Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-08-24, 05:11

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 300 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  »

Palaikote juoduosius ?mones?
Apklausa baigėsi 2005-08-23, 09:20
Taip 68%  68%  [ 13 ]
Ne 16%  16%  [ 3 ]
Ne?inau 16%  16%  [ 3 ]
Viso balsų : 19
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema: Viskas apie gotus
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 09:20 

Prisijungė: 2005
Kadangi gothic.lt uždarytas, išsakykit savo nuomonę čia.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 09:22 
Vartotojo avataras

o trumpai gali man pasakyti, kokia yra gotikos filosofija ar way of life ar dar kažkas? tada mielai atsakysiu.:)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 09:32 
Vartotojo avataras

hmy. vistik pagalvojau, kad iškart pasakysiu. aš palaikau kiekvieną, kuris žino ir supranta, ką daro. nelabai mėgstu skudurinio stiliaus. kai žmogus apsiskarmaluoja ir pasako: dabar būsiu gotas. arba dabar būsiu pankas. arba skinas. ar dar velniaižin kas.
jei jau kalbama apie gotus, tai svarbu, kad dūšia gotiška būtų :) kad domėtųsi ne vien kuo ilgesniai spygliais ant kaklo ar blizgančiomis odinėmis kelnėmis vidury vasaros.

manyčiau taip.
o šiaip viskas yra jėga.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 09:42 

aš manau taip pat, o labiausiai erzina tai kai nieko apie tai neišmanantys žmonės pradeda filosofuoti, ir nusipirkę kerzus apsimetinėja jom per batus atėjo gotiškas protas...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 09:43 
Vartotojo avataras

nepalaikau, nes pats esu baltisku tradiciju tesejas ir praktikuoju tik jas, nes gyvenu cia, mano proteviai tokie ir cia nieko neisgalvosi, aisku, kas dabar nebegsiu galvu kapot kiekvienam mutantui juodaskverniui, todel tik siaip jei paklauset, tai sakau, kad nepritariu tokiam kulturiniam pokrypiui, tuo labiau, kad gotu tikruju jau nera, mes is ju pasveldeje tik keleta zodziu, gotus asimiliavo germanai, o muzikine ir rengimosi gotu pakraipa yra idomi, bet velgi ne man :) As siulyciau visiems myleti savo paprocius, savo sali, savo palikima, savo tauta, savo simbolius :) Aciu ! :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 09:45 

Bravo jdalex, auka seniems dievams:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 09:58 
Vartotojo avataras

ar tik ne per skambiai uzvadinta tema? "Viskas apie gotus" :) kol kas as is vis nematau cia nieko, ka galima butu apibrezti skambiu zodziu "viskas".

na o kad labai jau cia liudnai mano postas neatrodytu, siulau pasilinxminti. sutikite - the true faces of goth :) yra net ir Lietuvoje zinoma persona :)

http://www.coolhunters.net/www.coolhunters.net/struktur/flash/GothSlideshowMarcusRecht.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:21 
Vartotojo avataras

Idejos, filosofijos pasauleziuros isreiskimas per aprangos stiliu tai didziausia nesamone. Kokia prasme apsirengus kaip salciausia rudeni vaikscioti per vasros karscius? Kam tiek erziniai batai, jei yra tapkes. Kam tos odines kelnes jei yra sortai.
Ir isvis kas tai yra gotas ar apsirengimo stilius (kas dazniausiai atrodo) ar pasauleziura. Kai parodo per tv "gotus" ir jie aiskina kuo gotas skiriasi nuo kitu, tai ka jie tesugeba pasakyti tai tik aprangos stiliumi.
O tas linkas kur McKaras idejo tai geras :))))))))))))))))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:24 
Vartotojo avataras

sorry juodieji zmones........kunigai irgi vilki juodai...tai gal jie irgi-JUODIEJI ZMONES.......nesu gotas bet irgi vilkiu dazniausiai juodus drabuzius bet ar tai reishkia kad ash-gotas.....nemanau......o gal gotu ir oda juoda?va supratau todel jie ir yra juodieji ar ne?bet tada gerb MC medziaga ne i tema........hmmm.....nu ir glushas gi ash..visai susipainiojau....hahahahahahah......

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:27 
Vartotojo avataras

idomiai tu cia sabaka suraitei :) as taip painiai issireiksti sugebeciau po kokiu 8-10 bokalu alaus :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:27 
Vartotojo avataras

Negrai yra tikriausi gotai: ir oda juoda ir apsirenge atrodo dar juodesni ir plaukai juodi ir akys juodos :))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:29 
Vartotojo avataras

būti gotu vasarą turbūt grūzas... :/

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:48 
Vartotojo avataras

manau baltiskumo gal neriektu suprasti taip vienareiksmiskai kaip dj Alex (nors siais laikais platu poziuri tureti nelengva, kai pilna ideologu, judejimu ir mokytoju, labai aiskaii zinanciu kokia turi buti viena ar kita kryptis). man baltiskas pasaulis yra istisa visata, kurioje yra VISKO. taigi, o su gotais sieja rysys su Anapus. Tylusonys. Ilges. Velines.

aisku, tai ne apie mokinius ir studentus kausancius Cradle of Filth ir pasikabinusius didelius blizgancius kryzius... tradicine vakarietiska gotika man neimponuoja.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:53 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
man baltiskas pasaulis yra istisa visata, kurioje yra VISKO. taigi, o su gotais sieja rysys su Anapus. Tylusonys. Ilges. Velines.

aisku, tai ne apie mokinius ir studentus kausancius Cradle of Filth ir pasikabinusius didelius blizgancius kryzius... tradicine vakarietiska gotika man neimponuoja.

Pritariu 100 proc.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 10:59 

kaip pasakė vienas toks mano giminaitis, tai jei negras nori būt gotu jis turi rengtis baltai, kadandi susidaro kontrastas "tikrąjam" gotui:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 12:28 

Ash asmeniskai gotu nesuprantu-juk tikrai yra pravalas vaikscioti vasara su odiniais paltais...Kerzai yra nepakeiciami batai,bet tik zhiema.
Pazistu nemazai gotu,dauguma ju labai faini,bet turi viena bendra savybe-visi visiski memes...Neduokit Dievai,paprasysi malku atnest,tai vos neapsizliumbs...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 300 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: