Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-20, 08:49

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema: Forumų gyventojai
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 10:15 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Kiek pastebėjau jau ne vien iš Dangaus forumo, bet ir iš ferrum.lt, ir ypač iš šiuo metu neveikiančio gothic.lt, yra tam tikra žmonių dalis, kurie jau baigia "apsigyventi" forumuose, t.y kasdien rašo krūvas postų, kurie pavirsta vos ne į monologus. Puiku, kad kai kuriems tai yra galbūt komunikacijos realiame pasaulyje trūkumo kompensacija ar informacijos ieškojimas, bet kartais visa tai įgauna liguistų bruožų. Ar jums kartais neatrodo, kad tai yra liga? Juk kai kurie veikėjai turbūt praleidžia po kelias valandas kasdien "įnirtingai atakuodami" forumą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 10:17 
Tūkstantąjį kartą pasikartosiu, kad man internetas nėra kažkas nerealaus, kad galėčiau laikyti tai priešprieša "realiajam" pasauliui. Tai tiesiog vieta, kur galima pabendrauti su žmonėmis, rasti bendraminčių.

Į viršų

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 10:19 
Vartotojo avataras

na reikia gi kazkaip stumti laika sedint darbe :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 10:26 
Vartotojo avataras

na jo, taip gali pasirodyti.
o bet tačiau kai mano visi trys darbai daromi kompu, tai nori nenori smegenims reikia atšokti nuo darbų ir padaryti kažką kitko. vienu atveju atsistoju ir nueinu gerai paėst arba pakeičiu darbo erdvę nuriedėdamas dviračiu iki žilinsko galerijos, kitu atveju parašau savo mintis kitiems žmonėms. žodžiu poilsis nuo darbo darbo metu.
dar viena priežastis ta, jog keletas žmonių yra kituose miestuose ir bendravimas su jais yra malonus bei įdomus, todėl forumas sutaupo pinigus ir prideda daugiau galimybių tą poreikį bendraut įgyvendinti.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 10:28 
Vartotojo avataras

geriau nei skrandis nepasakysiu. ta ir turejau galvoje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Forumų gyventojai
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 14:29 

Angel Of Hearth And Home rašė:
kai kuriems tai yra galbūt komunikacijos realiame pasaulyje trūkumo kompensacija

ar psichologinių problemų ieškojimas tarp besinaudojančiųjų interneto teikiamomis galimybėmis nėra atgyvenęs?

ir nuo kada bendravimas yra liga? be abejo, bendravimas internetu dažnai vadinamas nepilnavečiu ir t.t. ir pan. bet forumams toks priekaištas vargu ar tinka, nes jie daugiau skirti pasikeisti informacija. natūralu, kad tie, kurie jos turi daugiau, matosi dažniau.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 17:11 
Vartotojo avataras

o tai jei ash kasdien po keleta kartu nueinu kad ir i parduotuve shalia tai irgi jau galima vadinti liga......manau kad kazkas perdaug prisiziurejo teliko ,kur kelinta diena netyla kalbos apie neto zala paaugliu sveikatai....tuoj interneto vartotojai papuls i rizikos grupe kartu su narkomanais ,alkoholikais etc.......nenustebciau...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 19:01 
Vartotojo avataras

Galbūt Dangaus forumas yra per daug jaunas, kad jam "grėstų" tokie dalykai, bet ferrum ir gothic.lt yra pakankamai daug žmonių, kurie be tų forumų jau gal neįsivaizduoja savo gyvenimo. Aš matau forumo naudingumą informacijos apsikeitime ir kažkokių pozityvių arba SVEIKAI kritiškų emocijų ir įspūdžių pasidalinime apie tam tikrą muziką, renginius ir apskritai apie viską, kas mus supa ir domina. Mane tik stebina, kai kažkas pradeda reikšti nepasitenkinimą viena ar kita tema, didžiuojasi ta kritika ir dar reikalauja sau ypatingo dėmesio ir atgarsio ta proga. Čia gal išskirtinai mano asmeninis pastebėjimas. Man tik įdomu, ką jūs apie tai galvojate.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 21:06 

tai pats sakai kad pasidalinti ispudziais emocijom..kaip tai galima padaryti neatkreipiant i save demesio ir nesukeliant diskusijos jei kalba eina apie emocijas. ir isvis jei keli zmones ta pacia tema kazka raso tai jau diskusija ir butu nemandagu pradejus ja daugiau nieko neatsakyti vien tam kad nebutum palaikytas forumu manjaku. tame dazname nuomoniu apsikeitime ir yra idomumas,bent jau man.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 23:40 
Vartotojo avataras

Asmeniškai aš daugiau parašau nei pasakau, nes rašant geriau viską apgalvoju, galiu ir pataisyt nepatikusią frazę. McKarui su Skrandžiu - tai va kodel būnat suirzę kartais, nes darbo nuotaika persikelia i forumą. =]

Paskutinį kartą redagavo Demonic 2007-09-19, 18:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-03, 03:14 
Vartotojo avataras

Satrija rašė:
tai pats sakai kad pasidalinti ispudziais emocijom..kaip tai galima padaryti neatkreipiant i save demesio ir nesukeliant diskusijos jei kalba eina apie emocijas. ir isvis jei keli zmones ta pacia tema kazka raso tai jau diskusija ir butu nemandagu pradejus ja daugiau nieko neatsakyti vien tam kad nebutum palaikytas forumu manjaku. tame dazname nuomoniu apsikeitime ir yra idomumas,bent jau man.

Aš kalbu apie neigiamas emocijas, kurias kai kurie forumų dalyviai su dideliu (deja) pasitenkinimu paskelbia visiems. Kam tai yra įdomu ir kam tai reikalinga? Būtent tokie labai mėgsta "apsigyventi" įvairiuose forumuose.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Forumų gyventojai
StandartinėParašytas: 2005-09-03, 22:35 
Vartotojo avataras

piktstevs rašė:
ar psichologinių problemų ieškojimas tarp besinaudojančiųjų interneto teikiamomis galimybėmis nėra atgyvenęs?

??? ka reiskai atgyvenes? jei as tureciau psix problemu tai man visiskai poxui, kokiu budu ieskoti pagalbos.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-04, 19:23 
Vartotojo avataras

sabaka rašė:
....tuoj interneto vartotojai papuls i rizikos grupe kartu su narkomanais ,alkoholikais etc.......nenustebciau...

na bet čia yra išties rimta problema. nežinau ar teko būti interneto kabakuose, kur vaikams leidžiama žaist. aš karts nuo karto praeinu pro tokią donelaičio gatvėje šalia neries viešbučio, tai vaizdas išties baisus. paaugliai, net dar jaunesni, jie ten gyvena, jie tuom gyvena, jie tuom maitinasi. žaidimai, chatai ir kiti lengvai virškinami maistai...
dar viens dalyks. aš gyvenu žaliakalnyje, kur vaikams žaist kieme yra begalė galimybių. jie nebežaidžia. blyn, nieks baikių nedaro, nieks vandenio balionais neapmėto, nieks iš turgelio chronių nesityčioja, nieks nelosia slėpynių ar pan. na gal per daug dramatiškai aš čia, bet palyginus su tuom kaip aš žaisdavau ir kaip dabar vaikai žaidžia... yra išties negerai. vaikai tampa I.T.holikais. ir tai nėra gerai. nedramatizuoju, tiesiog pastebiu.

Demonic rašė:
McKarui su Skrandziu - tai va kodel bunat suirze kartais, nes darbo nuotaika persikelia i foruma. =]

:]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-04, 20:07 
Vartotojo avataras

Aš matau forumo naudingumą informacijos apsikeitime ir kažkokių pozityvių arba SVEIKAI kritiškų emocijų ir įspūdžių pasidalinime apie tam tikrą muziką, renginius ir apskritai apie viską, kas mus supa ir domina..

na manau, kad per daug tikiesi. jei tenka dalyvaut įvairiuose forumuose (man tai pirmas ir paskutinis, tikiuos) tai jau senai reikėjo pastebėti, jog forumuose labai retai vyksta diskusija, labai retai siekiama rast sprendimų ar pasiekt bendrų rezultatų (labai retais atvejais). iš kitos pusės, žmonės labai dažnai susireikšmina ir savo mažytes problemas paverčia didžiulėmis ir reikšmingomis. taigis natūraliai vaizdas susidaro toks, kad čia vyksta totalus pletkavojimas. nors nėra taip blogai kaip kartais atrodo.

Mane tik stebina, kai kažkas pradeda reikšti nepasitenkinimą viena ar kita tema, didžiuojasi ta kritika ir dar reikalauja sau ypatingo dėmesio ir atgarsio ta proga. Čia gal išskirtinai mano asmeninis pastebėjimas. Man tik įdomu, ką jūs apie tai galvojate.

jei pademonstruotum ką turi galvoje, pasiremtum pvz, tai gal ir būtų lengva žmonėms perprast ką turi omeny. bent jau aš žinočiau apie ką kalba.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-04, 21:46 
Vartotojo avataras

angel of heart and home:Mane tik stebina, kai kažkas pradeda reikšti nepasitenkinimą viena ar kita tema, didžiuojasi ta kritika ir dar reikalauja sau ypatingo dėmesio ir atgarsio ta proga. Čia gal išskirtinai mano asmeninis pastebėjimas. Man tik įdomu, ką jūs apie tai galvojate.[/quote]

cia ne tik tavo pastebejimas tai yra ir tik tavo nuomone,nes ka tu vadini demesio atkreipimu.....jei ash kaip nors ishreishkiu savo nepasitenkinima tai dar nereishkia kad noriu atkreipt i save demesi...gal ash ish tikro nepatenkintas.....kartais i paprastus dalykus ir reikia ziuret paprastai nebandant atrasti kazka ko nera....kita vertus shitoj vietoj tikrai reiketu tavo konkretesniu pavyzdziu,nes gal jau nusishneku ne i tema..nors kol kas taip neatrodo,tiesiog sprendziu pagal dabartine situacija....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-05, 08:57 
Vartotojo avataras

Kai tingisi dirbti ka gi daugiau veikti jei neparasius konors kokiam forume? Vakare po darbo namuose nesijungiu prie interneto ir nedalyvauju jokiuose forumuose.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: