Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-05-27, 04:05

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 99 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-01, 21:47 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
pas mane iseina nuo zmonos puses brolis jos mentas .... nera zmogaus jau .... o buvo visai nieko ... draugas mentas ... ty buves draugas ... pakeicia tai labai zmones.

tau pasiseke siaip su tais buduliais

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-01, 23:15 
Vartotojo avataras

nesiseka tau. mano viens geriausių draugų tapęs mentu ir liko tokiu pat geru draugu. tik privilegijų daugiau turi nei vaikystėje :]
žodžiu, ne rodiklis. esmė kad Kimo ir visi kiti faini tipai pasveiktų kuo greičiau, o dar geriau, išvengtų tokių "įvykių"

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-01, 23:26 
Vartotojo avataras

siandien masciau apie psixologija , kokia ji turi buti, kad kabintumeis pries zmogas ir noretum jam duoti i kaulus ne is nieko ... smegenis reikia visada isjungti jauciu tokiu atveju ....

koks skirtumas tarp budulio ir blondines ?
turbut toks, kad blondines neturi pykcio funkcijos.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-02, 20:27 
Vartotojo avataras

as manau, kad savokos "budulis", "marozas" ir t.t. apibudina ne priklausomybe subkulturai (jei taip galima issireikst) o intelekta ir vidini zmogaus kulturos lygi. tu paciu buduliobraznu atstovu pilna visur- ir tarp metalistu, ir tarp skinu ir tarp panku ar kokiu gotu. lygiai kaip kad trueview buduliu yra pakankamai normaliu ir maloniu pilieciu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-03, 16:10 
Vartotojo avataras

Didelio čia daigto, ar pirmas kartas, kad kažkas kažką sumuša dėl ginčitynų priežasčių. Ko cia kraupti ir baisėtis. Nenori gaut nosin, nedainuok, nusikirp, dar ka pasidaryk. Visada gali rinktis. Na užuojauta tai kas be ko, suprantama.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-03, 17:43 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Didelio čia daigto, ar pirmas kartas, kad kažkas kažką sumuša dėl ginčitynų priežasčių. Ko cia kraupti ir baisėtis. Nenori gaut nosin, nedainuok, nusikirp, dar ka pasidaryk. Visada gali rinktis. Na užuojauta tai kas be ko, suprantama.

O tai jau nusikirpęs ir nedainuodamas nosin negausi? Gi kai kuriems intelekto nesužalotiems buduliams kartais tiesiog norisi kam nors duot į snukį. Bet kam. Kad ir kitam buduliui.
O tokia reakciją į būtent šitą įvykį kilo, nes daug šiame forume bediskutuojančių pažįsta Kimo. Čia irgi nieko keisto. Dėl draugo/giminės/ar pan. daug labiau išgyveni, nei dėl kokio nepažįstamo.
Beje, aš ir pats pažįstu Kimo. Man irgi buvo skaudi šita žinia.

Ta pačia proga, Kimo, linkiu tau sveikatos ir stiprybės. Laikykis!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-03, 18:43 
Vartotojo avataras

siaip idomiai galeciau ir as sureaguoti, pvz man nepatinka visai, kas sneka bilenka apie Kimo, jis alu megsta, bet jis mustis nemegsta, tuo labaiu, jis atrodo tikrai ne kaip keliantis pavoju, daugiau megstantis kompanija ir draugiska ypac, be to noriu tvirtai pasakyti, kad jis dainuoti faktas kad dainuot galejo, jis mego ivairiu stiliu muzona, jis dievino musu lietuviskas dainas ir jis toliau dainuos, kai tik pasveiks. ka as galiu pasiulyti nemegstantiems dainuot ir siaip niekinantiems lietuvybe ? galiu isjungt tolerancija , suburt xebra ir subaladot, su lazdom, be lazdos, kaip tik norit, nes man nepatinka pvz, kad jus ne taip snekat, ne taip kvepuojat, ne ton pusen ziurit, ne su tokiu kamuoliu kase zaidziat ... kaip skamba :) ? nereikia atsakyt, as zinau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-03, 22:10 
Vartotojo avataras

na inkishiu ir savo trigrasy...

Kimo aisku geras zmogas, ner ka gincytis. Bet...

Musa visus ir visur. Pats esu gaves laisves alejoj kaune, palangoj, gimtajam Zweryne - toks gyvenimas. kazkada pamenu kai su Obtestais i palanga koncerto nuvarem irgi buvo konfliktu su vietine fauna.

kaip 1993 metais sake sutvarstytas ir vos prakalbatis Sharas (Pliko kolega is Wounded) - gavau i snuki uz grazias akis ir ilgus plaukus...

NUO DEBILU NEAPSISAUGOSI!!! Reikia isijungit kazkoki savisaugos instinkta - nesilankyt kur nereikia, girtam geriau pasilikt namuose, nakti paaukot 30 lt taxi (juk vaistai ir nedarbingumas gali kainuot daugiau) ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: KIMO DAR GYVAS !
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 00:28 

blynai ! jus geri draugai ! aciu jus visi kad apia mane rupi, ir linki gerybiu. as po truputi varau i svekatos puse.

tik deje ne esu paskutinis zmogus su toki likima.
bet svarbause kad kaip nors spejau skambint kad mane rastum. nes jiegu as ten numirtu (gal ne patis blogause veita) mano mama ir artesne zmones butu sakis. ir tada man butu sakis del to.

tai viena zodziu buvo labai fina nakti nidoje prie marius, zvaigdzu matomas, siltas vanduo ir gero kompania. as su pora draugu is ta plenera dainouju prusams ant toki tilta netoli juru mokykla. mano kolegai norejau varyt atgal i viesbuti. as sakau noriu truputi dar grybout. tai ir turbut nera suirpryzas mes ir geram. tai as ten liku vienas ziuriu i gryzalo rato ir jo zvaidzu biciuliu. tada pradejo aiti irgi atgal i viezbuc. ten sedi gruipe 5-8 rusu kalbanti bailai. aisku be merginu. as gan girtas buvau, bet tai nidoj... ji pradejau su manim agresivai sneket as bandau kaip nors sneket kad iseitu is situatcija (bet normalai , ne agresivai ir ne kaip "'prasau nemusk mane!'') as ir tik ta atsimenu, turbut kas nors dave mane angliskai vadinasi ''sucker punch'' (kai ne mato ir mustinis dar ne pradada ir ka nors staigai ir smarkai doudu i galva. bailu taktika) tik atsikelau lygonine. neatsimena kada skambinau del pagalbos.

o ta diena fainai buvo , silta oras , daug zmoniu meininkai, ir symposiumai ir visoki bohemai taip tolau. smagu. tik kaistai su teik zmoniu pentadieni, mes visa diena ne matom ne viena policininkas. ir as tai dzaugu rast vokeciu kalbanti zmones kad galiu sakyt "'WILKOMEN NACH LITAUEN !'' ir laukiu diskusija ar tam voketukai galvouji kursu ir prusu zeme yra priklauso voketya. bet visi tik sako su didele sypsena "'ja ja danke danke litauen uber alles!'' ar panasus. deje tik viena diena turejo galemybe taip daryt.

tai buvo pora dalykiu idomo is situacia. visa diena nebuvo ne viena policia nors gatvose kad tos ''kieti bailai '' gali jos stebet. paskiu policia ne registravo sita yvikis. kai mama, zinai mamos... ji skambina policija ir klause kas dabar vyksta. toki igoras ar panasus vardas policininkas sako, kad as patis kalta nes su jai geriu... is kur jis ta atsirado nezinau bet yra labai blogai tai sakyt mamams kuri sunu turejo toki nelaima. tada skambino dzornalista mama nes nebuvo registrouta (gal tai visi galvoji kad nida toks ramus, nes policia gal ne moku normalai savo darba alietkt) . o 10val is ryto kai buvo ta straipsni LR gavau skambucio is vyrause ar vyresne policininkas ''laba ryta, kaip sveikata? (po truputi) skaitau straipsni ir nori kad jus oficialai atprasyti mus i tapati spauda nes jus melavot. (ka? koki staipsnis?) jus melavot ir jiegu neatprasysi i tapati LR spauda mes paimpsim jus i taisma ir snekesi su musu advokatas! (no komprendo senior..) " taip.. gavau i snuki nou koki 7 bailai ir dabar policia nori kad as ju atsiprasyt! oi kai fainai... nu as esu labai dekinga kad ji atsiliepe mano skammbuciu del pagalbos.. bet cia jo darba. (zinau kad ji mazai gauna mokymas, ) bet cia jo darba. tai galvouja kas cia per velnes, turesu paparsta bailu priesu, o dabar post sovietine policia priesiu... tai mano mama snekejo su jam ir dave siek tiek velnu. paskiu girdejau kad per radio kas koki diskusia buvo apia sita yvykiu ir dzornalistai skambino ta policininkas ir sako, gal tavo sunus buvo vynouta i sita yvikiu...ka zinau , tik noriu turet savo snuki atgal kad galiu normalai but ir dirbt tolau. oi jiei as cia labai daug plepejo. matai sedzu 12 dienu lygonine kas darose... paskutine pora diena ne taip skauda kaip ankcia, oi jiega. ''mustinis'' visai neskauda , tik viska po to koki 10 dienu labai normalai skauda :)

fu, tai esu labai dekinga uz mano draugu kaip jus , kad dar gyvas mazdaug, demesou nou spauda (nors butu gerau del koki gera kulturine projecta pav su noxta klanas ;), ir kad gal ka nors geras iseis is sita situacia - nors svarbause kai zmones galvouji ir diskutoji rimtesne visiuomines problemu. ir dar esu dekinga del mano doktaras Laimis Dubosas

ir matai reikejo 7 rusu kalbanti bailai mane sumust. isivaizdoji jiegu tik butu 4 ? :) ne istikruju, nelabai atsimene kaip ji atrodo, visi labai panasus. bet kai sveiksu uz 3 menesu, labai noriu su jais po viena , ar po du ringose dauzyt jo rusu kalbanti snukai. nes ji toki nemalonuma padare ant mano seima , draugai ir pazystamai.

as tai galvouju apia projekta, gal is jus gal galeti mane padet. vadinasi ''tikri vyrai kovoje ringose'' .

nu darkarta aciu jus uz gero energija, jus as myliu! I LOVE YOU ALL!!!you have realy touched my heart. thank you!
joniu-kimo

p.s. TEGYVOUJA LIETUVA !!!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 00:49 
Vartotojo avataras

jap,patvirtinu Kimo zodzius, kaip paskambinau Kimo motinai, ji irgi pasake, kad policija mano, kad Kimo pats prisikabino ir gavo dudon, ir pats kaltas, tai Kimo mama soke buvo is pradziu,kai zmogus, kuris nukentejes ir nieko nepadares buna taip smeiziamas ir dar prievartaujamas prisipazinti kaltu ir atsiprasyti ... geda menturai. reiketu tokia versija dabar nakatalint ant ju paciu galvu per vilniaus grigaraviciu ir su visom televizijom. tegu razbiralinas. cia specialiai taip rasau, kad rusai suprastu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 01:00 

i hope you could understand my lietuviskai. :) I think some of you know how to decode it now after thousands of litres of good lithuanian beer.

I just wanted to write in english so it might be easyer to understand (if you dont understand my lasst posting, i can translate it into english ;). but about if you dont want i snuki cut your hair dont sing etc. nothing except a bullet will keep me from doing what i think i need to do. the problem is that those "'bailai"' (cowards) were not huged enough when they were small , there were not told how much they are loved. they werent told how important they realy are and can be. they probably came from some fucked up family like many of us and did not have the strenght to rize above thier situation. so when another person feels the freedom to express themselves, other people are terified by that expression and take it as a threat because they dont have the balls to do it them selves. like powke did some expresive stuff in a moment of artistic extasy and someone was very threatend by that. i cant put blame on someone else or say they are idiots (sometimes maybe, ) but i more feel sorry for them. this whole group of cowards who feel realy tough when they put violence on someone who doesnt want to fight, or they have to outnumber them 5-1 is a cry for help. they feel so worthless tinside that they have to make someone miserable so that they can feel good. seems very soviet to me. (sorry i dont want to offend anyone , since i grew up in america and alway coment on social issues. i respect people who lived threw those years very much. I know some lietuvai who didnt grow up in lietuva act like they are big ponai who know everything. if you know me you know Im not one of those) . this cowardice is a obvious symptom of genocide and oppresion. it happens to the opresed people of america and else were.

just if you can say an encouraging word to a young person, even if you dont know them. let them know they can be who ever they want if they just work realy hard at it. and hug and love your friends and younger family members.

Tegyvouja Lietuva !

joniu-kimo

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: KIMO DAR GYVAS !
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 06:43 
Vartotojo avataras

kimo rašė:
jiegu as ten numirtu (gal ne patis blogause veita)...

super pasakyta.
nepažįstu Kimo, bet džiaugiuosi, kad toje gražioje vietoje neatsitiko blogiausia.

Cituoti:
tai buvo pora dalykiu idomo is situacia. visa diena nebuvo ne viena policia nors gatvose kad tos ''kieti bailai '' gali jos stebet. paskiu policia ne registravo sita yvikis. kai mama skambina policija ir klause kas dabar vyksta. toki igoras ar panasus vardas policininkas sako, kad as patis kalta nes su jai geriu... is kur jis ta atsirado nezinau bet yra labai blogai tai sakyt mamams kuri sunu turejo toki nelaima. tada skambino dzornalista mama nes nebuvo registrouta (gal tai visi galvoji kad nida toks ramus, nes policia gal ne moku normalai savo darba alietkt) . o 10val is ryto kai buvo ta straipsni LR gavau skambucio is vyrause ar vyresne policininkas ''laba ryta, kaip sveikata? (po truputi) skaitau straipsni ir nori kad jus oficialai atprasyti mus i tapati spauda nes jus melavot. (ka? koki staipsnis?) jus melavot ir jiegu neatprasysi i tapati LR spauda mes paimpsim jus i taisma ir snekesi su musu advokatas! (no komprendo senior..) " taip.. gavau i snuki nou koki 7 bailai ir dabar policia nori kad as ju atsiprasyt! oi kai fainai... nu as esu labai dekinga kad ji atsiliepe mano skammbuciu del pagalbos.. bet cia jo darba. (zinau kad ji mazai gauna mokymas, ) bet cia jo darba. tai galvouja kas cia per velnes, turesu paparsta bailu priesu, o dabar post sovietine policia priesiu... tai mano mama snekejo su jam ir dave siek tiek velnu. paskiu girdejau kad per radio kas koki diskusia buvo apia sita yvykiu ir dzornalistai skambino ta policininkas ir sako, gal tavo sunus buvo vynouta i sita yvikiu...ka zinau , tik noriu turet savo snuki atgal kad galiu normalai but ir dirbt tolau.

labai lietuviška situacija, deja...
šauni Kimo mama. ir pats Kimo, žinoma.
linkiu kuo greičiau atgauti savo snukį atgal :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 10:41 
Vartotojo avataras

Kimo varo beveik žemaitiškai :)
tie visi filosofiniai išvedžiojimai apie opression ir feeling sorry for them gal per sudėtingi ir betixliai. tiesiog, tai buvo būrelis išsigimėlių ir nebuvo galimybės prieš juos pasikaut. o kad mentai neužregistravo įvykio, tai čia jau įdomu... darosi aišku, kad ten buvo vietiniai (kalbantys rusiškai?), juk jau ne sezonas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 11:09 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
Kimo varo beveik žemaitiškai :)
tie visi filosofiniai išvedžiojimai apie opression ir feeling sorry for them gal per sudėtingi ir betixliai. tiesiog, tai buvo būrelis išsigimėlių ir nebuvo galimybės prieš juos pasikaut. o kad mentai neužregistravo įvykio, tai čia jau įdomu... darosi aišku, kad ten buvo vietiniai (kalbantys rusiškai?), juk jau ne sezonas.

labai gražiai varo :)
---
sezono metu tą kontingentą kažkur kažkaip iškaišioja, matyt.
bet kai buvau Nidoje birželio pradžioj, mačiau ne vieną vietinį alkoholiką - įdomūs jie ten, greta firminio chroniukų violetinio veido atspalvio prisideda dar įdegis. vienas senas žvejas (įvaizdis to žmogelio buvo toks) pačiam centre palaimingai miegojo ant laiptelių. šaligatvio plyteles klojo tipiškas darbo biržos kontingentas...
o labiausiai akis išplėsti privertė mikriukas su užrašu "vaiko teisių apsaugos tarnyba" prie savivaldybės. į mano klausimą: čia??? atsakymas buvo: o ko stebiesi? ir čia gyvena žmonės...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 11:31 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Visoj Neringoj kaip bebūtų apmaudu yra tokios faunos.Juodkrantėj prieš porą metų buvo labai žiaurūs vietiniai, bet išvažiavo į airijas agresiją į babkes keisti.Kaimynka štai metė savo tris vaikus, tapo lezbe ir išvažiavo į kaimą kažkokį...Vietinis Pūkis pardavė butą už porą tūkstančių ir nusipirko priekabą.Štai moteriškę Laimą muša vyras.Kai gryžta gobnikas sūnus iš airijos, tai ją irgi muša.Jaunėlis kai gryžta, irgi muša.Ir visi tyli.Juodkrantės seniūnė saugo šiltą vietą ir nieko nenori apie baisybes girdėti.Vat policininkas pažystamas super žmogus.Nidoj pasikėlę kažkokie visi...net bomželiai.Anksčiau vykdavo drakės tarp nidiškių ir juodkrantiškių.Dabar nebeįdomu matyt, prie poilsiautojų kabinėjasi.
Gražu Neringoj gamtoj.Bet tik gamtoj....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-04, 13:32 
Vartotojo avataras

Anksčiau aš irgi maniau, kad Neringa ko gero ramus miestelis su daugiau/mažiau taikiais vietiniais gyventojais. Bet va pasirodo koks tas tikrasis Neringos veidas.....
Manau, reik susitaikyt, su tuo, jog budulių yra VISOJ Lietuvoj. Ir visur yra galimybė gaut snukin.
Galiu pasidžiaugt nebent tuo, kad nors ir gyvenu Kaune (tikrai buduliškas miestas), bet va į snukį dar gaut neteko. Tfu tfu tfu, barkšt barkšt barkšt.....

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 99 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: