Vasario 16 d. Nepriklausomybės dienos proga Dangus kviečia į šventinį muzikos vakarą -

AUSZRA 16

Tai jau antras tokio pobūdžio renginys - pernai vasario 16 d. daugeliui įsiminė rytinis "Auszra 16" veiksmas, kuomet 4.44 val. ryte susilaukta netikėto klausytojų anšlago. Šįkart Nepriklausomybei skirtas koncertas prasidės įprastu vakaro laiku - 19.00 val. Šventinį žiemos vakarą kviečiame išgirsti keletos griežtos muzikos grupių pasirodymus, bei paūžti Basanavičiaus, Vileišio, Stulginskio laikus menančioje atmosferoje, žinoma nepamirštant ir V.Kudirkos himno.

Signatarai:

FUNGAL KINGDOM - lietuvių kilmės svečias iš JAV Kimo Arbas pradės vakarą specialia pusvalandžio trukmės savo kūrybos programa.

NOTANGA - paskutinis Vilniaus grupės pasirodymas, kurio pagrindą sudarys sena cyber-core kūrinių programa. Šiemet Notanga planuoja įrašyti naują pilnos turkmės albumą, taigi kitas pasirodymas tikriausiai įvyks tik vėlų rudenį, arba kitais metais.

LAUXNA LAUKSNA - Geriausiais pernai metų debiutantais pripažintas Vytauto ir Povilo duetas savo originalius baltic industrial kūrinius papildys tribal perkusija - skambės daugiausia nauji kūriniai. Ankstyvą pavasarį Danguje bus išleistas debiutinis Lauxna Lauksna albumas "Spektrais sakais".

"Underground Star"
Renginys vyks sostinės klube "Underground Star", kuris yra savotiškas kadaise kultinio klubo "Langas" atgimimas. "Underground Star" įsikūręs tame pačiame senamiesčio kieme - (Ašmenos 8), netoliese baro "Brodvėjus". Koncerto lankytojams bus atviros keletas nedidelių salių, jaukus baras ir maloni underground'inė aplinka su žaviais retro elementais.

DJ Smetona
Pasibaigus koncertui, vakaras tęsis su rinktine lietuviška praėjusių dešimtmečių muzika - nuo retro ir estrados iki "Roko maršų" revoliucijos, nuo intelektualinio pankroko ir pagoniško metalo iki šių dienų post-folkloro bangos. Pats DJ Smetona, beje, yra virtuali asmenybė, su kuria vakaro metu bus susisiekiama madingais spiritizmo seansais ;) o prie CD grotuvų jį įkūnys pasikeisdami įvairūs vakaro dalyviai. Tikimės archyviniai įrašai bus tinkama atmosfera Jūsų bendravimui ir DJ Smetonos seto metu bus girdėti kaip skamba bokalai..

Protokolas
"Auszra 16" vakaras skirtas visiems bičiuliams, kuriems artima patriotinė kultūros idėja ir dr.J.Basanavičiaus epochos atgimimo dvasia. Griežto aprangos kodo nėra, tačiau būtų malonu, jei betarpiškoje aplinkoje išsiskirtų romantiški retro akcentai ir švarkais pabrėžtas griežtas stilius, pritinkantis vasario 16-osios datai. Vėliavos ir kita nacionalinė simbolika taip pat laukiama!

Bilietai
Vakaro bilietas - 16 Lt. Skrajutes galite rasti "Zarrazoje", "Muzikos Bomboje" ir pas renginio dalyvius. Tarp jų gali pasitaikyti ir skrajučių su nuolaida :)

Reiktų pažymėti, jog šis renginys nepretenduoja į masinę auditorija - tad ieškantys įprastų valstybinio "patriotizmo" apraiškų galės pasirinkti nemokamą koncertą Katedros aikštėje, kur koncertuos tokie neprilygstami šalies patriotai, kaip Cicinas, B'Avarija ir Rebelheart (sic!).

Renginys tęsis tol, kol žiūrovai turės noro ir ūpo ;)

------

Sveikiname su artėjančiomis 87-osiosmis Nepriklausomybės metinėmis ir tikimės tamsteles sutikti smarkios perkūnijos vakarėlyje.

Tegyvuoja neprigulni Lietuva! :)

dng