Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-08-20, 03:11

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-08, 02:33 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
A.K.A. SABAKA rašė:
o gal dar kas nors ir ECHIDNA AUKSHTYN atsimena........

na, matyt ne tik atsimena, bet ir į koncertus vaikšto :]
o šlovingasis "Žalgieris", bei lyriškasis "O mieloji" savaitgaliais ne tik namie, bet ir "Šnekutyj" užsikuria. dešra irgi gerai :}

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09, 13:45 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Kaip tai Echidna neįvertinta? :) Va, ir dabar pas mane sukasi CD "Geriausi gabalae" . Man rodos, Echidną žino visi, kas bent kažkiek plačiau domisi LT undergroundu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09, 16:03 
Vartotojo avataras

Turiu ju kasete "verksmas". Ir kas cia per menas? Nesuprantu, kam man jos anuomet prireike. T.y. nebesugebu sito albumo siandien ivertinti. Neivertintas albumas! :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09, 18:13 
Vartotojo avataras

o masleviciaus kvadratas menas? nereikia visur ieskoti meno. tiesiog patinka muzikontu pasauleziura ir varai su ja kartu. nepatinka - islipi sekancioje stoteleje...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09, 19:07 
Vartotojo avataras

Hm, Zwerakai...nesugalvoju kaip cia smaiksciau tau atrezt...:) Endiche/echidna be abejo labai gera grupe, be o kaip tau paciam sitas ju albumas, "Verksmas" sitas, ka? ;) Matosi, kad vyrai instrumentus valdo, ir darbo daug ideta :)
Ir beje kas epr hekas tas Maslevicius? Matyt labai jau vietines reiksmes geometras, jei google'as nenori paaiskint.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09, 19:15 
Vartotojo avataras

Manau, turetas omenyje Malevicius:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09, 19:22 
Vartotojo avataras

Cituoti:
zona.lt: 1998 metais išėjus albumui "Verksmas", A.Jaro kūryba susidomėjo Lietuvos rekordų knygos sudarinėtojai. Šio albumo trukmė-lygiai 55 sekundės. Žymiai ilgiau laiko užtrunka klausytojas, skaitydamas albumo viršelyje išspausdintą novelę. Čia rašoma, kaip autorius ieškojo tikro verksmo. Jis vaikščiojo su diktofonu po miestą. Buvo laidotuvėse, bet paaiškėjo, kad ten verksmas nenatūralus. Lankėsi psichiatrijos ligoninėse, bet ir ten nerado tikrojo verksmo. O kas vis dėl to tapo albumo atlikėju, novelėje taip ir nėra parašyta. "Galiausiai man pavyko pačiam pravirkti ir tuo pačiu įjungti diktofoną",-atskleidė mažą paslaptį R.Jaras.

Tai pasirodo jis pats ir zliumbia? Ir kaip naturaliai, tartum kudykis verktu, tik gal nelabai mazas. Tai didysis piktasis vilkas!
O butu visai giliamintiska buve palikt ir tuos kitus verksmus, netokius naturalius, grynai palygimui...kam zudyti tokia vertinga medziaga_ Ar visgi...?
Ir kaip gi mums dabar ivertinti, kad butu ivertinta? "Uz isradinguma - piatakas, uz egzamina - neud."
Malevicius? Ai mat kaip...Jo, is tos pacios serijos...:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-09, 21:00 
Vartotojo avataras

"Verksmas" - nu čia gi fluxus, vyrai! :) menas! o teko tokią kasetę matyt, išleista Šiaulių geriausiais muzikos metais - "Tyla", ar kaip ji ten vadinosi. taigi, oficialiai išleista kasetė, kurioje abiejose pusėse ĮRAŠYTA tyla... :)) pirkčiau dabar tokią tol'ko tak! ir neabejotinai ne tam, kad ją kausyčiau ;)

beje, jeigu skaitėt Jaro knygą, tai apie verksmą ten labai geras komixas nupieštas. Kažkaip kuo toliau, tuo labiau kreivasis Jaro psich-menis man pramuša. :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-07-10, 06:54 
Vartotojo avataras

alas23 rašė:
Manau, turetas omenyje Malevicius:)

jis. klaviatura ant laptopo per maza mano letenoms, nusispaudzia ne tie klavisai.

verksmo neturejau, todel nevertinsiu, bet pagal aprasyma butinai reiktu isigyt. Jaras kaip zmogus yra fains, teko subendraut per ivtkygyg bendrus reikalus. kaip dabar prisimenu, sedim submarino picerijoj, dar rukyt buvo galima viduj, Jaras istraukia kazkokiu indisku zoliu papirosa, kurio kvapas identiskas zolytei, ale be poveikio ir rukom, rukom... veliau seke "didelis pasaulis" kaune. jaro peroformansas, kadangi fotkijau is arti, tai biski suerzino mano skrandi. va kur fleitos muzikos galia...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-11-15, 13:19 
Vartotojo avataras

nebarkit, kad iškrapščiau šią temą:)
Buvo tokia grupė Naujokai išeina į karą. Iš Klaipėdos. Apie 1990 m. Vėliau jie vadinosi Karo stovis. Netyčia man juos buvo įrašę į juostą Marijampolės įrašų studijoje:)) Klausiau daug ir labai, kol turėjau technines galimybes, dabar gi nei Elfa nebeveikia, o ir juostos išsimagnetino.
Ilgai nieko apie juos nežinojau, labai ilgai jų ieškojau ir pagaliau radau. Facebooke:) Įvedus grupės pavadinima išmeta tą puslapį. Ten sudėtos ir jų dainos. Tai antra para ir klausau. Pasirodo jie atsikūrė. Šio fakto gerumo ar blogumo nekomentuosiu, nes dar nežinau, ką galvoju. Tik aišku, labai norėčiau juos gyvai išgirsti, kad ir nebe tokius, bet tuos pačius. Tik nežinau kokiame koncerte jie tiktų:) Manau bus šiame forume girdėjusių šią grupę. Savo laiku neįvertintą.
Cituoti:
beigi Dziaugsmo Divizija su Zigmu Kurcium irgi iki siol gerai pakelia upa paklausius
O kur jų irašų būtų galima gauti?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-11-15, 14:07 
Vartotojo avataras

yra musuose mankurtų, kam Malevičius imponuoja?..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Neivertintos LT grupes
StandartinėParašytas: 2011-03-04, 21:41 
Vartotojo avataras

Karo stovis
http://www.youtube.com/watch?v=20qTnVd4CsU&feature=player_embedded
Jie anksčiau vadinosi "Naujokai išeina į karą". 1990 m.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-08, 23:51 
Vartotojo avataras

http://www.15min.lt/naujiena/zmones/pop-muzika/siaures-krypties-kuryba-primins-alina-orlova-golden-parazyth-freaks-on-floor-ir-burys-kitu-28-145132
va čia tai naujiena!

http://www.youtube.com/watch?v=nOWkf6riNZg&feature=player_embedded

Paskutinį kartą redagavo ausra 2011-04-10, 10:36. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-10, 09:16 
Vartotojo avataras

galvojau galvojau, klausiau, klausiau ir sugalvojau, kad nepatinka man grupės, kuriuos koveriuos Šiaurės kryptį. Na gal jos neblogos, bet ne tos, ne tokios. Gal Siela tik pataiko tematiškai ir emociškai... Supykau. :D Noriu kitų!!!
Tuoj va pasidarysiu sąrašą grupių ir bus koncertas kitoks :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-10, 11:02 
Vartotojo avataras

na jo, verta butu alternatyvu koncerta padaryt?:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-04-10, 11:34 
Vartotojo avataras

verta, pvz Mano Juodoji sesuo turi jų koverį...
net ne alternatyvume esme. Man jau G&G Sindikatas tiktų labiau nei kai kurie:) Labiau jais tikiu. Dar pamaldauti pvz Vilkdujos, kuri ryškiai koverio negrotų :D
Kai "darysim" Šiaurės Krypties koverių koncertą kitaip/antraip/savaip/ kviesime:
MJS, A.M., Lemon Joy, Vilkduja... Dar pagalvosiu :D
Dar kaip bebūtų keista, man Psichas va tinka tame kontekste, nei klausau jo nei ką, nei patinka, bet jis va kažkaip įsipaišo, kaip ir Siela. Chm... įdomu kokiais kriterijais čia aš vadovaujuosi.. :) Nuojauta! :D
A, dar IR (Grupė tokia) tiktų nežinau kodėl :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: