Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-12-03, 12:31

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 09:11 

Prisijungė: 2005
nu tas klojimėlis buvo rimtai paruoštas:) kai išgirdau kaip ten vėliava pakils, vietoj jos atsiras baltas ekranas, o pajungti išvis tik kompą betrūksta, man nubėgo:))))) iskart zmogus gali daryt tai ka esi sumanęs:)) PAGARBA už tai.

kam ten visus surašinėt prie baisiųjų vartų, taip ir liko neaišku?
kadangi buvau trumpai, tikrai nepajutau visos tvyrančios dvasios, galvoju ar ji ten išvis buvo??

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 09:17 

Dar kelios akimirkos: http://popphoto.fotopic.net/c670704.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 09:58 
Vartotojo avataras

SOVIJUS - negirdėjau.

DRIEZHAS ir ITI - kiek teko matyti Driezhą, jis nė karto negrojo panašiai pats į save. teko matyti kokius 4 ar 5 kartus. ale visad jis būdavo kitoks. todėl man tai ir buvo smagiausia, kad šį kartą aš ir vėl supratau, jog nė velnio nesupratau ką jis pats mėgsta grot ir kurt. mažas ir judrus kaip driezhas. rodos jau pagavai, ale uodegą pakeičia ir sprunka į kitą pusę. taigis šiame šou jis ją keitė begalę kartų, bent man taip pasirodė, ir išties buvo neįmanoma sustot vienoje judėjimo pozicijoje. ITI vaizdas buvo vertas multimedijos festivalio Centras5, ale jo kadangi nebus, tai reik tikėtis, jog sulauksiu iki kitų metų jei ne dar įdomesnio tai bent tokio pačio darbo. vaizdas nebuvo kažkuom labai ypatingas ar inovatyvus, ale labai buvo vietoje ir labai buvo reikalingas.

KRATONG (Prūsija) - kažkodėl man jie pasirodė nykūs. ale ar tas skambesys buvo tokis jau nuvalkiotas ar tai tas tokis žaidimas buvo jau matytas. nežinau, bet kai nesi tokio atlikimo megėjas, tai muzikantas turi būti ypatingas ar visa galva aukštesnis už iki tol matytus, kad darytų įspūdį arba man reikia.... išėjau laukan.

LAUXNA LAUKSNA - nežinau kodėl daugelis juos priskiria prie gotų.aš ten juose gotiškumo nemačiau. buvo tokio juodulio ale tai nėra gotika. na bet aišku čia ne mano reikalas. gal dar kartą pamatęs bei išgirdęs ir rasčiau kokius gotų elementus. gal baikštukai buvo juodi su užrašu "love me to death"... nu nesvarbu. anivaj, man jie išties paliko malonų įspūdį, nors prisipažinsiu, po tokių didžiulių liaupsių, kurie sklido iš kitų LL man nematytų pasirodymų, aš tikėjausi daug daugiau. visgi tai buvo įdomus pateikimas, ekspresyvus šou ir geros energijos dozė. man ši grupė priminė mano pamėgtą kitą lietuvių jau mirusį grupsą - planet dogbone. jie labai skirtingi muzikos stiliuje, ale abu vienodai verčiantys ne tik klausytis ir judėti pagal garsus, bet dar ir stebėt kaip jie yra scenoje. tas pavyksta ne visiems. bus indomu pamatyt juos dar kartą, tada bus nusistovėję įspūdžiai ir žiūrėsiu savo akimis, o ne išankstine susikurta nuomone.

DONIS - prisipažinsiu, jog labai apsidžiaugiau sužinojęs keletą dalykų. tai kad bus naujas diskas jau greit, ir tai kad Donis gros tai, kas man iš jo sklinda labiausiai ir tinkamiausiai. Jo eksperimentiniai projektai labai indomūs, ale man nesukelia didesnio jausmų antplūdžio. jie tiesiog įdomūs. ir techniškai atliekami, tiek kiek aš apie tai suvokiu. o suvokiu mažai. o va ši programa, nors ir šiek tiek popsiška (spėju kad popsiukams tai visgi būtų alternatyva), ji ypatingai puikiai tinkanti festivaliui. pasirinkimas buvo puikus grot tai ką sugrojai, Doni. ir nors nebuvo gražiosios Serros, jos vokalas skambėjo tiek pat gerai kiek ir gyvai būtų. jau minėjau, kad man labai keista žiūrėti į Serrą ir girdėti tą balsą, bo jis man atrodo lyg ne jos būtų :] tad nesukėlė papildomų pastangų susivokt realybėje. labai puikiai ramus video fonas. ir dar puikiai tau prisidėjo apšvietėjai, sukūrę ramų spalvinį vaizdą. bet kadangi aš buvau bedirbantis ir beįrašinėjantis i vaizdo kamerą http://foto.plasmy.azuolas.org/displayi ... =29&pos=41 tai ne viską susiurbiau į save ir ne viską išgirdau. bet tai ką girdėjau man buvo labai gerai. ir beklausant į galvą šovė begalė "savotiškai vadybiškų" minčių :]

HYBRYDS (Belgija) - labai teisingai ištarė Alwyda besnaudžianti šalia. sako, labai profesionalu, bet nebenauja. išties atlikimas rodos buvo nepriekaištingas, ale klausais, stebi ir atrodo, kad "na ir kas, nu ir ką čia bandai teigt". gal dėl to, kad jis yra pristatomas kaip legenda, gal del to kad belgas, norisi daugiau. bet tampa akivaizdu, kad čia Lietuvoje to paties ar bent panašaus jau visai nesudėtinga išgirst. o iš žvaigždių norisi, kad ir toliau būtų kelrodė žvaigždė. visgi labiausiai kenkė tai, kad pasirodymas buvo per ilgas ir dėmesys atbuko. tada automatiškai viskas rodos vis prastyn ir nuobodyn.

ENSEMBLE SP - ė, pastebėjau kad jūs ten grojot fonogramą ir kompais dėliojote pasiansus... :]]] o jei rimtai, tai šiam stiliui man reikia atitinkamos erdvės ir sąlygų. ją aš turiu girdėt sedėdamas ir tamsoje ir skirdamas savo dėmesį tik jai. nesiteisinsiu jog buvau pavargęs ar užmigdytas Hybrydų, ale daug pasakyt ir suregzt nebesigavo nei tąkart nei šįkart. trumpai sakant, tokiam muzikos stiliui gyvame šou reikia prieskonių - armonikos, pikto gyvo šuns lojimo, alaus butelių daužymo, braukymo nagais per stiklą, vaiko klyksmo ar kažko panašaus. nebūtinai baisaus, gali būti ir ypatingai švelnaus. arba grot vieniems pirmųjų, kada smegenys yra dar neužpildytos įspūdžių. nes šiaip viskas labai jau tampa tradiciška ir atpažįstama. žinau, kad taip kūrėjui neatrodo. žinau, kad taip atrodo man, tiesiogiai neatsitrenkusiam į kūrybinius muzikinius procesus ir su siauru tarpeliu ausyse.

DJ - miegojau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 10:07 
Vartotojo avataras

nu va, shaunuolis :) vyrs taip sakant!

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: diskusija
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 10:17 
Vartotojo avataras

aciu uz idomu (kaip dabar madinga sakyti) diskursa.
matau/jauciu, kad vystosi kazkas pan. i diskusija. i like it.

del Ensemble Sp - jie grojo suomijos garso menininkes OVRO garso koliazus + "spalvino" kazka su hybridu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 10:32 

tai šeštadienį ką veikėte??:)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: diskusija
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 10:32 
Vartotojo avataras

SP rašė:
del Ensemble Sp - jie grojo suomijos garso menininkes OVRO garso koliazus + "spalvino" kazka su hybridu...

nu va, o aš apie tai nieko neišmanau... :[[[[
galėjai anksčiau pasakyt, tai būčiau protingiau pasirodęs :]]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 11:05 
Vartotojo avataras

zydrius rašė:
tai šeštadienį ką veikėte??:)))

ka veikem sheshtadieni parashysim shia nakti :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 12:08 
Vartotojo avataras

zinoma, zinoma, buvo nepatenkintu muzikiniais stiliais. viena moterele uzsipuole mane, kodel Juodaragyje salia folko groja "satanistine muzika". sunku kazka tokiems zmonems atsakyt. bet jeigu patys nesidomi programoje minimais projektais ir nezino kur vaziuoja... ka bepridurti. is organizatoriu puses muzikiniai pasirodymai nekomentuotini.

o del nuotrauku - ju vakar per afterparty buvo sunesta apie 1600 - taigi nezinia kaip cia jas dabar atrinkti ir sudeti... :))

smagu.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 12:16 

Na įdėjau ir afterpaty grupių nuotraukas (šįkart publikos beveik nėra) - http://public.fotki.com/CrazyLT/concert ... fterparty/

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 12:19 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
zinoma, zinoma, buvo nepatenkintu muzikiniais stiliais.

viskas gerai su programa. kiekvienas randa kažką sau. nesigilink, ugn, į tas pastabas.

ugn rašė:
viena moterele uzsipuole mane, kodel Juodaragyje salia folko groja "satanistine muzika".

čia matyt apie DVI MUDVI ji sakė :]]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 12:22 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
kiekvienas randa kažką sau. nesigilink, ugn, į tas pastabas.

tai ir nesiruošiu gilintis :) org už pasirodymų turinį neatsako, nebent už vietą programoje ir techninį pateikimą. juolab man asmeniškai viskas buvo gerai. vietomis net per daug gerai :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 13:02 
Vartotojo avataras

A, dar vienas dalykas, kuris truputį nepatiko, tai, kad kai vyko sekmadienio koncertas lauke, tvarte repetuojančios grupės girdėjosi taip smarkiai, kad vietomis nesigirdėjo, kas grojama pievutėje... Labai jau ilgos ten repeticijos vyko...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 13:53 
Vartotojo avataras

Dar vienas Grūdas i padėkos aruodą.
DĖKUI MJR
:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 14:54 
Vartotojo avataras

bet tu renata ir greita , ash tai taip tingiu tas fotkes atrinkineti , mazinti ir deti i neta....kad greiciausiai sumesiu tik i savaites gala, o ish after party tai turiu apie 300 fotkiu, nes mano sese taip prasineshe su fotiku per visus:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 15:13 
Vartotojo avataras

Ut, tebunie skardinis aidas. Kazkas gi siule deti savo nuomones apie pasirodymus. Tai ir drebiu >>>
SOVIJUS tempe gerai, tik va, teisybe, kartais sroves perkirsdavo pasikeitimai. Munius atrode kaip ramus vashkinis svaigulys prie kompo:)
Tuo paciu tai netiketai susisiekia su SALOS pasirodymu, kuri pavadinciau standartiniu siai "grupei". HYBRYDS - pradzia neuzvilko, turbut, kaip buvo mineta, pernelyg gerai ismano, ka daro:), bet sugrizus po kokiu 10 min, jau pradejo kalbasinti:) ir kalbasino iki galo:) dar labai skaniai suejo KRATONG - gaila, gel tam tikru priezasciu neisejo normaliau paklausyti. Be abejo, COIL itaka akivaizdi, bet...:) GIRNU GIESMES - ziuriu, malunininkas visai nuskrido i ambientines sferas. Kalnai, kalnai... Sukasi sukurys ir isuka. ROMOWE RIKOITO - zvakes ir virpejimas. Po begalinio judejimo ir panasiai veikia kaip aksomines bangos. Graudulys (kazkodel).
Nu va. Ale daug rasyti, tai tiesiog tariu, jogei ir kiti projektai ivairaus skanumo susimazge. Net ir siaip neklausoma muzika gerai suejo - pvz. Andaja ar Goetheanum:)
}}}

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: