Dangus pristato naują grupės PIEVOS albumą
"Mėnuli baltas"
pristatymo koncertai:

2007-11-17
Rokiškio kultūros rūmai - Respublikos 96
Svečiai: Gąstauta, Vilija
Pradžia 17.00 val.
Kaina 10 Lt

2007-10-25
klube Tamsta Vilniuje - Strazdelio 1
Svečiai: Aurelijus Sirgedas, DJ Smetona
Pradžia 20.00 val.
Kaina 20 Lt
Nepilnamečiai įleidžiami su tėvais

2007-10-27
klube Sesija Kaune - S.Daukanto 27
Svečiai: Aurelijus Sirgedas, DJ Smetona, tba
Pradžia 19.30 val.
Kaina 15 Lt


http://www.dangus.net/pro/pievos

 


. . . . 1. Rasa krito
. . . . 2. Pabudau - mp3
. . . . 3. Lioj sodai lioj
. . . . 4. Žiūriu, kaip tirpsta
. . . . ateitis - mp3
. . . . 5. Mėnuli baltas
. . . . 6. Sėlių dvasia - mp3
. . . . 7. Mano šaltas lietus
. . . . 8. Sesuo mirtie - mp3
. . . . 9. Auka
. . . . 10. Goštauta
. . . . 11. Mirusių daina
.PIEVOS: "Daina arba skamba, arba ne"

Nepriklausoma muzikos leidykla "Dangus" išleidžia naują folkroko grupės PIEVOS albumą "Mėnuli baltas". Albumo pristatymo proga PIEVOS – viena originaliausių lietuviškos alternatyvios muzikos grupių – surengs koncertus Vilniuje ir Kaune. Spalio 25 dieną visus besidominčius stipria poezija ir savitomis folkloro interpretacijomis PIEVOS sukvies į sostinės klubą "Tamsta", o spalio 27 d. į klubą "Sesija" Kaune.

Naujasis ilgai lauktas albumas "Mėnuli baltas" buvo kuriamas ir įrašinėjamas tris metus. Šis darbas jungia vienuolika savitu stiliumi atliekamų dainų, kupinų stipraus poetinio lyrizmo, folkloro ir alternatyvios roko muzikos skambesio. Kūriniuose darniai susipina elektrinių ir akustinių gitarų akordai, melancholiškos fleitos, akordeono bei smuiko melodijos, o sodrus jausmingas vokalistės Virginijos balsas dainoms suteikia ypatingo emocingumo.

Grupės įkvėpėja, dainininkė ir muzikos autorė Virginija subūrė PIEVAS prieš dešimtį metų, jos meilė poezijai labiausiai įtakojo kuriamos muzikos stilių. Tuomet buvo įrašytas debiutinis dainuojamosios poezijos albumas "Pasilikus su vienatve". 2003 m. kolektyvas atgimė nauja sudėtimi ir pasirodė įvairiuose festivaliuose bei studentų renginiuose, pelnydamas vis daugiau klausytojų ir kritikų simpatijų. Antrojo albumo "Mėnuli baltas" įrašai buvo pabaigti 2007 m. vasarą.

Paklausti apie grojamos muzikos pavadinimą, PIEVŲ muzikantai nusišypso. "Klausimas apie muzikos stilių visada keblus. Mes kuriame daugiau iš intuicijos - arba daina skamba, arba ne. Tai mums svarbiau nei muzikinių žanrų kanonai. Taip atsirado ir pats grupės pavadinimas - vienas žmogus išgirdęs pasakė, kad "grojam pievas", - juokiasi Virginija.

Išjausta PIEVŲ muzika išsiskiria giliais ir prasmingais dainų žodžiais - grupės kūryboje skamba žinomų poetų R.Skučaitės, A.Svidinsko, D.Kajoko, O.Baliukonytės eilės. Titulinę albumo dainą "Mėnuli baltas" parašė pati Virginija. Autorės manymu, albumas daugiausiai atspindi žmogaus vidinius išgyvenimus, prasmių ieškojimus, vertybių suvokimą. Dainose gausu gamtos vaizdinių ir aukštaitiško folkloro, kurio Virginija semiasi gimtojoje Šiaurės Rytų Lietuvoje, dainuodama ansamblyje GĄSTAUTA.

"Folkloras yra mūsų šaknys, todėl natūralu, kad ieškant savęs grįžtame į praeitį, į senovėje skambėjusius posmus, sutartines, užburiantį jų ritmą, kuris gali persipinti su dabartine mūsų grojama muzika ir dabarties poetų išgyvenimais," - sako dainininkė.

"Mėnuli baltas" pristatymo koncertuose kartu pasirodys grupės SIELA lyderis Aurelijus Sirgedas, kuris kaip garso prodiuseris daug prisidėjo kuriant skaidrų PIEVŲ albumo skambesį. Abiejų vakarų atmosferą taip pat šildys DJ Smetona su geriausių lietuviškos muzikos laikų hitais.

PIEVOS kartu su leidykla "Dangus" kviečia apsilankyti pristatymo koncertuose ir išgirsti naująjį albumą, kuris žada tapti maloniu atradimu ne vienam klausytojui. Koncertų metu grupės gerbėjai galės pirmieji įsigyti CD "Mėnuli baltas" (kaina 25 Lt), kuris miestų muzikinėse parduotuvėse pasirodys tik po Vėlinių. Tikimės, jog koncertiniai vakarai bus prasmingi, šilti ir smagūs. IKI SUSITIKIMO.

::::

PIEVOS internete:
Oficiali svetainė: http://www.pievos.lt

Myspace: http://myspace.com/pievos

 


foto [c] sieloj ramus


[c] dangus 2007

::::