Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-08-24, 05:02

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  «  1, 2
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 14:58 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
del savisvietos esu perklauses visa Slipknot kuryba...nepatinka man jie.
muzikantai - pofesionalai , bet naujas albumas - komercija."yowa" - puse velnio , nors ir taip sulindo vos vos..
is naujausio albumo , tai balade - "vermilion part2" visa patiko..pailsejo ausis po visus metalu ir triuksmu ;]
na ,amerikieciai turi labai geru metaliniu bandu , undergroundas ju stiprus , bet i placiuosius vandenius metamos kitokio kalibro grupes...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 19:35 
Vartotojo avataras

[/quote]
nekartok to taip daznai o tai jau pradedi shneket kaip obituaris......[/quo te]
gal jis yra obituaris,tik uzsislepes....nes keistas temas kuria sakyciau Dangaus forume...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-24, 16:03 
Vartotojo avataras

klausykit, kas jums uzejo? kam jus ant tu Slipknot'u varot? kiek komentaru skaiciau, tai tokia nuomone susidare, kad Lietuvoje neegzistuoja bent minimalios pagarbos tiems, kas pasieke daugiau. gal ne visiems ta muzika patinka, bet kodel butina sitaip smeizti ir varyti? gal ju muzikoje ir per daug koshes, bet texai tikrai prasmingi ir turintys gilia prasme...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-24, 17:16 
Vartotojo avataras

Citata: nera pagarbos tiems kas pasieke daugiau.

Taip nera. Nes jai kalbat apie tai kas pasieke daugiau iskarto uzsimezga kalba apie pop scena, o tam tai tikrai pagarbos negali but, gal slipknot ir nera popsas, bet metalo popsas tai tikrai.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-24, 23:02 
Vartotojo avataras

Lilith rašė:
klausykit, kas jums uzejo? kam jus ant tu Slipknot'u varot? kiek komentaru skaiciau, tai tokia nuomone susidare, kad Lietuvoje neegzistuoja bent minimalios pagarbos tiems, kas pasieke daugiau. gal ne visiems ta muzika patinka, bet kodel butina sitaip smeizti ir varyti? gal ju muzikoje ir per daug koshes, bet texai tikrai prasmingi ir turintys gilia prasme...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-24, 23:19 
Vartotojo avataras

...Ui, net pacitawau, nes negaliu patiket, kad atsirado taip manantis zmogus..Gerbiu ta nuomone, bet su nESUTINKU..
Nemanau, kad is keliu perskaitytu komentu, galima susidaryt bendra vaizda apie tolerancija ir pagarba Lietuwoje.. tokie posakiai kaip: 'jokios pagarbos' ir pan. jau pASENE ir nuwalkioti..Kad padarytum iswada, turi atlikti tyrima...(!)...
Kas sugalvojo, kad Slipknot yra 'pasieke daugiau' ???..Kas per erezijos?...Jei patinka grupe, tai ir klausyk, spjauk i kitu nuomone, o ne suabsoliutink ta sawo poziuri ir nepriekaistauk kitiems..
p.s esu perklausius beweik visus slipknot 'hitus'...ir deja neizwelgiau textuose prasmingumo ir giliossss prrrasmess...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-25, 15:28 
Vartotojo avataras

man - neee. bet nei girsiu, nei smerksiu. kodėl mane tai turėtų kasyti. kiekvienam savo.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-26, 10:39 
Vartotojo avataras

nereikia čia jokių tyrimų atlikinėti. man asmeniškai visiškai nesvarbu, kam Slipknot patinka, o kam - ne. man tiesiog atsibodo apie juos skaityt vien tik blogus dalykus (pvz.: money making machine ir pan.), tad ir nusprendžiau parašyti ką nors juos apginančio. aišq sorry milady, jei tau pasirodė, kad "obsoliutuoju savo nuomonę ir priekaištauju kitiems"...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-28, 19:06 
Vartotojo avataras

[color=olive][/color] Slipknot`ai mano jausmus uzvaldo tik sava muzika, o tekstai man neturi dideles reiksmes. Manau, kad kai kuriems tekstai yra prasmingi, nes patys jauciasi vienu ar kitu `gabalu` herojais... Nors siuo klausimu taip pat galima gincytis.
Pritariu nuomonei, jog jei patinka, klausykit. tai nera smerktina...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  «  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: