KAD TAVE KUR DEVYNIOS! Taip taip, būtent devintasis šventinis pasisiautimas mūsų laukia paskutinėj metų pėtnyčioj ant Tauro kalno! Grosim daug velniškai geros muzikos, gersim daug velniškai putoto alaus, beigi velniškai smagiai žvitria kanopėle nuridensim senus metus žemyn! Ir nuoširdžiais reveransais pasitiksime naują Saulės ratą. BUS ŠVENTĖ. Tad taisykitės žiponus, šveiskit sopagus, pustykit suknias - kinkykit juodbėrius į karietas ir dardėkit į raudonąjį "Mulen ružą". Bovysimės!!

Šventiniame Dangaus festivalyje proginius pasirodymus surengs septynerios stiprios ir brandžios lietuviškos muzikos grupės, atstovaujančios įvairias alternatyvios scenos kryptis. Tai žymus folk-roko kolektyvas ATALYJA ir nauju puikiu albumu šiemet nustebinusi grupė PIEVOS. Gotikinių ir tamsesnių tonų gerbėjus pamalonins su nauja jėga atgimę rokeriai SAPROPHYTES. O scenos senbuviai MANO JUODOJI SESUO festivalyje pristatys naują albumą "Essential Curse", įprasminantį grupės 15-os metų sukaktį.

Negirdėtų kūrinių pažers senokai sostinėje nekoncertavę RUINATION, kartu su jais griežtą metalinio roko frontą laikys jauniai WOZU, kurie pastaruoju metu tapo tikru klubinės muzikos viesulu. Galiausiai, ištvermingiausiųjų žiūrovų lauks beprecedentinis ansamblio JUODOJI SUBATTA šou. "Šie vyrukai sėja velnio sėklą ir nėra kas juos sustabdytų" - ši firminė muzikologo Gerulaičio frazė būtų kaip sykis pastarajai grupei...

Ko nepaties ant parketo juodasis subatinis PLOOG METAL, laukia pasiutusi diskžokėjų ir šviesos muzikos ataka antrojoje salėje. Kauno gotikinės scenos rezidentas DJ TDF paspirgins rinktiniais tamsiais ritmais, o smogiamosios rokenrolo bangos estafetę perims šventėms iš UK parsibeldęs, gerai žinomas veikėjas Manekenas, šįkart prisidengęs DJ Motorcycle Loneliness kūrybine kauke.

Galiausiai į trasą išeis ištvermingoji DJs Smetona komanda, kuri ne tik atvers lietuviškos auksinės muzikos klodus, bet ir surengs interaktyvų sveikinimų koncertą! Tad Malūno pabaigoj turėsite proga pasiųsti liepsningą muzikinį bučinį savo mylimiems bei artimiems. Visi šie kadriliai tęsis iki 03.00 val.!

O pradžioje publikos laukia muzikinė video projekcija su klipų kolekcija ir kadrais iš 2007 m. vykusių Dangaus festivalių "Kunigunda Lunaria" bei "Mėnuo Juodaragis".

Kadangi televizija jau paskelbė, jog žadėtasis lietuviškos estrados kavalierius Pupų Dėdė išvyko į savo grandiozinę kelionę aplink pasaulį, tai jo prisikviesti niekaip nebegalime (nepaisant netgi to, jog Dėdė dar tupi Lietuvoje). BALA NEMATĖ! Tikimės, jog spėsim surasti kitą atominį dieduką ir liūdna tikrai nebus!

Užantyje dar turime naujienų, bet tik tiems, kas aplankys šią svetainę vėliau ;)
SU ŠVENTĖM ir IKI SUSITIKIMO MALŪNE!


------------------------------------------------------------------------


http://www.dangus.net/pro/vm2008

2007-12-28 VILNIUJE - klube Mulen Ružas - V.M.Putino 5
Pradžia 18.30 val. / durys nuo 17.30 val. - Kaina 35 Lt

~ VELNIŲ MALŪNAS 2008 ~

- - - Programoje - - -
WOZU
SAPROPHYTES
RUINATION
MANO JUODOJI SESUO
PIEVOS
ATALYJA

~
DJs Smetona
DJ tdf
DJ Motorcycle Loneliness

------------------------------------------------------------------------