą kartą jau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-07, 13:22 
Vartotojo avataras

Na jau... aš ir 15-ai minučių kur snūstelėjęs, neretai susapnuoju :) . Tiesa, tik tie sapnai būna tokie kaip "fragmentai", be aiškesnio siužeto, žodžiu - "eskizai".

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-07, 13:27 
Vartotojo avataras

man atrodo kad daugelis žmonių po žadintuvo sučirškimo sapnuoja.
ryte per 2 minutes, po žadintuvo sučirškimo, būna susapnuoju tokio ilgio sapną, kad per visą naktį sapnuoti pasirodo labai trumpi.
Dar ryte po žadintuvo sučirškimo sapnuojasi, kaip atsikeliu, nusiprausiu apsirengiu ir .... prabundu ir jau pramiegojau pusryčių valgymą ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: